Audiohobby.pl

Spotkania analogowe

ArturP

  • 1303 / 2792
  • Ekspert
20-07-2023, 09:26
Ten w koszulce AIWA to ja :)
Arturo na dolnym zdjęciu, a w tle pamiętna tapeta.

Twarz OK-   wygląda na twoją :) 
   No ale chyba mój komputr coś z grafiką ma skopane.   Na twojej koszulce pisze AWIA   
a nie AIWA

ed:    sorry -    z komputrem OK-  to ja nie zauważyłem że lustro po drodze jest
hehehehe
A zrób se fotkę przednim aparatem w smarkfonie, to zobaczysz świat równoległy, ale w lustrzanym odbiciu ;););) .

artekk

  • 1694 / 5881
  • Ekspert
26-07-2023, 10:49
I mnie zostały niezapomniane wspomnienia, czekam też na rychłą powtórkę z rozrywki jak najszybciej :)
To były wspaniałe chwile spędzone w doborowym towarzystwie, nic dodać, nic ująć.

Dziękowane było wszem i wobec dziesiątki razy, ale szczególne podziękowania należą się Wojtkowi za całokształt przesięwzięcia i jego bratu Krzychowi (vel Jajko ;)), za to, że tak cierpliwie i smakowicie nas przez ten czas żywił ;)

Do miłego jak najszyciej i rzecz jasna w dłuższym wymiarze !
Analogowa Grupa Wywrotowa. Arturo

AUDIOTONE

  • 9391 / 5834
  • Ekspert
26-07-2023, 19:18
To ja dziękuję, że wszyscy byli ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

JaKub92

  • 1822 / 5481
  • Ekspert
27-07-2023, 15:02
Dziękowane było wszem i wobec dziesiątki razy, ale szczególne podziękowania należą się Wojtkowi za całokształt przesięwzięcia i jego bratu Krzychowi (vel Jajko ;)), za to, że tak cierpliwie i smakowicie nas przez ten czas żywił ;)

Hehe pięknie powiedziane, bo ciężko o takiego mistrza grillowania jak Krzychu :D
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

PhantomLord

  • 420 / 2272
  • Zaawansowany użytkownik
11-08-2023, 20:10
O rany... wytrzeźwiałem i w końcu mogę coś napisać, bo aż głupio, że do tej pory cisza.
Spotkanie absolutnie fantastyczne, doskonała atmosfera i nawet towarzystwo całkiem znośne :p.

Mogę tylko powiedzieć jedno Wojtek: dzięki za zaproszenie, bo spotkać się w tak doborowym towarzystwie, pogadać, pośmiać się i powydurniać (tak...to ja mam gębę usmarowaną sądzą i siedzę przed wigwamem...)  to tylko z Wami Panowie! Super było się zobaczyć w takim gronie i wspomnienia zapisane już na zawsze. AGW pełną parą! :D

Honourable mentiones: Krzychu - "mały" brat Wojtka - grill master jakich mało! Nie szło odmówić, takie było pyszne.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

AUDIOTONE

  • 9391 / 5834
  • Ekspert
12-08-2023, 09:17
Mateuszu to ja dziękuję bardzo za to że byłeś. ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

AUDIOTONE

  • 9391 / 5834
  • Ekspert
28-10-2023, 14:05
Nie tak dawno bo już miną prawie tydzień, gościłem w swoich skromnych progach naszego forumowego kolegę Mateusza (@PhantomLord). Była to tylko "wizyta weekendowa" ale jakże treściwa. Były wypady na sesje zdjęciowe i  słuchanie vinyli,  hahaha ;-)

Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

ArturP

  • 1303 / 2792
  • Ekspert
28-10-2023, 15:08
No wszystko pięknie, niebo pod nogami, tematy sypialne (takie lubię), ale............. brak najważniejszego elementu nieaudiofilskiego odsłuchu muzyki wspólnego, piwo "alle" to podstawa. Chyba, że schowaliście przed wścipasami za biurko ;).

Pięknie. Pozdrawiam.

AUDIOTONE

  • 9391 / 5834
  • Ekspert
28-10-2023, 22:37
Było bardzo bardzo spokojnie i kulturalnie ;-)
Przed wykonaniem zdjęcia pochowaliśmy "sprzęt"...
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

PhantomLord

  • 420 / 2272
  • Zaawansowany użytkownik
30-10-2023, 10:48
W koooońcuuu mogłem odwiedzić "one and only" Audiotone :D.

Tak jak Wojtek napisał, odwiedziny jedynie weekondowe, ale i tak pełne wrażeń.

Mogę potwierdzić, że ściana urządzeń pomiarowych to wcale nie makieta, wszystko jest podpięte i działa :D (sprawdzałem :P). Szkocka pogoda trochę płatała figla przed przylotem, ale byle huragan czy tam burza "Babet" nam szyków nie popsuje, więc udało się wylądować i po wielu, wielu zaproszeniach, w końcu odwiedzić kolegę.
Wizyta rewelacyjna, pogadaliśmy, pozwiedzaliśmy, posłuchaliśmy i przy okazji po zabawach z płytą testową trzy igły poszły...do koszalina. Tak jak zawsze mówiłem...płyta testowa to trochę podstawa, gdy wchodzimy w winyl trochę na bardziej poważnie.
Nie obyło się też oczywiście bez odkurzenia deckowych gratów, także posłuchaliśmy trochę takich Wojtkowych złomków, jak ZX-7 czy CR-7.
Ale prawda taka, że chrzanić to całe audio, bo największą wartością to jest jednak spotkać się, pogadać, wypić...i dalej gadać :D.

Bardzo dziękuję Wojtkowi za zaproszenie i przygarnięcie strudzonego wędrowca, jak również za fantastycznie czas spędzony i zapewnione atrakcje ;).
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

PhantomLord

  • 420 / 2272
  • Zaawansowany użytkownik
30-10-2023, 10:51
Warto zaznaczyć, że kolega trochę przesadza z tymi "żabami" w Szkocji ;). Mnie tam przywitała drobna mżawka, potem same piękne słońce i bajeczne kolory jesieni.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

PhantomLord

  • 420 / 2272
  • Zaawansowany użytkownik
30-10-2023, 10:56
Zapomniałem dodać, że nie mało czasu spędziłem na oglądaniu Wojtkowych witrynek i słuchaniu Wojtkowych wywodów nt roczników, rynku pochodzenia, różnic itp! Chyba każdy mi tu uwierzy, że kopa fascynujących informacji.

Ha! Nawet można sobie z pólki zdjąć i dotknąć, bo to nie muzeum i Wojtek nie krzyczy.

Dla Was tylko zdjęcia miniaturki, żeby trochę podjudzić, bo takie rzeczy to trzeba na żywo zobaczyć ;).
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

AUDIOTONE

  • 9391 / 5834
  • Ekspert
30-10-2023, 17:00
No tak trochę pogadaliśmy o magnetofonach, kasetach, gramofonach i wkładkach. Jak zwykle czasu było zbyt mało.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

JaKub92

  • 1822 / 5481
  • Ekspert
31-10-2023, 18:49
Super spotkanie, oby więcej takich :D
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

nano

  • 9079 / 4987
  • Ekspert
14-11-2023, 14:43