Audiohobby.pl

Nowości HarpiaAcoustics

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5804
  • Zaawansowany użytkownik
23-06-2008, 14:19
Jarek napisał
"jeżeli nie jest to produkt wirtualny ..."

A cóż to za insynuacje???
Chcesz kupić???
Za 5 godzin możemy dostarczyć kolumny do Warszawy. (kolor Czereśnia).
Pozdrawiam


www.harpiaacoustics.com

  • Gość
24-06-2008, 10:44
HarpiaAcoustics, 2008-06-23 14:19:22

spoko Panowie, pytałem w sklepie który sprzedaje wasze produkty o Atlasa, .... nie słyszeli o takim głośniku

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5804
  • Zaawansowany użytkownik
24-06-2008, 11:29
Może ten sklep jest wirtualny!!??

www.harpiaacoustics.com

  • Gość
24-06-2008, 14:05
Harpia ... bez nerwów ... to że jeden redaktor w każdym artykule wspomina na jakich kolumnach (zgadnij kotku?) testował gniazdka sieciowe, itp. ...  nie oznacza, że sprzedajecie kolumny. One powinny być w sklepach.

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5804
  • Zaawansowany użytkownik
24-06-2008, 15:54
Nie przyjmę stylu retoryki kol."Jarek".
Zawsze zasadą naszej firmy było nie pisanie na forach.
Wracamy do tych postanowień.
Zawsze bowiem po jakimś czasie znajdzie się jakiś WSZYSTKOWIEDZĄCY" ..... (który nawet wie lepiej ile sprzedajemy kolumn od nas.)

Wszelką korespondencję proszę na PW.
Pozdrawiam
Jurek Herzyk
Harpia

www.harpiaacoustics.com

cocor2007

  • Gość
24-06-2008, 16:59
>> Jarek, 2008-06-24 14:05:29
Harpia ... bez nerwów ... to że jeden redaktor w każdym artykule wspomina na jakich kolumnach (zgadnij kotku?) testował gniazdka sieciowe, itp. ... nie oznacza, że sprzedajecie kolumny. One powinny być w sklepach.

Jarek,

ten redaktor to pewnie Wojciech Pacuła i wspomina również inny sprzęt przy recenzjach wszelakich, bo POSIADA ten sprzęt w domu ! Czy ma pisac , że testów dokonywał na Focalu, skoro posiada Dobermany by Harpia?
Sklep nie ma Atlasów? To nie jest towar ratujący życie, nie chce , nie ma. Żeby miec musi zainwestować.
Tylko duuuże firmy stac na skredytowanie kilkunastu-kilkudziesięciu sklepów.

Harpia,

twardym trza być, to jest zakładka producentów i ....malkontetów, a może w przyszłości klientów :)

Cashlack

  • 1566 / 5796
  • Ekspert
10-08-2008, 02:34
Harpia. Ważne pytanie.

Wprowadzenie: Wasze głośniki są raczej trudne do znalezienia w "salonach". Obecnie przebywam w Oslo, gdzie w większości salonów twierdzą, że każdy sprzęt na wystawie pograł min 400 h i nie jest na sprzedaż (poza wyprzedażą końcówek).  Taniutkie Klipsch B3 grały tam jak złoto, a na polskich forach to co najwyżej wzmianka że "chłam i tandeta". . Moje poprzednie usher v-601 "zmieniały się" aż przez 6 miesięcy regularnego grania. Pierwsze 3 miesiące były nieznośne!

Czy gdybym odwiedził firmę, to czy będziecie mieli do przesłuchania kilka modeli, które są w pełni wygrzane? Interesują mnie zwłaszcza Triode.


Lite drut, prosty uklad, >93 db glosniki i naprawde gra muzyka.
Lity drut, first watt, full range.

HarpiaAcoustics

  • 295 / 5804
  • Zaawansowany użytkownik
11-08-2008, 11:16
Witam
Aktualnie model Triode (i kilka innych ) jest do posłuchania w Chilloud Studio w Krakowie http://www.chilloutstudio.com/
Właściwie nie mam kontroli nad tym w jakim stopniu wygrzania są kolumny.
Wiem, że wspomniane trochę już grały.

www.harpiaacoustics.com