Audiohobby.pl

Tandberg Cross Field 3500 X

ArturP

  • 1300 / 2783
  • Ekspert
16-06-2022, 00:13
No i dobra, zobaczymy co odpisze.

pień

  • 2227 / 1023
  • Ekspert
16-06-2022, 00:17
Ten "tadzio" to moje mokre marzenie w latach 90. Nawet przez jakiś czas go miałem w pożyczce, ale w końcu musiałem oddać :( .

Ja bym nie oddał chyba
 haahaha

pień

  • 2227 / 1023
  • Ekspert
16-06-2022, 08:53
Ściągnąłem sobie serwisówkę do tego TD 20 żeby trochę rozeznania mieć.   Chodziło mi o mechanikę przede wszystkim bo na elektronice i tak się nie znam hehehe.
  Nooo- chłopaki i dziewczyny trochę się ogarnęli i np.  hamowanie taśmy jest już normalnie zrobione -  na śrubkach drutach i sprężynkach :)
a nie jakimś tamponikiem ze szmatki i ustawia się kręcąc jedną ze śrubek :)
  Gość nie odpisał jeszcze ale pewno nie wstał nawet jeszcze  a ja patrzyłem jak tam na ebayu z częściami do niego.   Pewno z powodu tego że pamięć w nich siada to zatrzęsienie płyt głównych od tego modelu.   Pewno takie spece jak ja-  nie działa i zdechło to wymienię na inną :)  i będzie git.   A potem padło na ebaya ze standardowym opisem że nie wiem czy działa-nie znam sie- znalazłem u babci w szufladzie itp..

ed:   roboty potencjalnie od za.....   sporo by było nawet jeżeli sprawna gadzina.   Pewno środków smarnych jak do remontu Kamaza trzeba będzie heheheh
  Fajny opis w necie trafiłem gdy gościa zapytano czy warto kupić TD20.  Najpierw napisał elaborat co będzie w...  i co trzeba będzie zrobić a w podsumowaniu  cyt:

Absolutnie warto, ponieważ brzmią absolutnie i pięknie muzycznie i dadzą twoim najlepszym japońskim maszynom szansę na zdobycie pieniędzy przeznaczając je na sprzedaż.
« Ostatnia zmiana: 16-06-2022, 09:09 wysłana przez pień »

ArturP

  • 1300 / 2783
  • Ekspert
16-06-2022, 12:25
Opinia experta potwierdziła moje odczucia z lat 90. A i tak kupiłem japońca.

pień

  • 2227 / 1023
  • Ekspert
16-06-2022, 17:12
To tylko opinia :)   Jednemu będzie pasować innemu nie- taka prawda.
   Ja dzisiaj nic nie zrobiłem  no poza tym że padam na dziób.  Młoda zarządziła ogarnięcie chaty i to była większa operacja niż przypuszczałem.   Bardzo ciężkie starcie -  wygrane :)   ale bitwa trwała od 9-tej rano do teraz- można powiedzieć.  Musiałem pojechać wypchanym w całości samochodem z ładunkiem do extra kontenera pod sklepem -  tyle było bałaganu hahahahah.
   Ale teraz pogłos na chacie mi się zmienił.