Audiohobby.pl

Muzykalne głośniki

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
04-09-2016, 21:52
Melo, zanim kazalem ci wy...c kilkakrotnie prosilem cie zebys nie zwracal sie do mnie w sposob obraxliwy np. per bredzisz etc.
Na finał swoich "zwrotów" postanowiłes sie rozpędzic na moich bogu ducha winnych znajomych

Ośmieszłąm nie ciebie tylko twoje teorie mowiace o nie psuciu fazy zestawu przez zwrotnice pasywne.
Jesli wraz ze swoimi teoriami czules sie ośmieszony zbyt osobiscie traktujesz swoje złote myśli.
Wyglada na to ze bedziesz jedyna osoba na świecie ktorej zwrotnica pasywna nie psuje fazy w głośnikach, a o kulturze osobistej w zwiazku ze swoim zachowaniem umowmy sie ze moze nawet nie wspominaj. Po prostu sie jej naucz.
Uzylem slowa bredzisz tylko raz i to po wielokrotnym kopaniu sie z Toba w tym samym temacie. Poza tym nie uznalbym tego slowa za obralizwe. Moze sobie sprawdz znaczenie slowa bredzic w slowniku jezyka polskiego i zrozumiesz, ze to nie jest slowo obralizwe.

tetejro

  • 2745 / 2977
  • Ekspert
04-09-2016, 21:58
PIERDOL SIE MŁOTKU
No popatrz, reaguje :)
Na takiego młota, zawsze.

lancaster

  • Gość
04-09-2016, 21:59
Melo, podobnie ze złymi intencjami ktore mi zarzucasz. Twoje projekcje widac jak na ekranie 4K :-)
I ja sie mam z tego nie nabijac ? To co ... mam Cie z tego leczyc zamiast terapeuty ???
Fakt podly mam charakter i moze nie potrafie rozmawiac z takimi przypadkami albo raczej rozmawiam nie tak jakby chciały.
Moge obiecac ze w przyszłosci wezme pod uwage taka mozliwosc i spokojnie nie bede sie zbroil na takie okolicznosci :-) tylko wrecz przeciwnie po prostu wezme pod uwage mozliwosc że ktos potrzebuje wiecej czułosci ciskajac mi ze bredze :-)
W tej chwili moje złe intencje w stosunku do ciebie polegaja na tym ze nie chce juz sluchac zadnej twojej produkcji. Ani jej zjechac ani pochwalic bo ciezko o to zanim bym nie posluchal, a wierz mi nie mam w zwyczaju ani pochwalic za nic ani zjechac, był juz przypadek ze z kims średnio rozmawiałem, zrobił prezentacje i ją pochwaliłem jako jedna z lepszych na AS pare lat temu, naprawde bez trudu mi to przez gardło przechodzi, ale skad ze swoimi projekcjami mozesz o tym wiedziec ?

tetejro kazdy z nas potrafi wrzucic do pieca umowmy sie, szkoda wątku uwazam....i pomyśleć ze chodziło tylko o tupanie nóżką :-)
Zainteresowanym polecam jednak wątek przeczytac pomijajac docinki jest tu opisane myśle sporo ciekawych rzeczy.

lancaster

  • Gość
04-09-2016, 21:59
"Uzylem slowa bredzisz tylko raz i to po wielokrotnym kopaniu sie z Toba w tym samym temacie. Poza tym nie uznalbym tego slowa za obralizwe. Moze sobie sprawdz znaczenie slowa bredzic w slowniku jezyka polskiego i zrozumiesz, ze to nie jest slowo obralizwe."

Bredzisz

tetejro

  • 2745 / 2977
  • Ekspert
04-09-2016, 22:04
Melo, zanim kazalem ci wy...c kilkakrotnie prosilem cie zebys nie zwracal sie do mnie w sposob obraxliwy np. per bredzisz etc.
Na finał swoich "zwrotów" postanowiłes sie rozpędzic na moich bogu ducha winnych znajomych

Ośmieszłąm nie ciebie tylko twoje teorie mowiace o nie psuciu fazy zestawu przez zwrotnice pasywne.
Jesli wraz ze swoimi teoriami czules sie ośmieszony zbyt osobiscie traktujesz swoje złote myśli.
Wyglada na to ze bedziesz jedyna osoba na świecie ktorej zwrotnica pasywna nie psuje fazy w głośnikach, a o kulturze osobistej w zwiazku ze swoim zachowaniem umowmy sie ze moze nawet nie wspominaj. Po prostu sie jej naucz.
Uzylem slowa bredzisz tylko raz i to po wielokrotnym kopaniu sie z Toba w tym samym temacie. Poza tym nie uznalbym tego slowa za obralizwe.

