Audiohobby.pl

Spotkania analogowe

paluch.

  • 278 / 2907
  • Zaawansowany użytkownik
27-06-2024, 15:24
Spotkanie dla mnie przebiegło w super atmosferze. W gronie takich ludzi odpoczynek to sama przyjemność. Szkoda tylko, że czas nie zwolnił i nie pozwolił cieszyć się nam dłużej z naszego spotkania. Mam nadzieję ze jeszcze nie raz będziemy mogli słuchać muzyki i gadać o wszystkim :)
Tomek

chorazy3

  • 1581 / 1744
  • Ekspert
27-06-2024, 17:35
Faktycznie za krótko, chciałoby się więcej. Tyle tematów do obgadania. Dziękuję za zaproszenie.
Mam nadzieję, że uda się jeszcze spotkać w takim wspaniałym gronie.
Może jakaś kolonia magnetofonowa, turnus 2 tygodnie? :)
Paweł

AUDIOTONE

  • 9678 / 5980
  • Moderator Globalny
29-06-2024, 08:46
Tak, czasu niestety było zbyt mało. A w doborowym towarzystwie płynie on zawsze z zdwojoną prędkością.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

pień

  • 2415 / 1178
  • Ekspert
29-06-2024, 12:15
Zdwojona prędkość upływu czasu?
   ....
Kumpel miał narzeczoną Węgierkę :)   No i przyszło kumplowi jechać w strony tej ślicznotki bo uparła się pokazać go swoim rodzicielom.
  Tak więc wakacje miał już zaplanowane.
 Po powrocie pytam się go  :   Szymon -  jak tam na węgrzech? 
  ---  A wszystko spoko, fajnie, teściowej nie rozumiem-  czyli całkiem zajebiście :)    Ale muszę ci powiedzieć że nigdy-przenigdy- nie wolno z nimi pić tej ich śliwowicy!   Nigdy!
    A co?  Palma im odwala czy co?
Nie, nie- wszystko OK.   Tylko że gdy przyjechaliśmy to była sobota wieczorem a następny dzień który pamiętam to piątek w porze obiadowej.

To dopiero upływ czasu przyśpieszony -heheheheheh

JaKub92

  • 1897 / 5627
  • Ekspert
29-06-2024, 14:53
Hehe Robert, sprzedałeś mi patent tym wpisem, bo zawsze marzyłem o podróżach w czasie :P
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

JaKub92

  • 1897 / 5627
  • Ekspert
21-07-2024, 00:02
Tydzień temu zawitał do mnie kolega Marek (Radmar) będąc w moich okolicach. Miało być obowiązkowo zdjęcie pamiątkowe z moim - Kilerem, więc wrzucam ;)
Co prawda tylko 3 godziny które zleciały niezwykle szybko - jak to w doborowym towarzystwie bywa, ale fajnie że nadarzyła się okazja do takiego spotkania :)
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

pień

  • 2415 / 1178
  • Ekspert
21-07-2024, 09:15
Aaaa,  tydzień temu :)    To znaczy że teraz jest pierwszy dzień który pamiętasz heheeheehe
    Kiler to chyba jakiś taki niezazbytnio groźny czy drugiego zdjęcia gdy Marek go trzyma już nie ma?   No bo Kiler jednak zdziczał :)

Radmar

  • 1140 / 6044
  • Ekspert
21-07-2024, 11:15
Haha, drugiego zdjęcia jednak nie ma. Zbyt drastyczne było. ;)

Dziękuję ze swojej strony Jakubie za gościnę. To mi było miło, że zechciałeś mnie ugościć. No i fakt - 3 godziny niby trochę czasu stanowi, a upłynęło w takim tempie, że nawet nie wiem kiedy. Niemniej, taką ilość sprzętu i w dodatku tak zróżnicowaną "gatunkowo" zobaczyć na żywo w obecnych czasach, to rozkosz dla oczu. Jesteś wśród nas najbardziej analogowy z nas wszystkich. Twój pokój to taka brama do raju. Można tam siedzieć, patrzeć, słuchać i nie chcieć wyjść. Zresztą nie chciałem, ale co było robić. Cieszę się, że mogłem Cię odwiedzić. Było super!
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Marek

Wojciech7

  • 1681 / 1242
  • Ekspert
21-07-2024, 12:50
Czy ten duży kot słucham muzyki z właścicielem-?

