Audiohobby.pl

Smarfron's Audio Nirvana

Cypis

  • 2479 / 5031
  • Ekspert
23-07-2013, 14:46
Ja też słucham na PowerAmpie. Wydał mi się najlepszy - flac, cue, gapless. Gra bardzo przyzwoicie. Suwaków się nie tykam Też mnie od tych możliwości nastaw boli głowa.

Pzdr, Tomek
d(-_-)b

alghar

  • 639 / 5604
  • Ekspert
23-07-2013, 17:33
Podziękowania  dla @ Rolandsinger za pomoc :)
 PowerAmp, na początek  słuchawki SoundMagic PL 11.Jakich używacie  słuchawek ?

brodacz może  spróbujesz posłuchać na  swoim telefonie i słuchawkach i coś  napiszesz :)

ozzman82

  • 37 / 4371
  • Użytkownik
26-07-2013, 17:58
Po kilku dniach spacerowania z Power amp, wcześniejszym testowaniu ttpod,Winamp, fabrycznego oprogramowania do LG optimus stwierdzam uroczyście ze Pamp faktycznie jest The best :-) słuchawki dołączone do telefonu pomimo swej ewidentnej bezbarwnosci prezentują poprawną przestrzeń i względną rozdzielczość. Chyba już nie będę testował innego Playera, zobaczę jak to będzie grało z drzewnym wykwintem od jlab :-) podejrzewam że najbardziej zadowolony z tego testowania będzie mój pies :-)

pozdrawiam Radek

Rolandsinger

  • 2894 / 5893
  • Ekspert
30-07-2013, 13:25
>>Muszę przyznać, że HTC One zaskoczył mnie bardzo pozytywnie pod względem wydajności. Pomimo procesora taktowanego niżej niż ten w Samsungu I9505 Galaxy S4 (1,7 vs. 1,9 GHz), smartfon HTC pracuje wyraźnie szybciej i nieco lepiej wypada w benchmarkach. Palmę pierwszeństwa Samsung zachował w niezbyt dokładnych (niewielka powtarzalność wyników) testach Benchmark Pi i Linpack Pro, o włos pokonał też HTC One w teście Smartbench 2012. Cała reszta zestawienia należy do HTC One. Sądziłem, że dwukrotnie wyższa szybkość zapisu danych do pamięci wewnętrznej niż u konkurentów, na długi czas da da Samsungowi pierwsze miejsce zestawienia. Nie minął jednak nawet miesiąc i HTC One ustanowił nowy rekord - 37,4 MB/s. Cieszy też kolejny rekord w teście przeglądarki internetowej (SunSpider). Co jednak najważniejsze, wyniki benchmarków przekładają się na codzienne użytkowanie i menu działa wyraźnie szybciej niż w porównywanych smartfonach marki Samsung i Sony. Android 4.2.2 z Sense UI 5.0, wbrew obiegowej opinii, okazał się ekstremalnie szybkim połączeniem. A do tego nie zauważyłem chwilowych spowolnień, nie było niezaplanowanych restartów telefonu czy zamykania aplikacji. Na poczet wad należy natomiast zaliczyć fakt, że wysoka wydajność okupiona jest tendencją do wyraźnego nagrzewania się obudowy w czasie dłuższego użytkowania.<<

Żródło: http://www.telepolis.pl/artykuly/test-telefonu-htc-one,3,3,607.html?p=3

Fragment recenzji nt. wydajności: HTC One vs. Szajs 4 vs. Sony Xperia Z.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

fallow

  • 6457 / 5862
  • Ekspert
30-07-2013, 13:33
Podczas gdy sie jarasz jakimis benchmarkami a Szajsungi, HTC i inni dopiero co ogarniaja/ogarneli 4.2.x od dzisiaj mozna sie juz cieszyc oficjlanymi aktualizacjami do wersji Androida 4.3 ;)

Oczywiscie trzeba bedzie troche czasu zeby zniszczyc UI Androida i dostosowac ten zlom w postaci Sense, TouchWizz etc. :)))

mac_1

  • 52 / 5747
  • Użytkownik
06-08-2013, 16:12
taka ciekawostka, chiński "audiofilski" telefon vivo Xplay ma w środku ceniony dac znany ze sprzętu stacjonarnego - CS4398.

http://www.soomal.com/doc/10100004109.htm

mac_1

  • 52 / 5747
  • Użytkownik
06-08-2013, 16:23
z kolei vivo x3 ma ES9018, mają rozmach...

http://www.soomal.com/doc/10100004254.htm

ryan55

  • 16 / 4734
  • Nowy użytkownik
15-09-2013, 12:14
Kolego ochłoń trochę :) to jest tylko telefon, urządzenie które ma służyć tobie a nie być absorberem Twoich uczuć jakie by one nie były :) nie traktuj go aż tak poważnie :) od dłuższego czasu posiadam IP 4s i póki co działa, ale do głowy by mi nie przyszło napisać że jest lepszy od Samsunga czy HTC, a jedynie, że mi osobiście póki co odpowiada gdy mi się umowa skończy zamienię go na inny i tyle, muzyki na nim nie - szkoda baterii a od tego mam imoda+RSA Shadow+Westone 3 chodź ostatnio młody człowiek w rodzinie i praca absorbuje mnie na tyle, że marzę tylko o tym aby się dobrze wyspać :) także trochę dystansu do sprzętu, jak Ci pasuje to nikt tego nie neguje a jak Ci nie pasuje to go sprzedaj w "cholerę" i kup taki który Cię "zaspokoi" hehehehehe

Pozdrawiam Serdecznie :)


HD_650HD_800, AH-D7000
Audio_GD_Phoenix, Audio_GD_Reference_5, Audio_Gd_Interf.
HD800, AH-D7000
Audio_GD_Phoenix
Xonar_ST