Audiohobby.pl

Testy ABX decydujące starcie :-)

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 23:14
uszy do gory Gustaw, kupisz nextgeny, wymienisz okablowanie na hajendowe, kondy dasz duelundy i musi zagrac :-)))

a zupelnie serio, zeby kazdego audiofila "pokarało" takimi Focalami. Zrob sobie ze 2 dni przerwy i zycie znow bedzie piekne, tylko nie puszczaj Claptona ani Pudelsów ! Zakaz, bo rozdrapiesz rany !!!! :-)))

Wiesz, Lan  takie wizyty są tam samo fajne jak i wku.....ące :-)

vector

  • 321 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
29-12-2015, 23:17
Trzeba bedzie powtorzyc,  moze tym razem bez aut , to bedziemy mogli wypic to wino, ktore sobie nawarzylem...!?..:-)))

To moze jak juz sklecicie ten kolejny system, to ponownie sie wprosimy
Oczywiscie! Bedziemy informowac o postepach!

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

vector

  • 321 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
29-12-2015, 23:22
Vector,

A tak bardziej serio właśnie siedzę i porównuję dźwięk moich Focali z Lowtherami i robi mi się ....smutno. :-)

Nic sie nie martw! To przejdzie, z grubsza... Max po 2 tygodniach! :-)
Za to, juz wiesz co chcesz a to wartosciowa wiedza! Żadka w audiofilskim swiecie!  :-))
Jeszcze wiesz, ze nie musi byc wcale drogo! W sumie moze Ci sie nawet zwrócić ta wizyta....;-)))

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 23:32
Moje Focale, z audiofilskiego punktu widzenia, są bardziej zrównoważone tonalnie. Słyszę równiejsze pasmo. Jest więcej podstawy basowej, są smaczki .....tylko .....co z tego ?  Who cares? :-)

lancaster

  • Gość
29-12-2015, 23:44
Tak jak vector pisze Gustaw. Pamietaj ze najwazniejsze w systemie audio  są podstawki pod kable - to one decydują jaki jest dxwiek.

Nie wiem czy zauwazyles ale vector zrobil sobie parkiet z audiofilskich podstawek pod kable ?
Wtedy metr kabla moze kosztowac 2,50 a gra jak kable za 200Kzł

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
29-12-2015, 23:52
Tak jak vector pisze Gustaw. Pamietaj ze najwazniejsze w systemie audio  są podstawki pod kable - to one decydują jaki jest dxwiek.

Nie wiem czy zauwazyles ale vector zrobil sobie parkiet z audiofilskich podstawek pod kable ?
Wtedy metr kabla moze kosztowac 2,50 a gra jak kable za 200Kzł

Czy jest drugie takie hobby w którym jest tak dużo legend? Toż to cały sztab "Wróżbitów Maciejów" chyba w tym macza palce. :)

Vector,

Rzuciłem okiem na AS (sorry Lan ale to zbyt cenny temat aby moderować i ściśle trzymać się tytułu, tak zupełnie poważnie z każdym z "Druidów" mogę przybić piątkę i to bez problemu, liczę na to, że może w końcu coś jednak załapią) . Walczysz z wiatrakami. Nic ich chyba nie przekona. Jest dogmat, którego nie dadzą sobie obalić chyba za nic.
Nasz user, Gutekbull, już próbował w kwestii transportów i reakcja była identyczna.
« Ostatnia zmiana: 30-12-2015, 00:17 wysłana przez Gustaw »

vector

  • 321 / 5867
  • Zaawansowany użytkownik
30-12-2015, 00:19
Tak jak vector pisze Gustaw. Pamietaj ze najwazniejsze w systemie audio  są podstawki pod kable - to one decydują jaki jest dxwiek.

Nie wiem czy zauwazyles ale vector zrobil sobie parkiet z audiofilskich podstawek pod kable ?
Wtedy metr kabla moze kosztowac 2,50 a gra jak kable za 200Kzł

Czy jest drugie takie hobby w którym jest tak dużo legend? Toż to cały sztab "Wróżbitów Maciejów" chyba w tym macza palce. :)

Moze paru przejdzie na jasna strone mocy....:-)
A serio, to mnie to tez to bawi.....:-) troche ich wyprowadzac z rownowagi.....:-) jak w Incepcji, zaszczepimy im "zatrutą" myśl a ona bedzie sie rozwijac, rozwijac.......;-)

Vector,

Rzuciłem okiem na AS (sorry Lan ale to zbyt cenny temat aby moderować i ściśle trzymać się tematu) . Walczysz z wiatrakami. Nic ich nie przekona. Jest dogmat, którego nie dadzą sobie obalić za nic.
Nasz user, Gutekbull, już próbował w kwestii transportów i reakcja była identyczna.

...a to co..? Szlag trafil moj wpis....:-( musze jeszcze raz napisac....