JaKub92

  • 1897 / 5627
  • Ekspert
21-07-2024, 18:01
Haha, drugiego zdjęcia jednak nie ma. Zbyt drastyczne było. ;)

Dziękuję ze swojej strony Jakubie za gościnę. To mi było miło, że zechciałeś mnie ugościć. No i fakt - 3 godziny niby trochę czasu stanowi, a upłynęło w takim tempie, że nawet nie wiem kiedy. Niemniej, taką ilość sprzętu i w dodatku tak zróżnicowaną "gatunkowo" zobaczyć na żywo w obecnych czasach, to rozkosz dla oczu. Jesteś wśród nas najbardziej analogowy z nas wszystkich. Twój pokój to taka brama do raju. Można tam siedzieć, patrzeć, słuchać i nie chcieć wyjść. Zresztą nie chciałem, ale co było robić. Cieszę się, że mogłem Cię odwiedzić. Było super!

Dzięki za miłe słowa, cieszę się, że się podobało :)

Aaaa,  tydzień temu :)    To znaczy że teraz jest pierwszy dzień który pamiętasz heheeheehe
    Kiler to chyba jakiś taki niezazbytnio groźny czy drugiego zdjęcia gdy Marek go trzyma już nie ma?   No bo Kiler jednak zdziczał :)

Hehe nawet piwka nie wypiliśmy, bo Marek niestety musiał się zbierać dość szybko bo miał kawał drogi do przejechania, a ja później zbierałem się na nockę do roboty.
Foto jak Marek trzyma Kilera nie ma, a w sumie szkoda że nie zrobiliśmy :D

Czy ten duży kot słucham muzyki z właścicielem-?


Oczywiście że tak ;)
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

AUDIOTONE

  • 9678 / 5980
  • Moderator Globalny
21-07-2024, 19:03
Takie kameralne spotkania zawsze bardzo cieszą.
W pełni zazdraszczam ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

ckloss

  • 50 / 5606
  • Użytkownik
21-07-2024, 23:40
Ooo! i ZK widze i 505, którą znałem jak własna kieszeń:-)

JaKub92

  • 1897 / 5627
  • Ekspert
22-07-2024, 14:52
Ooo! i ZK widze i 505, którą znałem jak własna kieszeń:-)

Widoczny na zdjęciu to dokładnie ZK 120T. Opisałem go w dziale "Magnetofony Szpulowe" jak robiłem mu szybki serwis. A Marek będąc u mnie sprezentował mi jeszcze ZK 125, którego od dawna również chciałem mieć w kolekcji, bo jest jednym z ciekawszych z tej serii :)

Zastanawiam się jeszcze co miałeś na myśli pisząc "505" i domyślam się, że chodzi o Neptuna - to jest dokładnie model M 515, 505 był podobny, tylko bez wejścia AV ;) Swoją drogą, to miałem go w końcu opisać w wątku "Stare telewizory z duszą", bo na jesieni wymieniałem kinol, tylko cholera, zapomniałem porobić ładnych zdjęć aparatem i chyba mam tylko cyknięte na szybko telefonem :(
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

judasz94

  • 417 / 1252
  • Zaawansowany użytkownik
23-07-2024, 10:03
A jak ja byłem, to ze mną zdjęcia nie wrzucił :P a to dziad :P
Muszę przyjechać, trzeba to naprawić ;)
Adam
Pro audio, muzyk, elektronik

JaKub92

  • 1897 / 5627
  • Ekspert
23-07-2024, 17:50
O widzisz, nie pomyśleli faktycznie :( Ale nadrobi się, razem z Frytem, hehe ;)
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub