Audiohobby.pl

Oversized 2-way:)

Haka

  • 2996 / 5174
  • Ekspert
21-05-2017, 18:12
Czyli to :

Cytuj
Jesli mowisz o tubce z Altusa, to ciezko mi sie tutaj wypowiadac. Moze dziwaczejesz na starosc? ;)

to fajny żart, a to :


Cytuj
1 Linia transmisyjna Melo, czyli za gorami za lasami żyła sobie mala dziewczynka na ktora mowili czerwony kapturek :-)


bestialski atak lancastera?

;)
« Ostatnia zmiana: 21-05-2017, 18:14 wysłana przez Haka »

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
21-05-2017, 18:38
Dokładnie :) ale nie bestialski, tylko cwany i wyrachowany. Poczekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Haka

  • 2996 / 5174
  • Ekspert
21-05-2017, 22:10
Dobra! Poddaję się.
Nie mogę przecież,  mierzyć się  z Twoją wrażliwością :)

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 08:32
Melo, mowisz o wycieczkach personanych ? Jakich ? pzeciez piszesz wprost ze robisz lepsze transmisyjne od obecnych na rynku, a ja serio nie mam nic przeciwko zeby tak faktycznie bylo.

Poza tym piszesz o swoich jedynieslusznych wyborach w zasadzie uzasadniajac je powyzszym (tryb orzekajacy bez pomiarow na ktore sie powolujesz np.) i niczym poza tym.

Powiem tak....trzymam kciuki ale pozwole sobie pozostac niewiernym tomaszem do czasu az nie dane mi bedzie sie przkonac ;-)
« Ostatnia zmiana: 22-05-2017, 08:42 wysłana przez lancaster »

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 08:41
serio Melo nie widze potrzeby jakies naparzanki, troche w zyciu posluchalem, wiadomo nie slysze tak dobrze jak Ty bo inaczej tez bym sluchal transmisyjnych a nie jakichs fulli czy hornow - to chyba proste :-D

Powiedzmy ze nikt nie slyszy tak dobrze jak Ty i jest to prawda najświetsza. Kazdy słyszy tak dobrze jak on sam :-)))

Andrzej Kisiel tez Tobie kulał, jak napisalem Tobie ze mierzył glosnik po ktorym jexdzisz i sie facetowi podobalo a w kazdym razie nic mu nie skrzeczalo jak orzekłeś to napisales ze byl mily....mam szczescie do milych ludzi ;-)
ale zalozenie ze kazdy slyszy jak on sam jest tu pewna furtką pozwalajaca kazdemu utrzymywac ze slyszy najsłuszniej.
Mi to do niczego nie potrzebne wiec moge napisac bez spiny ze nie potrzebuje sie pozycjonowac, wazne ze dobrze mi sie slucha :-)

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
22-05-2017, 12:54
Melo, mowisz o wycieczkach personanych ? Jakich ? pzeciez piszesz wprost ze robisz lepsze transmisyjne od obecnych na rynku, a ja serio nie mam nic przeciwko zeby tak faktycznie bylo.
Gdzie pisze wprost ze robie lepsze linie niz na rynku? Ja pisze o tym, co mi sie nie podoba w tym co jest na rynku, a to jest zasadnicza roznica. Wielokrotnie pisalem, ze nie podobal mi sie bas z PMC i tylko raz mialem okazje sluchac takiej prezentacji, ktora byla spoko.

Poza tym piszesz o swoich jedynieslusznych wyborach w zasadzie uzasadniajac je powyzszym (tryb orzekajacy bez pomiarow na ktore sie powolujesz np.) i niczym poza tym.

Powiem tak....trzymam kciuki ale pozwole sobie pozostac niewiernym tomaszem do czasu az nie dane mi bedzie sie przkonac ;-)

Przeciez ja nie oczekuje tego, zebys sie ze mna zgadzal. Oczekuje jedynie tego, zebys nie uzywal przesmiewczego tonu w moim kierunku i tyle.

serio Melo nie widze potrzeby jakies naparzanki, troche w zyciu posluchalem, wiadomo nie slysze tak dobrze jak Ty bo inaczej tez bym sluchal transmisyjnych a nie jakichs fulli czy hornow - to chyba proste :-D

Czy Ty sam siebie czytasz Lan? Nie chcesz naparzanki ( ja tez jej nie chce, bo to nie ma zadnego sensu ), a zaraz dodajesz kolejna szpile. Czy jak sie z kims nie zgadzasz, to zawsze musisz na koniec dodac przesmiewczy ton wypowiedzi?

