Audiohobby.pl

Testy ABX decydujące starcie :-)

Stary Psuj

  • 53 / 2992
  • Użytkownik
07-02-2016, 19:57
Ale w Krakowie są jeszcze inne, mniej formalne kluby. Ja znam przynajmniej dwa. No i można tam chodzić w butach;)

Haka

  • 2996 / 5171
  • Ekspert
07-02-2016, 20:39
Orgietka w skarpetkach ;)


Gustaw

  • 3852 / 3304
  • Administrator
07-02-2016, 20:56
U mnie butów ściągać nie trzeba ale kiedy ja muszę ściągać u kogoś nie czuję się urażony.

P.S. Miałem przed wielu laty takiego znajomego, który dywan miał przykryty folią. Serio :-)
« Ostatnia zmiana: 07-02-2016, 23:39 wysłana przez Gustaw »

Stary Psuj

  • 53 / 2992
  • Użytkownik
07-02-2016, 21:03
U mnie też można chodzić w butach, poza tym po domu gonią psy więc pełno kłaków. Jak ktoś bardzo chce ściągać buty to dostaje kapcie.

Mrok

  • 15 / 5848
  • Nowy użytkownik
07-02-2016, 21:32
Mrok,
Celem nie jest potępianie osoby, która wydaje swoje pieniądze na audiofilskie bibeloty, których wpływ czasami jest faktyczny a innym razem wyimaginowany. Celem jest zwrócenie uwagi na osoby, które ten wpływ tak wyolbrzymiają, że postronny czytelnik musi stwierdzić, że w zasadzie, bez audiofilskich kabli zasilających o grubości karku Mike Tysona, czarodziejskich podkładek pod kable lub demagnetyzatorów płyt CD żaden audiofilski sprzęt nie może zagrać dobrze.
Z tym to pełna zgoda. Nie ma problemu. :)
Mrok

Mrok

  • 15 / 5848
  • Nowy użytkownik
07-02-2016, 21:35
Gustawie szanowny, uprzejmie dziękuję za podsumowanie, lepiej bym tego nie zrobił.
Wpis Gustawa wiele mi wyjaśnił. Nie przejmuj się moimi wpisami za bardzo. Bywam spontaniczny od czasu do czasu. ;)))
Mrok

Mrok

  • 15 / 5848
  • Nowy użytkownik
07-02-2016, 21:39
Ale teraz to już przygłuchy jestem, niestety. Natomiast o ile mnie pamięć nie zawodzi to z kolegą Mrokiem zawsze łączyła nas wspólnota poglądów. Boże ale to były piękne czasy, jak jeszcze słuch mi dopisywał... Ech...
Nie przygłuchy, nie przygłuchy, co najwyżej odrobinę szczery.

Za 10 lat obecne smartfonowe pokolenie będzie miało takie problemy ze słuchem, że spokojnie będziesz mógł odgrywać rolę nietoperza do później starości. :) I nie pisz mi tylko, że za 10 lat to Ciebie już nie będzie.

Przy okazji, w jakimś innym wątku czytałem, że Ci jakiś wzmacniacz wybuchł. Tak trzymaj. O to chodzi przyjacielu. O to chodzi. Wszystko jest dobre, byle by nie zmurszeć. :)
« Ostatnia zmiana: 07-02-2016, 21:45 wysłana przez Mrok »
Mrok

hafis

  • 39 / 4101
  • Użytkownik
07-02-2016, 22:54
A kolega Stary Psuj poprawił mi humor tym młodym człowiekiem. Za resztę komplementów niezmiernie dziękuję.

Proszę uprzejmie ;)
Co do kabelków zasilających to ja słyszałem, że gdzieś na południu Polski szykuje się duży test mający wykazać czy rzeczywiście słychać ich wpływ na dźwięk systemu. Sam jestem ciekaw.

Na dole Polski, ale bardziej po lewej stronie od Krakowa. Duży jak duży, nastąpiło spięcie, ktoś coś chce komuś udowodnić. Jeden to audiofil pełną gębą (bez podtesktów i przytyków), drugi to bardziej praktyk studyjny.

Tylko, mam wrażenie, test ma się odbyć w miłej, audiofilskiej atmosferze, jak u dwóch dobrych znajomych.
It doesn\'t matter what we\'re losing,
It only matters what we\'re going to find

Stary Psuj

  • 53 / 2992
  • Użytkownik
07-02-2016, 23:00
Na dole Polski, ale bardziej po lewej stronie od Krakowa. Duży jak duży, nastąpiło spięcie, ktoś coś chce komuś udowodnić. Jeden to audiofil pełną gębą (bez podtesktów i przytyków), drugi to bardziej praktyk studyjny.
Tylko, mam wrażenie, test ma się odbyć w miłej, audiofilskiej atmosferze, jak u dwóch dobrych znajomych.

Jakże chętnie wziąłbym w tym wydarzeniu udział. Gdyby tylko zdrowie bardziej dopisywało;) Ciekawe jakie te druciska będą... Mnie się faktycznie coś obiło o uszy...

hafis

  • 39 / 4101
  • Użytkownik
07-02-2016, 23:07
Na dole Polski, ale bardziej po lewej stronie od Krakowa. Duży jak duży, nastąpiło spięcie, ktoś coś chce komuś udowodnić. Jeden to audiofil pełną gębą (bez podtesktów i przytyków), drugi to bardziej praktyk studyjny.
Tylko, mam wrażenie, test ma się odbyć w miłej, audiofilskiej atmosferze, jak u dwóch dobrych znajomych.

Jakże chętnie wziąłbym w tym wydarzeniu udział. Gdyby tylko zdrowie bardziej dopisywało;) Ciekawe jakie te druciska będą... Mnie się faktycznie coś obiło o uszy...

Od strony sceptyka ma być coś studyjnego, kawałek porządnego przewodu za naście, bądź dziesiąt złotych. Z drugiej coś z tego: Kimber Select, Acoustic Zen Absolute, Electraglide oraz Heavens Gate. Cokolwiek z tego jest akurat kablem zasilającym.
It doesn\'t matter what we\'re losing,
It only matters what we\'re going to find

Gustaw

  • 3852 / 3304
  • Administrator
07-02-2016, 23:45
Jeżeli coś nazywa się Acoustic Zen Absolute lub Havens Gate to musi zagrać lepiej.
Nazwa zobowiązuje :-)

P.S. Ciekawe kiedy na rynek trafią najlepsze i najdroższe kable na świecie - "Never Ending Orgasm Mk.1"

Stary Psuj

  • 53 / 2992
  • Użytkownik
08-02-2016, 00:31
Kimber Select to chyba są interkonekty oraz głośnikowe a cała reszta to prawdopodobnie sieciówki. Mocno wypasione z tego jak wynika z nazwy.

tomekl3

  • 627 / 5886
  • Ekspert
08-02-2016, 01:34
.
tomek

tomekl3

  • 627 / 5886
  • Ekspert
08-02-2016, 01:36

Ale teraz to już przygłuchy jestem, niestety. Natomiast o ile mnie pamięć nie zawodzi to z kolegą Mrokiem zawsze łączyła nas wspólnota poglądów. Boże ale to były piękne czasy, jak jeszcze słuch mi dopisywał... Ech...
O to chodzi przyjacielu. O to chodzi. Wszystko jest dobre, byle by nie zmurszeć. :)
Dokładnie, pozytywne wibracje :)
tomek

Stary Psuj

  • 53 / 2992
  • Użytkownik
08-02-2016, 02:01
Tu u Was jest miło, nie biją, nie wyzywają od różnych, nie zakładają wątków odwetowych;)