Audiohobby.pl

Adaptery elektrostatyczne ze wzmacniaczami

ductus

• 1092 / 3071
  • Ekspert
13-05-2019, 21:53
Były, Pastwa. Te żółte zamknięte, ale ich już nie słuchałem. Po paru taktach na znanych mi dłużej W5000 było dość nieznośnie z mocno podkolorowaną sygnaturą. To może pasuje do rodzaju muzyki, którą per streaming serwowali panowie z AT (prawie wszędzie panował na wystawie streaming - z różnych Tidal, Quobuz, Spotify, Apple Music itd.). Pod koniec dnia już musiałem się spieszyć... Nawiasem, uruchomiłem dziś upnp/DNLA z mojego serwera muzycznego z foobarem i to gra urywając... wszystko po drodze - bardziej jeszcze plastycznie i ciekawszą przestrzenią jak po USB. Pakieciki pędzą z upnp kontrolera na dodatkowy router, a z niego na Bridge II w PS Audio DirectStream DAC, wszystko po kablach Supra. Palce lizać... DAC Dave na wystawie (z BHSE) został dźwiękowo mocno w tyle... Wkrótce będę chciał zainstalować Roon jako player i popędzić streaming z HighResAudio. Ale perspektywy.   
« Ostatnia zmiana: 13-05-2019, 22:05 wysłana przez ductus »

pastwa

• 3015 / 4126
  • Ekspert
13-05-2019, 22:25
No nic, moze uda sie je wypozyczyc, ale i tak jestem pod wrazeniem ze nie byly w szklanej gablotce, jak zazwyczaj ;')

Roon ma ladnie porobione bibloteki, zlamalem sie ostatnio i gram wlasnie z niego.

ductus

• 1092 / 3071
  • Ekspert
14-05-2019, 10:40
Te AT wyrywało sobie dwoje entuzjastów, nie mogłem czekać. A stoisko było otwarte, z fotelikami, inne słuchawki (tylko ze dwie sztuki chyba) leżały sobie na stoliku...  Roon jest ogólnie znany z dobrego software, chciałbym ewentualnie od razu wykupić całość i nie bawić się w abonament. Warto?

pastwa

• 3015 / 4126
  • Ekspert
14-05-2019, 18:51
Roon za samo zarzadzanie bibliotekami muzycznymi jest bardzo atrakcyjna opcja, zdecydowanie lepiej zaplacic raz, za nielimitowana czasowo licencje. Wzgledem darmowych programow ktore probowalem, jakosc dzwieku poprzez Roona jest zauwazalnie wyzszej jakosci.

ductus

• 1092 / 3071
  • Ekspert
15-05-2019, 10:19
Czyli jeszcze jedno ważne dla mnie potwierdzenie, że warto. Dzięki, Pastwa. Gram gęste pliki obecnie tylko z foobara i przyznaję, że z pomiędzy gratisowych playerów wydał mi się najlepszy i może pomijając atrakcyjność wizualizacji, też dźwiękowo nie gorszy jak JRiver...
Wracając do tematu muzyka-sprzęt to uważam nadal, że najtańszym sposobem na znajdowanie zadowolenia, też z posiadanych klocków(!), to poszukiwanie rzeczywiście dobrych realizacji muzycznych. Na tym koncentruję się od dłuższego czasu...

pastwa

• 3015 / 4126
  • Ekspert
15-05-2019, 10:34
Zgadza sie Ductusie, co w nagraniu pominieto/zepsuto tego zadna elektronika juz nie naprawi.