Audiohobby.pl

Słuchawki wysokiego lotu

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
15-05-2021, 14:25
Kabelek wydaje sie solidnie wykonczony, szkoda ze nie ma zadnej informacji odnosie jakie to srebro jest (przekroj calkowity), mozna wiec zalozyc ze ponizej 1mm2, wiec basu i wypelnienia faktycznie wiele pewnie nie bedzie, choc szczegolowosc i przestrzen jak najbardziej, zatem wymagania soniczne spelnione ;')

fallow

  • 6457 / 5856
  • Ekspert
15-05-2021, 21:10
A ja do moich HD800 kupiłem srebro,a dlaczego? bo chciałem :O)Lubie wyrazistość,przestrzeń a bass mnie nie interesuje,wykresy też.
https://pl.aliexpress.com/item/33055117886.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fbcxeUP


Ja myślę, że to b.dobrze.

Znacznie gorzej by było jak byś kupił srebro a nie chciał :)

SonnyBurnett88

  • 15 / 1430
  • Nowy użytkownik
16-05-2021, 12:03
Ja sobie bardzo chwalę zestaw HD800 i HDVD 800 wraz z kabelkiem z symetrycznym złączem.
Nie ma tego mięsa, basu, wypełnienia ale jest mega przestrzeń i najdrobniejsze detale.
Coś na kształt matematyki i precyzji.

W tym roku zakupiłem sobie Senki HD600 i dokupiłem do nich kabelek CH650 S.
Zamiast regresu w stosunku do 800 jest więcej życia, wokale też są z pewnością lepiej oddane.
Może i nie ma sceny, ale jest większa przyjemność z odsłuchu.
W sumie to słuchałem HD 820 i jawiły mi się jako trochę bardziej muzykalne w stosunku do 800.
Ale cena i stosunkowo mało innowacyjne rozwiązania nie zachęciły do kupna :)

Leszek

  • 256 / 5887
  • Zaawansowany użytkownik
17-05-2021, 12:07
HD820 istotnie słuchałem w Mp3Store w WAW tylko,że to nie był Hugo2 a Chord Hugo TT2,drobna różnica za 23kzł :O)

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
26-06-2021, 21:45
Panowie pierwsze pytanie dotyczy HD650. Muszę wymienić wszystkie pady bo obecne to już padami nazwać nie można - to nie problem, ale padł oryginalny kabel. Sprawa wygląda tak, że mam gdzieś końcówki cardasa które "gniją" w jednej z szuflad. Pytanie czy jest szansa w cenie oryginalnego kabla zrobić coś na bazie tych wtyków? Powiem tak, niby mam lutownicę i pewnie dam radę ogarnąć "spawanie", ale czy jest sens tracić na to czas czy sobie odpuścić?

Drugie spostrzeżenie nie związane ze słuchawkami wysokich lotów (chociaż może) - odgrzebałem rekablowane koss porta pro i właśnie mam je podpięte do kompa, kurcze to są świetne słuchawki biorąc pod uwagę ich cenę. Jest frajda ze słuchania...serio

Ostatnia sprawa, jakie macie zdanie na temat Sennheiser MOMENTUM True Wireless "1"? chętnie poczytam.





reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
08-07-2021, 22:49
Oj długo mnie tu nie było i chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że to co napiszę nie jest absolutnie podyktowane tym, że nikt nie odpisał - trudno nie mam żalu. Krążą słuchy, że to forum umarło - nie wierzyłem, ale z tego co widzę to faktycznie można to tak nazwać. Bardziej mnie to smuci niż może się wydawać, szkoda :(

mimo wszystko pozdrawiam starą gwardię

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
08-07-2021, 23:48

mimo wszystko pozdrawiam starą gwardię

"Stara gwardia" pozdrawia reaktora :-)

Karol

  • 2009 / 4316
  • Ekspert
12-07-2021, 16:34
Panowie pierwsze pytanie dotyczy HD650. Muszę wymienić wszystkie pady bo obecne to już padami nazwać nie można - to nie problem, ale padł oryginalny kabel. Sprawa wygląda tak, że mam gdzieś końcówki cardasa które "gniją" w jednej z szuflad. Pytanie czy jest szansa w cenie oryginalnego kabla zrobić coś na bazie tych wtyków? Powiem tak, niby mam lutownicę i pewnie dam radę ogarnąć "spawanie", ale czy jest sens tracić na to czas czy sobie odpuścić?
...

Tu można kupić kabel do HD650. Tylko ty możesz ocenić, czy jego zakup w twoim przypadku, ma sens. :)

...
Ostatnia sprawa, jakie macie zdanie na temat Sennheiser MOMENTUM True Wireless "1"? chętnie poczytam.

