Audiohobby.pl

Audio Video Show 2016

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
01-11-2016, 16:00
Czy ktoś się wybiera na tą wystawę akcesoriów eroty.... ups tzn akcesoriów audio, służących podobno do odtwarzania muzyki?

P.S. W tym roku na Stadionie Narodowym planowana jest gala boxu "high-endowcy-salonowcy" vs. "przeciwnicy i tropiciele audiovodoo". Zwycięzca gali otrzyma pas z audiofilskich kabelków oraz tytuł "Złotego bezpiecznika". Wszystkie bilety na galę już są wyprzedane.

Oczywiście jak co roku zostanie pokazany nowy audiofilski system, za 2 pierdyliony złotych, grający w porównaniu do systemu z ubiegłego roku o dwie lub trzy "kasy" wyżej. "Jakoś" w końcu musi kosztować.

http://audioshow.pl

Ja w tym roku zdecydowanie się wybieram. Dla mnie Cabasse La Sphere to coś co zapamiętałem sprzed kilku lat zdecydowanie z dźwięku na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie. Ciekawi mnie również jak zagra Franco Serblin Lignea.
« Ostatnia zmiana: 01-11-2016, 19:22 wysłana przez Gustaw »

Chaos

  • 840 / 4956
  • Ekspert
01-11-2016, 22:10
ja sie wybieram.
dostalem zaproszenie z AS:-) napisali ze jak sie do nich zapisze to bedzie za darmo piwo. jakby polewali cos rzemieslniczego...

a tak serio, lista pokojow do odwiedzenia sie tworzy. bede tylko w sobote wiec jak zwykle wszystko w biegu. jeszcze nie widzialem audio wszola na narodowym. jak tam jest? warto tracic czas na stadion?

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
01-11-2016, 22:15
Ja również pierwszy raz będę na stadionie. Wybieram się specjalnie na walkę bokserską ;-)

Podobno wbrew pozorom sale na Stadionie Narodowym są całkiem dobrym miejscem na odsłuchy. Dodatkowo tam są najbardziej topowe systemy.

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
01-11-2016, 22:42
Gustaw będę na Narodowym w sobotę. Około 14 mam zbiórkę ze słuchawkowcami w strefie słuchawek, stoisko Audiomagic, może uda się spotkać.

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
01-11-2016, 23:00
Gustaw będę na Narodowym w sobotę. Około 14 mam zbiórkę ze słuchawkowcami w strefie słuchawek, stoisko Audiomagic, może uda się spotkać.

Też się wybieram w sobotę ale wątpię czy do 14-tej uda mi się dotrzeć na stadion. Wcześniej do przebiegnięcia Sobieski i Tulip.

-Pawel-

  • 4720 / 5469
  • Ekspert
03-11-2016, 09:14
Również będę w sobotę, w tym roku niestety tylko jeden dzień. To może jakaś forumowa ustawka tego dnia?

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
03-11-2016, 14:00
Wpadam na AS tylko w sobotę razem ze znajomym. Wieziemy w bagażniku milion dolarów żeby sobie kupić jakiegoś haj-enda albo dwa. Co tam będzie w tym roku najdroższe? Pytam, aby zamówić wcześniej kuriera z odpowiednią ciężarówką.
Nowy High-end pojedzie do mojej willi w Monte Carlo. Mam tam nieduże pomieszczenie odsłuchowe o pow 200m2. Na razie bez żadnej adaptacji akustycznej bo panele akustyczne kiepsko współgrają wzorniczo z marmurami i złotymi żyrandolami. Mogę kupić high-end w ciemno. O milion w tą, czy w tamtą, nie chodzi. Jak nie zagra to się wystawi na allegro.

Jeżeli wieczorem są planowane audiofilskie orgie przy piwie, heroinie lub innych opiatach to jestem otwarty na propozycje.

« Ostatnia zmiana: 03-11-2016, 14:06 wysłana przez Gustaw »

Gustaw

  • 3846 / 3285
  • Administrator
03-11-2016, 14:14
No dobra już mam. Na dwa haj-endy nam wystarczy.


System audio za 2 mln zł !
 Tak, to nie pomyłka. Tyle kosztuje najdroższy system audio prezentowany podczas Audio Video Show.
W skład systemu wejdą najnowsze kolumny Alexx amerykańskiej firmy Wilson Audio, wzmacniacze monofoniczne Dan D'Agostino Momentum M400 oraz najwyższy model przetwornika MSB - DAC Select II. Na miłośników czarnej płyty będzie czekał gramofon Spiral Groove SG1.2 wraz z przedwzmacniaczem korekcyjnym Dan D’Agostino Momentum Phonostage.


Zastanawiam się jedynie czy te Alexx Wilson Audio da się też jakoś podpiąć do iPhona.

lancaster

  • Gość
05-11-2016, 10:40
Gustaw jak zwykle dzien za mną, podobnie bylo z zakupem Mony Lisy, Taj Mahal czy 2 przecznic w Dubaju. No nic Gustaw znow musisz sie obejsc smakiem, wczoraj wieczorem nabylem od HGW Stadion Narodowy wraz z przyleglosciami. Kwotra transakcji pozostaje tajemnicą, moge jedynie nadmienic ze dodatkowym kosztem byla ośmiorniczkokolacja a za stadion zaplacilem to co wysypalem z portfela po uregulowaniu rachunku w  restauracji wraz z napiwkiem. 

cadam

  • 4401 / 5866
  • Ekspert
05-11-2016, 11:04
System audio za 2 mln zł !
 Tak, to nie pomyłka. Tyle kosztuje najdroższy system audio prezentowany podczas Audio Video Show.
W skład systemu wejdą najnowsze kolumny Alexx amerykańskiej firmy Wilson Audio, wzmacniacze monofoniczne Dan D'Agostino Momentum M400 oraz najwyższy model przetwornika MSB - DAC Select II. Na miłośników czarnej płyty będzie czekał gramofon Spiral Groove SG1.2 wraz z przedwzmacniaczem korekcyjnym Dan D’Agostino Momentum Phonostage.

Sprzęt za dwie bańki i ani słowa o kablach?

majkel

  • 7476 / 5864
  • Ekspert
05-11-2016, 14:21
Również będę w sobotę, w tym roku niestety tylko jeden dzień. To może jakaś forumowa ustawka tego dnia?
Jestem za. Chętnie obejrzę nagranie amatorskie np. ze starcia plikowców z gramofoniarzami.

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
05-11-2016, 16:00

Mariusz_

  • 104 / 3147
  • Aktywny użytkownik
05-11-2016, 19:40
Mimo, że Audio Show jeszcze trwa, to można śmiało ogłosić "dźwięk wystawy". Wygrał jak zwykle Lancaster, ale tym razem nie jako C******** czy P****. Ponieważ żaden system nie jest w stanie zagrać tak, jak muzyka na żywo, Lancaster wziął sprawy we własne ręce :-)

https://youtu.be/z_iZ84n8djU
« Ostatnia zmiana: 05-11-2016, 19:42 wysłana przez Mariusz_ »

lancaster

  • Gość
06-11-2016, 09:57
Powiem bez cienia fałszywej skromnosci że Keithowi lepiej nie szło

tetejro

  • 2745 / 2956
  • Ekspert
06-11-2016, 10:16
https://youtu.be/z_iZ84n8djU

:-)

Jest to najlepszy dowód potwierdzajacy zasadność sprzetofilii (audiofilii).

Wystarczy odpowiedni instrument żeby zostać wirtuozem :-D