Audiohobby.pl

Klub miłośników chińskich wzmacniaczy lampowych

lancaster

  • Gość
03-06-2008, 13:27
heh, tak mi przyszło do głowy ze za 3Kzł byloby realne zrobienie wzmaka w kraju, np. na "diabełkach" - otl. Koszty traf wyjściowych odadaja, zasilajace mozna dac toroid....w sumie jest do zrobienia, tylko nie widomo czy ktos na temat z taką marza(biorąc pod uwage koszty wytworzenia i prowadzenia działalnosci) u nas wogóle ziewnie

lancaster

  • Gość
03-06-2008, 13:30
zreszta suma sumarum to by było bez sensu robić konkyrencję dla chinkich wzmaków :))))....znacznie prosciej robic wzmacniacze dobre - i tu nasi producenci myślę daja radę ;)

Zildjian

  • 41 / 5834
  • Użytkownik
03-06-2008, 13:33
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


Niestety, 2gi raz V7 pojechała do serwisu.  Jak nie w lewym to w prawym kanale okazjonalne pierdzenie.
A serwis? Wpisuje się na stronę Manty rodzaj uszkodzenia. Zawiadamiają mailem o akceptacji dokonania naprawy i potwierdzają przybycie kuriera. Wczoraj wpisałem,kurier właśnie zabrał.
Jak powiedziałem kurierowi co to jest i za ile, powiedział że sam kupi :-))
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

lancaster

  • Gość
03-06-2008, 13:35
no i sie nie dziwię :)

lancaster

  • Gość
03-06-2008, 13:36
ciekawe jak manta daje rade przy yamaszce pianocraft ?

Zildjian

  • 41 / 5834
  • Użytkownik
03-06-2008, 13:48
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Niedawno miałem okazję z Pianocraftem przez kilka dni. Mantka rozwala go w narożniku..... ale z moim Meridianem. Jak wróci z serwisu spróbuję nagrywarkę Pionierka
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

gagacek

  • 189 / 5783
  • Aktywny użytkownik
03-06-2008, 13:48
podejrzewam (ale tylko podejrzewam) że w tyłek dają tylko lampy wyjściowe, a reszta jest OK.
_________________
pozdrawiam gagacek

lancaster

  • Gość
03-06-2008, 14:00
zildjan, wow. no to spoko, niekiepska być musi. Dla mnie YPC tyo referencja za swoją kasę....przynajmniej do tej pory.

foxbat

  • 1057 / 5868
  • Ekspert
03-06-2008, 14:05
zilidjan, ale YPC rozjechala ktora manta?
---------------------------------------------
strach sie bać...
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

Zildjian

  • 41 / 5834
  • Użytkownik
03-06-2008, 14:08
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


gagacek

W tyłek dają Pianocraftowi czy są powodem usterek ? Jesli to 2gie, chyba tak. Jakoś dziwnie czasem żarzą. Czy wymiana 63P3 na nie-chińskie i bodaj 6N1z pre może skutkować lepszym brzmieniem?

Lanc

Cóż, nie porównywałem obok siebie. No i mogło mi nie smakować w Goteborgu ichnie denne piwo....  Ale namacalność dzwięku i sszerokość sceny jest zadziwiająca - w mantce.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Zildjian

  • 41 / 5834
  • Użytkownik
03-06-2008, 14:10
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


Fox

V7. Ale : i/k Sonus , głośnikowy - XLO,LFD,Manta, cd Meridian 507
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

foxbat

  • 1057 / 5868
  • Ekspert
03-06-2008, 14:11
Zildjian, ROTFL ;)
---------------------------------------------
strach sie bać...
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

Zildjian

  • 41 / 5834
  • Użytkownik
03-06-2008, 14:24
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Za pozwoleniem, nie wiem co to znaczy ROTFL
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

foxbat

  • 1057 / 5868
  • Ekspert
03-06-2008, 14:25
Zildjian, prosze :)  Rolling On The Floor Laughing :)
---------------------------------------------
strach sie bać...
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

Zildjian

  • 41 / 5834
  • Użytkownik
03-06-2008, 14:44
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

I was laughing too,

Zapewniam,że nie mam udziałów w f-mie Manta ani nie zajmuję się tuningowaniem ich urządzeń :-))
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Too old to rock and roll ,too young to die !\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"