Audiohobby.pl

Co nowego w świecie audio ?

Gustaw

  • Gość
26-08-2013, 13:04
Upss . Dublet.

lancaster

  • Gość
26-08-2013, 13:23
Gustaw, ladnie wykonana obudowa swoje kosztuje. Są firmy robiące luksusowe obudowy do telefonbow, laptopow itp. koszt obudowy wielokrotnie przekracza wartosc urzadzenia i nikt sie nie czepia.

...wiem, pewnie jakaś audiohobbystyczna "menda" powie, ze Paris Hilton wyjmując swojego nafaszerowanego diamentami iPhone\'a nie opowiada że jej telefon lepiej lączy, dłużej bateria trzyma, czy 20GB w jej telefonie to z niewytłumaczalnych wzgledów odpowiednik 100G w  5 innych mniej diamentowych, bo....aż tak głupiutka nie jest ;-)

magus

  • 20990 / 5960
  • Ekspert
26-08-2013, 13:42
>> lancaster, 2013-08-26 13:23:05
>Gustaw, ladnie wykonana obudowa swoje kosztuje.


ale niebieskie LED-y już nie, także Gustaw - jest nisza :)

tylko pamiętaj o legendzie (ktoś ostatnio nieźle z dziewicami kombinował...)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
26-08-2013, 13:44
Gustaw, odnosnie Twojego biznesplanu 1 pytanie :
Po co uzywac stosunkowo kosztownego maka w roli dawcy narządów ?
...chyba ze chodzi o sterowanie z jabłuszka ?

Zamiast marudzic na oferty rynkowe serio zaproponuj wlasne rozwiazanie.

Gustaw

  • Gość
26-08-2013, 13:49
Dorobię do taką ideologię, że ho-ho.

"Audiofilski serwer plików, w którym zaimplementowano bezkompromisową technologię, która wywodzi się z męstwa polskiego oręża oraz czerpie pełnymi garściami z tradycji pierwszych Piastów i Jagiellonów".

Gustaw

  • Gość
26-08-2013, 13:50
>> lancaster, 2013-08-26 13:44:48
Zamiast marudzic na oferty rynkowe serio zaproponuj wlasne rozwiazanie.


Chyba tak zrobię. Mam już nazwę firmy -  "Piast-Kołodziej Audio"

magus

  • 20990 / 5960
  • Ekspert
26-08-2013, 13:52
mam dla ciebie pomysł na logo
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
26-08-2013, 14:12
Tez mam dla Gustawa pomysł na logo. Herb Komorowskich herbu Krczak. Jak wiadomo herb jest do ogólnego użytku i przeznac sie do niego moze kazy a Gustaw tym bardziej powinien, gdyż w centralnej częsci herbu widac jego psa -zionącego ogniem Beagle\'a.

magus

  • 20990 / 5960
  • Ekspert
26-08-2013, 14:15
a tak przy okazji, jaka jest przewaga serwera plików nad odtwarzaczem sieciowym?

(poza tym, że odtwarzacz sieciowy jest dla plebsu)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
26-08-2013, 14:19
magus, trzeba by porownać. Teoretycznie żadna.

lancaster

  • Gość
26-08-2013, 14:36
ew. soft.
Jak jest bitperfect to juz bardziej bitperfect byc nie moze - bez względu na dopłatę ;-)

magus

  • 20990 / 5960
  • Ekspert
26-08-2013, 14:50
a true bitperfect? ew. reference bitperfect?

kilka klas na pewno da się jeszcze wycisnąć...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5960
  • Ekspert
26-08-2013, 15:23
wiesz, co cadam - dzięki za dobre chęci, ale...

pomimo, że moje relacje z P. Ryką są ostatnio "średnie", to niekoniecznie mam ochotę czytać teksty frustrata, który postanowił lansować się w sieci kosztem innych...

(zresztą, negatywne emocje to był sztandarowy produkt Pawła od zawsze)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

asmagus

  • 4439 / 5506
  • Ekspert
26-08-2013, 15:24
>> Gustaw, 2013-08-26 13:49:34
"Audiofilski serwer plików, w którym zaimplementowano bezkompromisową technologię, która wywodzi się z męstwa polskiego oręża oraz czerpie pełnymi garściami z tradycji pierwszych Piastów i Jagiellonów".


Zapomniałeś o istotnej roli polskich dziewic w postaniu tego urządzenia. Proponuję również sprzedawać je na poprawę potencji i mocy prokreacji, albowiem wiadomo, ze muzyka to relaks, dobra muzyka to dobry relaks, dobry relaks zmniejsza poziom stresu, a to poprawia liczebność i aktywność plemników.....

Może założymy firmę specjalizującą się w reklamie produktów audio hi-end ?