Pisałem trochę o tych słuchawkach w wątku: "Godne i niegodne polecenia słuchawki typu TWS"
Jak wpiszesz w wyszukiwarce na forum frazę "Sennheiser Momentum True Wireless", to może jeszcze coś się znajdzie.
Casami nawet bardzo krótka informacja, pozwala wyrobić sobie opinię o produkcie, który nas interesuje.
@reactor mam te słuchawki do tej pory i zdania o nich nie zmieniłem. Mogę je polecić. :)

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
19-07-2021, 14:59

mimo wszystko pozdrawiam starą gwardię

"Stara gwardia" pozdrawia reaktora :-)

A dziękuję :) mam nadzieję, że określenie "stara gwardia" nie zostało potraktowane zbyt dosłownie ;)





Panowie pierwsze pytanie dotyczy HD650. Muszę wymienić wszystkie pady bo obecne to już padami nazwać nie można - to nie problem, ale padł oryginalny kabel. Sprawa wygląda tak, że mam gdzieś końcówki cardasa które "gniją" w jednej z szuflad. Pytanie czy jest szansa w cenie oryginalnego kabla zrobić coś na bazie tych wtyków? Powiem tak, niby mam lutownicę i pewnie dam radę ogarnąć "spawanie", ale czy jest sens tracić na to czas czy sobie odpuścić?
...

Tu można kupić kabel do HD650. Tylko ty możesz ocenić, czy jego zakup w twoim przypadku, ma sens. :)

...
Ostatnia sprawa, jakie macie zdanie na temat Sennheiser MOMENTUM True Wireless "1"? chętnie poczytam.

Pisałem trochę o tych słuchawkach w wątku: "Godne i niegodne polecenia słuchawki typu TWS"
Jak wpiszesz w wyszukiwarce na forum frazę "Sennheiser Momentum True Wireless", to może jeszcze coś się znajdzie.
Casami nawet bardzo krótka informacja, pozwala wyrobić sobie opinię o produkcie, który nas interesuje.
@reactor mam te słuchawki do tej pory i zdania o nich nie zmieniłem. Mogę je polecić. :)

Dzięki zerknę, w sumie skoro oryginalny kabel kosztuje podobnie to równie dobrze mogę kupić ten,

Co do momentum to nie napisałem tego, ale mam te słuchawki i chciałem zwyczajnie poznać opinię innych użytkowników, również dziękuję.

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
19-07-2021, 15:39

"mam nadzieję, że określenie "stara gwardia" nie zostało potraktowane zbyt dosłownie ;)"

Muszę się teraz zastanowić czy się za to nie obrazić ;-)))

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
19-07-2021, 15:58

"mam nadzieję, że określenie "stara gwardia" nie zostało potraktowane zbyt dosłownie ;)"

Muszę się teraz zastanowić czy się za to nie obrazić ;-)))

Gustaw może (i znów użyję tego słowa) po "starej" znajomości jakoś to puścisz mimo uszu, jak będzie? ;)

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
19-07-2021, 16:05

"mam nadzieję, że określenie "stara gwardia" nie zostało potraktowane zbyt dosłownie ;)"

Muszę się teraz zastanowić czy się za to nie obrazić ;-)))

Gustaw może (i znów użyję tego słowa) po "starej" znajomości jakoś to puścisz mimo uszu, jak będzie? ;)

Zastanowię się :-)

P.S. Widziałem rendery na stronie naszego wspólnego znajomego. Super !!!

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
19-07-2021, 17:23

"mam nadzieję, że określenie "stara gwardia" nie zostało potraktowane zbyt dosłownie ;)"

Muszę się teraz zastanowić czy się za to nie obrazić ;-)))

Gustaw może (i znów użyję tego słowa) po "starej" znajomości jakoś to puścisz mimo uszu, jak będzie? ;)

Zastanowię się :-)

P.S. Widziałem rendery na stronie naszego wspólnego znajomego. Super !!!

A dziękuję bardzo :) Co do naszego wspólnego znajomego to się zabunkrował i nie wyłazi. Swoją drogą zagląda tu jeszcze?

Co do Twojej decyzji, podejmij ją szybko bo nie chcę żyć w ciągłym strachu. ;)

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
19-07-2021, 20:53
A dziękuję bardzo :) Co do naszego wspólnego znajomego to się zabunkrował i nie wyłazi. Swoją drogą zagląda tu jeszcze?
Co do Twojej decyzji, podejmij ją szybko bo nie chcę żyć w ciągłym strachu. ;)

Znajomy wpada tylko pod inną postacią.
Żyj w strachu. Zasłużyłeś sobie :-)

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
19-07-2021, 23:40
A dziękuję bardzo :) Co do naszego wspólnego znajomego to się zabunkrował i nie wyłazi. Swoją drogą zagląda tu jeszcze?
Co do Twojej decyzji, podejmij ją szybko bo nie chcę żyć w ciągłym strachu. ;)

Znajomy wpada tylko pod inną postacią.
Żyj w strachu. Zasłużyłeś sobie :-)

Możesz przekazać parówie, że za brak kontaktu jest ban socjalny, albo w sumie niech sam przeczyta. Może się pofatyguje. ;)

Co do mojej pokuty to czasem lepiej ugryźć się w język niż potem żałować. Muszę teraz umartwiać się przy Bachu, Berliozie i innych poważnych panach, ale nic KOS porta pro dają radę więc jest miło :)