Audiohobby.pl

Słuchawki wysokiego lotu

Alucard

  • 608 / 1706
  • Ekspert
09-02-2019, 22:52
Jak Grado pierwszy raz założyłem na uszy, to od razu wiedziałem jedno - coś się tu właśnie odjaniepawliło i już wiedziałem po dwóch miesiącach że to będzie sprawa na dłużej. DT150 okpione jak mały dzieciak przez SR225e, pamiętam to dobrze. Nie były wygrzane a tak ładnie szły że człowiek tylko czekał aż wygrzewanie w końcu zrobi swoje.

Alucard

  • 608 / 1706
  • Ekspert
09-02-2019, 23:16
"Jeśli coś natomiast gra niepoprawnie to bez względu na to o ile będzie różniło się prezentacją w porównaniu bezpośrednim to w perspektywie dłuższego użytkowania może finalnie obrzydzić słuchanie muzyki." - polać temu Panu ;)

Synthax

  • 2231 / 2217
  • Ekspert
10-02-2019, 08:18
Też kiedyś szukałem najlepszych słuchawek, które każdą dla mnie istotną cechę miałyby wyraźnie lepiej rozwiniętą niż konkurencja. Finalnie sporo tego przesłuchałem, poznałem w międzyczasie wiele fajnej muzyki, zespołów, nowych gatunków itp. Ostatecznie mam sporą listę słuchawek, które grają jakbym to określił "poprawnie" i o wiele dłuższą listę zestawień sprzętowych, które są po prostu nieakceptowalne bo wyraźnie przekłamują. Tak naprawdę poprawnie odtwarzający sprzęt różni się od siebie niewiele w perspektywie dłuższego użytkowania bo słuch adoptuje się do cech, które nie wynaturzają dźwięku w całościowym przekazie, a więc o różnicach z bezpośrednich porównań zapominasz po kilkunastu godzinach użytkowania. Jeśli coś natomiast gra niepoprawnie to bez względu na to o ile będzie różniło się prezentacją w porównaniu bezpośrednim to w perspektywie dłuższego użytkowania może finalnie obrzydzić słuchanie muzyki.
+