To dobrze przynajmniej ze nie uznajesz bo sam bredzisz nieustannie. Nie dałoby sie dyskutować z twoimi tezami gdyby trzeba znajdować okreslenia adekwatne do ich poziomu merytorycznego.
Wbij sobie do głowy że nie ma uniwersalnej prawdy.
Gdy wreszcie wymyślisz w dziedzinie konstrukcji ZG jakąś teorie wszystkiego, to ewentualnie możesz zostać Hawkingiem.

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
04-09-2016, 22:06
Jestem za tym aby wrocic do merytorycznej rozmowy. Jesli moderator ma zyczenie, to niech usunie niepotrzebne wpisy.

tetejro

  • 2745 / 2977
  • Ekspert
04-09-2016, 22:09
tetejro kazdy z nas potrafi wrzucic do pieca umowmy sie, szkoda wątku uwazam....i pomyśleć ze chodziło tylko o tupanie nóżką :-)
Zainteresowanym polecam jednak wątek przeczytac pomijajac docinki jest tu opisane myśle sporo ciekawych rzeczy.
Nie trawie psychopatów z jazdami maniakalnymi po prostu. Melo wykazuje takie objawy. Pal sześć co tam sobie ubzdurał, na jego bluizgi tez mam takie, nawet lepsze.

Ale te jego w koło i na okragło powtarzane komunałki po prostu sa niestrawne.

Zwroitnice pierwszego rzedu  najlepsiejsze som wg niego  a uny jest jedynym miszczem ich projektowania i znawcą niewyjetym.
Tak samo jak jego teorie na temat obudów falowych - tez najlepszych i jedynych których tajemnice zgłebił.
I teraz tymi "tajemnicami" zgnębia każdą dyskusje.

Mógłby sie odrobine opanowac, albo skorzystać z dobrodziejstw farmakologii, jeżeli nie daje rady.

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
04-09-2016, 22:11
Zwroitnice pierwszego rzedu  najlepsiejsze som wg niego
Gdzie i kiedy tak napisalem?

tetejro

  • 2745 / 2977
  • Ekspert
04-09-2016, 22:13
samo wynikło. Przecież nie psują fazy :-)

A może jednak po głębszym przemyśleniu, psujom ?

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
04-09-2016, 22:16
Samo wyniklo? Ciekawe...

lancaster

  • Gość
04-09-2016, 22:20
Jestem za tym aby wrocic do merytorycznej rozmowy. Jesli moderator ma zyczenie, to niech usunie niepotrzebne wpisy.

skoro wiemy o czym nie piszemy  tym wątku ja tez, wiec myślę pozostaje podać piątkę z mojej strony Melo :-)
jesli podnioslem adrenaline przepraszam.


cadam jesli masz pliki txt spl/imp z faza spl/imp np. z arty do symulacji poprosze via mail. Postaram sie zaprojektwac zwrotnice wraz z optymalizacja polozenia wzajemnego glosnikow.


« Ostatnia zmiana: 04-09-2016, 22:22 wysłana przez lancaster »

meloV8

  • 1552 / 5855
  • Ekspert
04-09-2016, 22:24
Ok, mam nadzieje, ze bedzie okazja przybic piatke na AS :)

Co zlego to nie ja. Sorry.

Haka

  • 2996 / 5174
  • Ekspert
04-09-2016, 22:26
No i Wigilia nam się zrobiła ;)

lancaster

  • Gość
04-09-2016, 23:34
Zapraszam na opłatek i wode swiecona ;-)

Haka

  • 2996 / 5174
  • Ekspert
04-09-2016, 23:49
Lepsza będzie ognista;)