Andrzej Kisiel tez Tobie kulał, jak napisalem Tobie ze mierzył glosnik po ktorym jexdzisz i sie facetowi podobalo a w kazdym razie nic mu nie skrzeczalo jak orzekłeś to napisales ze byl mily....mam szczescie do milych ludzi ;-)
ale zalozenie ze kazdy slyszy jak on sam jest tu pewna furtką pozwalajaca kazdemu utrzymywac ze slyszy najsłuszniej.
Mi to do niczego nie potrzebne wiec moge napisac bez spiny ze nie potrzebuje sie pozycjonowac, wazne ze dobrze mi sie slucha :-)

Mnie nie interesuje to jak slyszy Andrzej, mnie interesuje to jak ja slysze i co mi sie podoba. Wypowiadam swoje zdanie i ani Andrzej, ani Ty, ani nikt inny nie musi sie z tym zgadzac. Na tym polega wolnosc wypowiedzi. Chyba, ze po prostu nie mozna wypowiedziec zadnej niepochlebnej opinii na temat tego, w czym maczales palce, bo z automatu bedzie atak z Twojej strony. Tak to wyglada Marek. Dlugo jestes w branzy i jeszcze nie zrozumiales, ze nie wszystkim to co robisz przypadnie do gustu? Szanuj kazda opinie, szczegolnie negatywna, bo tylko dzieki nim, bedziesz mogl zrobic cos nastepnym razem jeszcze lepiej.

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 15:05
Melo, ale nikt nie mowi ze Ciebie ma interesowac jak kto slyszy, tylko ze mnie np. interesuje jak ty slyszysz tak samo jak Ciebie to jak slyszy Pan Andrzej.

A jak masz watpliwosci kto w naszych rozmowach zaczyna tematy personalne to chośby po lekturze biezacej rozmowy mozna sprawdzic :-)
"Przesmiewczy ton" ? to pewnie taki "pewnie juz cośtam z Tobą" ?
Łukasz, weź czytaj co napisales przed klepnieciem "wyslij wiadomosc" jak nie chcesz dostac odpowiedzi w podobnym tonie przeredaguj ją i po problemie.
« Ostatnia zmiana: 22-05-2017, 15:33 wysłana przez lancaster »

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
22-05-2017, 15:35
To po co te komentarze, skoro Cie to nie interesuje moja opinia? Jesli nie potrafisz odpowiedziec na komentarz w sposob normalny, to nie pisz nic. Az trudno mi uwierzyc, ze tez czasami sprawia Ci trudnosc odroznic zart, od prawdziwej zlosliwosci. Ty po prostu lubisz byc zlosliwy, tylko zgrabnie ubierasz to w slowa. Jak to mowia - trening czyni mistrza.

Co rusz tylko czytam te podsmiechujki w strone TL i mojej osoby. Ja sie z Ciebie i Twojej pracy nie smieje, tylko wskazuje rzeczy, ktore moim zdaniem sa niewlasciwe. Po pierwszej prezentacji  szerokopasmowcow cube mowilem, ze srednie sa slabe i jakos przeszlo Ci  pozniej przez gardlo, ze pracowaliscie nad tym, zeby to poprawic, mimo ze na poczatku nabijales sie na forum razem ze swoimi kolegami z mojej opini.

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 15:41
poczytaj sobie swoje "normalne" odpowiedzi na moje komentarze.
trzeci raz nie napisze, udam ze sie nie znamy :-)

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
22-05-2017, 15:43
Zapomniał wól jak cielęciem był :)

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 15:49
jasne jasne, baba z wozu koniom lzej i gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc :-))))

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
22-05-2017, 16:31
Gdzie kucharek sześć, tam cycków dwanaście.

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 16:33
to juz lepiej :-)

serio zlapmy dystans bo naparzanka nie ma sensu, rozne rzeczy ludzie lubia za rozne rzeczy, wazne zeby w  ramach gatunku bylo dobrze

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
22-05-2017, 16:36
Jak najbardziej.

lancaster

  • Gość
22-05-2017, 16:42
tak apropos zamknietej wlasnie drugi rok z rzedu dluzej w Monachium siedze na prezentacjach 2 way Einstein, monitory na scanie revelatorze na dole i chyba morelu na gorze, buda zamknieta, naprawde ładnie to gra.
Jakies pierdyliony cenowe Tech Das gramofon tym kreci, gesty pelny dxwiek z szybkim rytmicznym basem, oczywiscie nie schodzi do 30 ale calkiem calkiem sie wyrabia scan musze przyznac.  energetycznie jest.