Audiohobby.pl

Spotkania analogowe

AUDIOTONE

  • 9375 / 5804
  • Ekspert
07-06-2022, 20:10
Na początku mojego urlopu w Koszalinie miałem przyjemność poznać kolegów z naszego forum mianowicie Tomasza (@Paluch) i Pawła (@chorazy3). Pawle dziękuję za gościnę i oprowadzenie po Swojej świątyni ;-)
Tak się zakręciłem na widok tych wszystkich magnetofonów, że nie zrobiłem u Ciebie żadnego zdjęcia... sprzętu. hahahaha
Dziękuje Wam obu za mile i "treściwie" spędzony wieczór :-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

siwy

  • 658 / 2577
  • Ekspert
08-06-2022, 11:18
Miałem też przyjemność uczestniczyć w spotkaniu u Artura i także muszę podziękować za miłe i owocne chwile w doborowym towarzystwie.

Dziękuję Arturze i Twojej Małżonce za gościnę.

Nic dodać, nic ująć jeśli chodzi wrażenia z testów magnetofonów, tutaj kolejność na podium w moim odczuciu jest taka sama jak kolegów.
Mi dodatkowo przypadł do gustu Sony 666 ten deck ma coś w sobie, co przyciągnęło moją uwagę.
Muzyka była zróżnicowana i każdy z Nas usłyszał to co lubi, dzięki temu można było wyłonić zwycięzców testu.

Szkoda, że nie wpadłem na pomysł, żeby zabrać z domu Kenwooda KX9010 na testy, ciekawe jakie by były oceny kolegów co do konkurencji.

Jeszcze raz dziękuję za możliwość spotkania się z Wami na żywo i popieram w stu procentach organizację następnych.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Zdzisław

nano

  • 9079 / 4957
  • Ekspert
08-06-2022, 15:10
witam   fajnie poogadac geby 
ktore sie ma  imiennie w glowie 
dzieki za teksty  fotki itd
trzymajcie sie mocno
i pamietajcie zabawa  zabawa  bo dlugo  tu nie zostastaniemy   :-)


PS   arturo  taras zrobiony na cacy  twoje "ulubiene" hobby
smiejmy sie

JaKub92

  • 1822 / 5451
  • Ekspert
08-06-2022, 19:45
Super spotkanko mieliście, pozazdrościć :) Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się dołączyć.
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

judasz94

  • 384 / 1077
  • Zaawansowany użytkownik
09-06-2022, 02:06
Super spotkanko mieliście, pozazdrościć :) Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się dołączyć.

Podpinam się. Tak samo muszę odwiedzić Ciebie w końcu :)
Adam
Pro audio, muzyk, elektronik

PhantomLord

  • 420 / 2243
  • Zaawansowany użytkownik
10-06-2022, 08:23
Także przy Twojej muzyce nikt z nas nie odczuwał dyskomfortu. Stres przeżywał jedynie kwiatek w łazience, który przy muzyce Mateusza aż się ze strachu przewrócił. 😂🤣
A patrz, że o tym zapomniałem ;D, niemniej to najprawdziwsza prawda :D - pamiętam jak się z Wojtkiem spojrzeliśmy na siebie co tak łupnęło, ale że nic w naszym otoczeniu, to dawaj dalej z odpowiednią muzyką :P.

potkania na żywo są najlepsze
Cześć Marku! Fajnie Cię czytać znowu :). W pełni się zgadzam w temacie spotkań na żywo, to prawda.
Analogowa Grupa Wywrotowa. Mateusz

JaKub92

  • 1822 / 5451
  • Ekspert
14-06-2022, 22:47
Podpinam się. Tak samo muszę odwiedzić Ciebie w końcu :)

