Audiohobby.pl

Subiektywny ranking firm Herstensa

Synthax

  • 2323 / 4102
  • Ekspert
31-12-2016, 23:04
Niestety to nisza. Piszę to jako zdecydowany zwolennik STAX ale obiektywnie sprawę ujmując to nie jest firma wytaczająca obecnie trendy i nie zanosi się aby tak nie było w najbliższej przyszłości. Branża audio, i nie tylko, pokazuje, że w ofercie trzeba mieć szerokie portfolio produktów, od kompletnej taniochy aż po drogie flagowce. Taniocha robi obrót i faktycznie zwykle generuje konkretne zyski. Top oferty zwykle nie generuje wielkich zysków i służy do tego aby sprzedawała się taniocha i segment średni. Ludzie kupują taniochę i średniaków jako namiastkę flagowca. STAX nie ma taniochy i ze względów technologicznych nie jest to chyba zbytnio możliwe.
Konkludując - STAX to nisza ale moim zdaniem ciągle warta uwagi.

Ja Staxa lubię, ale wydaje mi się że jego słaba popularność w kraju to wynik modelu marketingowego. Ja piszę sobie te recki i wszyscy w zasadzie podsyłają różne sprzęty do recek, i dynamiki i orto i IEMy. A z tymi Staxami to zawsze pod górkę...
No i zawsze trzeba mieć wzmacniacz specjalny a to dodatkowa trudność logistyczna...

Natomiast co do Beyerów to owszej DT990 są w zasadzie ok i czarny koń, ale ja na bezludną wyspę zabrałbym DT150 z welurowymi padami i tranzystorem mocnym.

Gustaw

  • 3852 / 3304
  • Administrator
31-12-2016, 23:13
ale ja na bezludną wyspę zabrałbym DT150 z welurowymi padami i tranzystorem mocnym.

a ja jędrną 20-latkę ;-)

aulait

  • 1373 / 5543
  • Ekspert
31-12-2016, 23:26
ale ja na bezludną wyspę zabrałbym DT150 z welurowymi padami i tranzystorem mocnym.

a ja jędrną 20-latkę ;-)

To ja też, jeśli można wybieram wariant drugi ;)

Haka

  • 2996 / 5171
  • Ekspert
01-01-2017, 02:38
Cytuj
a ja jędrną 20-latkę ;-)

Cytuj
To ja też, jeśli można wybieram wariant drugi ;)


Najlepiej, żeby to była, porwana przez Was córka bossa narkotykowego - szybko by Was znaleźli ;)))


P.S.

Ja wziąłbym internet ;)