Gustaw, lubie ich troche powkurzac.... dla sportu..... A moze ktos przejdzie na jasna strone mocy....?  :-))
« Ostatnia zmiana: 30-12-2015, 00:22 wysłana przez vector »

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

lancaster

  • Gość
30-12-2015, 00:38
Gustaw, umowmy sie ze otworzysz watek na temat cenny, a ten bedzie o abx.
I od tego wpisu wszystkie offtopy stad wylatują.

brodacz

  • 1780 / 3800
  • Ekspert
30-12-2015, 03:49
Nie podobaja sie wielu prześmiewcze opinie na temat budżetowego systemu Vectora ale moim zdaniem takim samym nietaktem jest nazywanie pozerami,impotentami leczacymi swoje kompleksy itp. ludzi majacy sprzet bardzo drogi.Czy naprawde uważacie ,że każdy kto ma coś droższego niż przeciętne ,nie ważne czy to audio,rower czy zegarek leczy sobie tym kompleksy.To jest taka sama skrajność jak ta kierowana w stosunku do systemów budżetowych.
Niech każdy sobie słucha na czym chce po jaki wacek te wojny.

colcolcol

  • 925 / 5253
  • Ekspert
30-12-2015, 07:40
...Czy naprawde uważacie ,że każdy kto ma coś droższego niż przeciętne ,nie ważne czy to audio,rower czy zegarek leczy sobie tym kompleksy? ...

Tak.

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
30-12-2015, 07:59
Nie podobaja sie wielu prześmiewcze opinie na temat budżetowego systemu Vectora ale moim zdaniem takim samym nietaktem jest nazywanie pozerami,impotentami leczacymi swoje kompleksy itp. ludzi majacy sprzet bardzo drogi.Czy naprawde uważacie ,że każdy kto ma coś droższego niż przeciętne ,nie ważne czy to audio,rower czy zegarek leczy sobie tym kompleksy.To jest taka sama skrajność jak ta kierowana w stosunku do systemów budżetowych.
Niech każdy sobie słucha na czym chce po jaki wacek te wojny.
Źródłem potoku negatywnych komentarzy i kpiny nie jest wartość finansowa systemów  "ekspertów" z zakładki Hi End, tylko głoszone przez nich w formie dogmatów opinie. Nie dość, że bredzą, to jeszcze z pogardą atakują ludzi usiłujących podjąć merytoryczną dyskusję, w dodatku są wspierani przez moderację.
Mam kolegę, który zafiksowany wypowiedziami takich "oświeconych inaczej"wypruwał ostanie grosze na różne Siltechy popadając w coraz to większą frustrację i długi. Facet naprawdę złapał przez takich idiotów konkretnego doła.

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
30-12-2015, 08:24
...Czy naprawde uważacie ,że każdy kto ma coś droższego niż przeciętne ,nie ważne czy to audio,rower czy zegarek leczy sobie tym kompleksy? ...

Tak.

Szynkę z "Bobrownik" też kupują tylko ludzie z kompleksami a prawdziwi twardziele tylko parówkę w Tesco?

colcolcol

  • 925 / 5253
  • Ekspert
30-12-2015, 09:13
...audio, rower, zegarek, szynka z "Bobrownik" ...
Który z przedmiotów nie pasuje do pozostałych?

aulait

  • 1365 / 5525
  • Ekspert
30-12-2015, 09:28
...Czy naprawde uważacie ,że każdy kto ma coś droższego niż przeciętne ,nie ważne czy to audio,rower czy zegarek leczy sobie tym kompleksy? ...

Tak.

Ok, to może tak. Sąsiednią kamienice pięć minut od rynku krakowskiego kupił znajomy. Zrobił remont polegający na zostawieniu samych ścian zewnętrznych i postawieniu budynku od nowa. Ponieważ lubi oglądać stare filmy poszedł do jakiegoś salonu audio gdzie zakupił jakiś super/hiper topowy system Marantza, ponieważ sprzedawca powiedział mu, że będzie najlepszy do oglądania filmów.
System audio, który zakupił kosztuje więcej niż przeciętnie. Twoim zdaniem on też leczy kompleksy?

brodacz

  • 1780 / 3800
  • Ekspert
30-12-2015, 09:28
Nie podobaja sie wielu prześmiewcze opinie na temat budżetowego systemu Vectora ale moim zdaniem takim samym nietaktem jest nazywanie pozerami,impotentami leczacymi swoje kompleksy itp. ludzi majacy sprzet bardzo drogi.Czy naprawde uważacie ,że każdy kto ma coś droższego niż przeciętne ,nie ważne czy to audio,rower czy zegarek leczy sobie tym kompleksy.To jest taka sama skrajność jak ta kierowana w stosunku do systemów budżetowych.
Niech każdy sobie słucha na czym chce po jaki wacek te wojny.
Źródłem potoku negatywnych komentarzy i kpiny nie jest wartość finansowa systemów  "ekspertów" z zakładki Hi End, tylko głoszone przez nich w formie dogmatów opinie. Nie dość, że bredzą, to jeszcze z pogardą atakują ludzi usiłujących podjąć merytoryczną dyskusję, w dodatku są wspierani przez moderację.
Mam kolegę, który zafiksowany wypowiedziami takich "oświeconych inaczej"wypruwał ostanie grosze na różne Siltechy popadając w coraz to większą frustrację i długi. Facet naprawdę złapał przez takich idiotów konkretnego doła.

To jest dla mnie jasne,wiem to.