Dawaj tylko znać kiedy :D
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

AUDIOTONE

  • 9375 / 5804
  • Ekspert
15-07-2023, 19:54
Temat nie umarł... o co to, to nie!
Spotkanie analogowe miało miejsce w okresie 26-28 czerwca 2023 roku.
Miejscówka : https://dowielina.com/  Bardzo polecam!!!
Koledzy dopisali ;-)
A towarzystwo było wyborne jak zawsze.
Stan osobowy:
1. No.. ja (audiotone)
2. Mój brat Krzysztof. (łowca)
3. Mój syn Karol.
4. Arturo. (artekk)
5. Mateusz. (PhantomLord)
6. Jakub. (JaKub92)
7. Marek. (Radmar)
8. Zdzisław. (siwy)
9. Emil.
10. Paweł. (chorazy3)
11. Sylwek.
12. Tomek. (paluch)

Chyba nikogo nie pominąłem.
Na początek kilka zdjęć. Zachęcam do rozmowy i wklejania zdjęć z pobytu ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

AUDIOTONE

  • 9375 / 5804
  • Ekspert
15-07-2023, 19:56
Dodatkowe foto bo nie weszło za pierwszym razem...
Mateusz :) hahahaha i widok na domki.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

ArturP

  • 1291 / 2762
  • Ekspert
15-07-2023, 20:01
Towarzystwo doborowe i widoki cudniaste, tylko możliwości brak. Niestety nie mogę się ruszyć poza obszar mojego szpitala.
Choć już nie leżę, jestem w domu ale.... kapitalnie ogląda się wasze swawole. ;)

JaKub92

  • 1822 / 5451
  • Ekspert
15-07-2023, 21:02
No tego wyjazdu i zresztą jak dla mnie PIERWSZEGO spotkania z Wami wszystkimi NA ŻYWO nie zapomnę NIGDY! :D Po tylu latach... Było rewelacyjnie! ;) Nagrałem przeszło godzinę filmu kamerą Video8, ale tego tu raczej nie udostępnię. Co było w Wielinie - zostaje w Wielinie :D Hahahahahahahaha :D
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

Radmar

  • 1138 / 5868
  • Ekspert
15-07-2023, 21:22
Cóż ja mogę dodać. Spotkanie rewelacyjne. Było Was miło znów zobaczyć, po rocznej przerwie. No i oczywiście poznać jeszcze nie poznanych wcześniej. Jakub, po raz pierwszy ale z pewnością nie ostatni. Miejscówka była fantastyczna. Idealne miejsce na twardy Reset, a nawet na nocne darcie mordy, jeśli by ktoś miał ochotę. Ale w tak kulturalnym towarzystwie, nocne darcie mordy nie wchodziło w grę. Za to nocne do rana rozmowy, w dodatku jakże merytoryczne i owocne, to i owszem.

Czego żałuję? Jednego, że to już niestety po. Druga rzecz, że ile byśmy czasu razem nie spędzali, to i tak by za krótko było. Następnym razem, spotkanie tygodniowe. :)

Pozdrawiam Was wszystkich.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Marek

JaKub92

  • 1822 / 5451
  • Ekspert
15-07-2023, 21:26
Marku, nic dodać - nic ująć ;) Fizycznie byłem zmęczony po takim maratonie (dwa dni wcześniej byłem jeszcze na weselu i słabo odespałem), ale po wczasach z Wami, psychicznie wróciłem jak nowy ;)
Analogowa Grupa Wywrotowa. JaKub

MinTax

  • 179 / 602
  • Aktywny użytkownik
16-07-2023, 11:11
Spotkanie analogowe miało miejsce w okresie 26-28 czerwca 2023 roku.

Szkoda, że nie znalazłem info o jego planowaniu, pewnie chętnie bym dojechał (no, chyba, że było ono dla zamkniętego grona.. ;) ).

pień

  • 2216 / 1002
  • Ekspert
16-07-2023, 11:39
Ten w koszulce AIWA to ja :)
Arturo na dolnym zdjęciu, a w tle pamiętna tapeta.

Twarz OK-   wygląda na twoją :) 
   No ale chyba mój komputr coś z grafiką ma skopane.   Na twojej koszulce pisze AWIA   
a nie AIWA

ed:    sorry -    z komputrem OK-  to ja nie zauważyłem że lustro po drodze jest
hehehehe
« Ostatnia zmiana: 16-07-2023, 11:43 wysłana przez pień »