Audiohobby.pl

Tanie, dobre wzmacniacze słuchawkowe

Krzysztof_M

  • 1471 / 5286
  • Ekspert
31-12-2023, 12:12
Co do do propagandy to może jednak nie mniejsza z tym, za Wikipedią:

"Propaganda (od łac. prōpāgāre – rozszerzać, rozciągać, krzewić) – celowe działanie zmierzające do ukształtowania określonych poglądów i zachowań zbiorowości ludzkiej lub jednostki. "

Chłop sobie opracował, wyprodukował i zareklamował swoje urządzenie - gdzie tu znalazłeś propagandę to ja nie wiem.
Co wpadnie do netu to tutaj zostaje, bierzmy więcej odpowiedzialności za to co piszemy.


Co do układu - ponieważ jest objęty globalnym sprzężeniem zwrotnym, to nie polecam inwestycji w jakieś egzotyczne i drogie wersje lamp - na moje oko każde absolutnie sprawne lampy przeznaczone do tego wzmacniacza poprawnie będą w nim pracowały i raczej większej różnicy nie zrobią.
Ale z pewnością mogą poprawić samopoczucie słuchającego co też nie jest bez znaczenia dla odbioru muzyki :)
α β Σ Φ Ω ℧ μ π °C ± √ ² < ≤ ≥ > ^ Δ −

pień

  • 2238 / 1031
  • Ekspert
31-12-2023, 13:38
 Dziękuję za poradę co do lamp :)    Wspomniałem już że się na nich nie znam i wolę konkretną że:  będzie działać poprawnie.
      Z doświadczenia wiem że wypowiedzi rasowych audiofili trzeba odrzucać.   Oni bez używania słowa >propaganda<  które użyłem żartobliwe,  sieją większe szkody niż ja.    Ponadto sam film jak by nie było pasuje do greckiego pierwowzoru a jego autor nic innego właśnie nie zrobił niż:  rozszerzać, rozciągać, krzewić   --  u innych wiedzę o swojej pracy.    Naprawdę nie miałem niczego złego na myśli.
    Jednak obiecuję że następnym razem gdy będę zadawać pytania na forum, które traktuję jako odskocznię od całej miernoty i marności jaką można znaleźć  w internecie.
 Będę bardzo mocno uważać żeby nie używać żartobliwie jakiegoś słowa które ktoś może odebrać strasznie poważnie, jako wezwanie do jakiegoś ataku terrorystycznego itp.
   Po chłopsku powiem tak :  będę wsadzał sobie kij w ......   żeby ktoś nie zaczął rąbać włosa na czworo.
  Nie dla dobra tego kogoś-  tylko dla własnego :)   Bo  czasami mam słabe nerwy i nie bawią mnie próby sprowadzania mnie na dobre tory i przypominanie o odpowiedzialności >co powiedzą inni<
    Będę więc śmiertelnie poważny od pierwszego słowa żeby nie było się do czego przyczepić.
Użyłbym innego słowa na p...    tak dla ścisłości dodam.

ed:   tak na wszelki wypadek dopiszę że kanał na youtube pt:  Rs Elektronika znam od dobrych paru lat a prowadzącego darzę szacunkiem:)
      Chociaż parę lat temu nie naprawił mi wzmacniacza :(    Odpisał grzecznie że z powodu nawału pracy :)    I to rozumiem oczywiście.
  No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i trochę później- po obejrzeniu większej ilości jego filmów -  sam naprawiłem tego złoma :)     Spoko był- ale bez szału jaki miałby wynikać z jego legendy heheheheehe.   Kolega ma go do dzisiaj i sobie chwali -  też fajnie :)
« Ostatnia zmiana: 31-12-2023, 13:59 wysłana przez pień »

Krzysztof_M

  • 1471 / 5286
  • Ekspert
31-12-2023, 14:33
    Będę więc śmiertelnie poważny od pierwszego słowa żeby nie było się do czego przyczepić.
Użyłbym innego słowa na p...    tak dla ścisłości dodam.
Gdybym wierzył, że tak będzie to bym się martwił o Ciebie :)
Ale raczej w to nie wierzę, więc luzik, nie ma kosy :), chodziło mi o ścisłość - po 8 latach pewnych gości, ludziom nad Wisłą słowo propaganda kojarzy się ze złem ostatecznym, obecnie niezależnie po której stronie barykady stoją :)

Spokoju, zero zwarć i innych przykrości w Nowym Roku :)
α β Σ Φ Ω ℧ μ π °C ± √ ² < ≤ ≥ > ^ Δ −

pień

  • 2238 / 1031
  • Ekspert
31-12-2023, 14:55
   Piaskownicę tusknami przedmuchało a i łopatkę też zabrało.
 Spoko- jest wesoło.   Tylko szkoda że dzisiaj nie ma nowego odcinka :(