Audiohobby.pl

Problemy z PC.

ArturP

• 394 / 1689
  • Zaawansowany użytkownik
18-12-2020, 16:00
Kilka (już dziesiąt) lat temu, jakem beł młody i mało wiedziałem, to do śkół poszetem.
Tak już się ostało, mało wiem.
Pani od informatyki napomknęła wzięła o back'upie na rajd'zie. Od tej pory używam, nie Pani od informatyki, tylko BackupOnRaid.
Jak kilka dni temu przeglądałem te Back'upy, to włos się na głowie jeżył.
Przepraszam za słowo, tak mam czasem.
Od 20'tu lat używam powyższego Raid'a, a ten z kolei wymusza, po odpowiednim ustawieniu właśnie zrzut danych po każdej sesji. Raz mi komputer wywinął baranka i spalił oba dyski, możliwy odzysk, tylko przez przełożenie talerzy do innej elektroniki. Odzysk 100% i nauczka, że nie kładzie się kopii na jednym kompie, tylko na dwóch różnych. Na przykład po WiFi, i takich dyskach -> SEAGATE BarraCuda 1TB.
Informatyk ze mnie jak z koziej D... trąba, ale co szkoła to szkoła. A Pani od informatyki (żona mojego dobrego kumpla) jest młodsza ode mnie i taka fajna, że do dziś się widujemy z wielką przyjemnością, z mojej strony, a Ona ma chyba słabość do takich głąbów jak ja z kumplem.

Zmelmag

• 993 / 654
  • Zmelmag
18-12-2020, 22:32
jedyny problem z PC jaki widze to taki ze geniusz The Bill przez chyba 30 lat dzielnej wali nie przebil Androida efektywnoscia, osytatnio slyszalem ze Aple wypusci "killerlapa" za 1KUSD i skosumowal dziejowy sukces Microsoftu (zlosliwi twierdza ze nazw wymyslila malzonka Billa :-)). Jedyny plus windy jest taki ze pomimo zmulerskosci i niekonczacej sie ilosci nakladek po zdychajacych apkach producenci oprogramowania dalej pisza na ten szit cokolwiek.

Pewnie przyzwyczjenie,...zeby nie bylo, sam korzystam bo jw interesujace mnie apki chodza na tym badziewiu. I tylko dlatego. Chętnie zapomne o Windowsie i "geniuszu" z Doliny Krzemowej :-)

PS. obecnie promuje "upgrade" ludzkiego organizmu, medyk, nieźle q.... :-D