Audiohobby.pl

Muzykalne głośniki

lancaster

  • Gość
04-09-2016, 23:49
Haka, zupelnie serio jak sie nudzisz w listopadzie to wpadnij, magus czesto sie kręci, Gustaw bedzie w tym roku, przynajmniej sie odgrazal. Melo zapraszam przyjdx sam albo ze znajomymi, mile widziani.
4m mysle dopisze, moze almagre zwabie , nie wiem co z frankiem ale dla mnie bylaby bomba jakby przyjechal.

Zapraszam oczywiscie wszystkich forumowiczów tą drogą, info bedzie w audiosalonie, w zeszłym roku milo bylo poznac Wlodka Łuczyńskiego, Pawła, Dominika, Fatso z żoną, byli Bacek, Mariusz...jesli kogos pominąłem przeposiny pora poźna a z moja pamięcia z roku na rok lepiej nie będzie :-)

Jakby mialo byc jakies "oficjalniejsze" spotkanie zorganizuje rogale swietomarcinskie i wiecej kawy ;-)

Haka

  • 2996 / 5181
  • Ekspert
04-09-2016, 23:58
Będzie ciężko.

magus

  • 20990 / 5896
  • Ekspert
05-09-2016, 06:44
melo, o czym ty rozmawiasz?

ja rozumiem, że masz z lancasterem swoje sprawy, tylko że ty świetnie wiesz, że tu nie chodzi o wasze wzajemne docinki

czy też chcesz powiedzieć, że ponieważ boksowałeś się z lancasterem, to znaczy że miałeś prawo potraktować  po chamsku mnie?
Coz tak Ciebie ubodlo?




bo tak intensywnie ze sobą w tym wątku rozmawialiśmy, że trudno ci dojść? :D

już nieważne, melo - szukaj dalej winy u innych
jesteś niezwykle przekonujący ...


Odszedł 13.10.2016r.

tetejro

  • 2745 / 2985
  • Ekspert
10-09-2016, 11:58
Ja tam Cadamie postepy w poprawie brzmienia małych zestawów?

cadam

  • 4401 / 5895
  • Ekspert
10-09-2016, 13:10
Jeszcze nic nie zmieniałem. Najpierw powiększę rurę BR, bo słychać przepływ powietrza, potem przekonstruuję zwrotnicę ale nową obudowę to nie prędko zrobię.