Audiohobby.pl

Słuchawki, których nigdy nie sprzedam.

Firestarter

  • Gość
04-02-2020, 13:56
Zazwyczaj większość słuchawek z tego przedziału cenowego celuje w jakieś robienie cudów, strzelananie sopranami, basami, popisami w dziwnym stylu, robienie jakichś dziwnych figur dźwiękowych. Przy tym często są te słuchawki przekłamane i męczące na dłuższą mętę, ocieplają lub oziębiają temperaturę przekazu na własną modłę, mają często podrasowaną lub wysuniętą górę która za bardzo męczy moje uszy. Jeśli kogoś denerwują dziwne zabiegi producentów słuchawek, aby podnieść ich atrakcyjność, szczególnie na krótkich odsłucham przed kupnem, to może odetchnąć spokojnie. Nie jest to nawet blisko tego co podają na uch flagowe Pioneery. To nie są typowe "audofylskie" słuchawki wywołujące mieszane uczucia i efekt "cofki"

Gdy ja to pisałem to chciano mnie tu zlinczować. Ludzie mniej hipokryzji mniej manii kupowania luksusu i będzie dobrze :)

Karol

  • 2011 / 4322
  • Ekspert
04-02-2020, 14:19
@Firestarter, nie ściemniaj. :)
Nikt Cię nie linczował, choć pewnie liczyłeś na to.
Przyszedłeś tu kolego, nieść misję i przy okazji robić sobie bekę z nawiedzonych audiofilów.
Tak uważam i przekonaj mnie, że jest inaczej.
Siedzisz przy kompie, to zrób fotkę i pokaż to, co kupiłeś.
Przypuszczam, że żadnych zakupów nie było, tak jak i spotkania muzykantów.
Kręcisz od samego początku. Długo jeszcze zamierzasz się tak wygłupiać? :)

Jak myślicie, nowe wcielenie samego Rolanda, czy tylko jego uczeń-wznawca? ;-)
« Ostatnia zmiana: 04-02-2020, 14:39 wysłana przez Karol »

Firestarter

  • Gość
04-02-2020, 14:51
Tak, to ja, dopadłeś mnie zbóju!

Firestarter

  • Gość
04-02-2020, 15:00
Szatan Roland.

No, ale sorry T1 v2 w relacji do ceny w porównaniu do K701 to jakieś jaja.

Karol

  • 2011 / 4322
  • Ekspert
04-02-2020, 15:03
W takim razie...
Dawno Cię tu nie było. Witaj misjonarzu i zbawco! :-)
EOT.

Firestarter

  • Gość
04-02-2020, 15:05
Miło Was trochę połechtać. Nawet jak piszecie jak Alucard prawdę, to finalnie i tak górę bierze zakupomania.

Jesteście kiperami sprzętu, zwłaszcza wykwintnego, czyż nie?

Firestarter

  • Gość
04-02-2020, 15:11
Dajcie mi zakładkę Audiovoodoo albo Audiosceptycyzm jak kiedyś, to będzie taki bat na dystrybutorów, przecież oni Was kroją na 60% marży leciutko, bo niby skąd są te promocje na hi-endy z 16 paktyków na 10 albo i mniej. Cała branża premium to jeden wielki wałek, nie tylko audio.

Moja obecność online jedynie wpłynie na erozję tych marż. Przecież ja Wam nie zabraniam kupowania sobie tego czy owego.

Firestarter

  • Gość
04-02-2020, 15:45
Gustawie, nie czyń swojej powinności !

Max

  • 2204 / 5389
  • Ekspert
04-02-2020, 16:47
Roland! Tylko już nie znikaj.
Uprasza się o zakładkę dla Rola.

Max

  • 2204 / 5389
  • Ekspert
04-02-2020, 16:50
Ja swoje Electry kupiłem za polowe ceny na giełdzie hifi. Żeby nie było ;-))
Co prawda Fostexy nowe, ale z dużym rabatem ! Hehe ;)

Gustaw

  • 3856 / 3313
  • Administrator
04-02-2020, 17:23
Dajcie mi zakładkę Audiovoodoo albo Audiosceptycyzm


Może też chcesz prywatny odrzutowiec i roczny karnet wstępu do gabinetu tajskiego masażu ? :-)

Wystarczy, że założysz własny wątek. Byle rzeczowo i bez przegięć i..... bez ładowania się ze swoją "misją" w inne wątki bo krwawy Gustaw będzie wycinał.

P.S. Załóż to przeniosę te wpisy. To nie jest wątek "misyjny".
« Ostatnia zmiana: 04-02-2020, 17:36 wysłana przez Gustaw »

-Pawel-

  • 4724 / 5497
  • Ekspert
04-02-2020, 17:25
Cześć Rolo, a już myślałem, że się na dobre obraziłeś ;P

Zakładka? Mamy zakładkę Studio, jak się co nieco znasz - popisz się! Audiosceptycyzm to był błąd, tak molestować można wyznawców grających podstawek, tutaj jechałeś zbytnio po bandzie wrzucając normalnych ludzi do jednego wora z nawiedzonymi. Chyba, że chciałbyś to prowadzić w innej formie, typu jak za 1/10 ceny uzyskać ten sam efekt. Wówczas masz moje pełne poparcie.

pastwa

  • 3815 / 5892
  • Ekspert
04-02-2020, 17:36
Jak sobie jeszcze przypomne przygody Rolanda z wygrzewaniem swoich K-701, ktore po 1000h osiagnely optimum by nastepnie zaczac tracic swa muzyczna jakosc z kazda kolejna godzina grania. Zostalo to skonkludowane jako niestabilnosc przetwornika w K-701, czy tez jego krotka zywotnosc ;'))

Alucard

  • 2551 / 3600
  • Ekspert
04-02-2020, 18:49
A więc ktoś podszył się pod inną osobę, chciał zrobić bałagan żeby koledzy zaczęli po nim jeździć ale mu nie wyszło osiągając odwrotny skutek bo ludzie chcieli mu pomóc, a teraz ten ktoś używa kawałków wyciągniętych z kontekstu z moich wypocin niejako stawiając mnie w tym samym szeregu co on, żeby potwierdzić swoje racje i mówi że jak mu się tu pozwoli pisać to dystrybutorzy obniżą nam ceny na hi endowy sprzęt? Touché. Jakbym oglądał Mrocznego Rycerza z Heathem Ledgerem.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

umiarkowanyfil

  • 18 / 2024
  • Nowy użytkownik
04-02-2020, 18:54
Dla mnie tak jawna krytyka flagowych słuchawek od razu była podejrzana, nie chcący posądziłem Sekatora a jakieś rozdwojenie, zapominając, ze przecież jest nie wzruszonym indywidualistą, choć jak widać osamotniony w poglądach nie jest :)