Audiohobby.pl

Odtwarzacz Blue Ray jako transport CD

magus

  • 20990 / 5889
  • Ekspert
12-08-2014, 21:03
Zgaduję, że i tak ostateczny wybór padnie na Infinite Particles.

Choć to dodatkowe 3 kEuro, to jednak bezkresna przestrzeń oraz natychmiastowe przyspieszenie, jaką dają te mebelki dźwiękowi przenoszą ten odtwarzacz co najmniej o 2 klasy wyżej.
Odszedł 13.10.2016r.

Gustaw

  • Gość
12-08-2014, 21:15
Zastanawiam się czy nie dorzucić tych 3 tysięcy Euro. Pieniądz w końcu nie jest duży a pozytywna opinia Elberotha o tych mebelkach tylko potwierdza, że z pewnością warto.

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
12-08-2014, 21:27
Elberoth sugerowal miedzy wierszami, ze one swietnie tlumia drgania, a to podstawa gdy za transport uzyjemy jakiegos trudnego w aplikacji telefonu, gdyby ktos zadzwonil, a komorka muzyczna byla na vibre ustawiona, to mozna sobie dalej po audiofilsku sluchac muzyki z pieknym czarnym tlem, taki Pagode Signature nam to umozliwi...choc tu jest niezwykle istotne aby dobrac rack pod konkretny model telefonu.

Gustaw

  • Gość
12-08-2014, 21:35
Mam nadzieję, że dustrybutor robi kalibrację takich mebli sejsmografem pod dany system audio i pod indywidualne preferencje muzyczne danego klienta.
Nie chcę być nieprzyjemnie zaskoczony bo nawet tych głupich 8 tysięcy euro trochę szkoda.

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
12-08-2014, 22:08
Stad wybieram najlepszych, jak pana Enrique z wloskiego Furniture Trick, przyjezdzaja do mnie do domu, place im za przelot, bo dla mnie najwazniejsze aby z tej komorki gralo jak nalezy. Od razu slychac ze to fachowcy, zanim jeszcze opuszczali Wlochy wypytali mnie dokladnie o model komorki i grubosc dywanu oraz odgiecie stolika od sciany..pelna profeska i zero zdzierania z klienta, czuc ze place te 8tys euro za know how, a nie jakies banialuki pana Mietka. Ja zmienialem caly zestaw mebli juz 3 razy w zeszlym roku, jak tylko Nokia puszczala nowy model, ale warto byc zawsze na topie.

Gustaw

  • Gość
12-08-2014, 22:25
Słuchałem Nokii. Niestety nie ma takiego wypełnienia średnicy jak HTC. Nie przypuszczam aby meble coś tutaj pomogły.
Jaką antenę stosujesz do Nokii? Jeżeli wbudowaną to kiepsko. Kubala-Sosna proponuje kilka modów takich jak n.p. Bi-antening po którym znacznie poprawia się synergia sms-ów i koherentność odbiornika gps z aplikacjami.

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
12-08-2014, 22:29
Dostalem wlasnie cynk od znajomego ze Szwajcarii, mowi, ze jest pewna firemka w Bulgarii, sa bardzo drodzy, jakies 40tys euro za stolik anty-wibracyjny z trzema polkami(ale czeka sie 12 miesiecy na wykonanie) ale efekt ponoc niesamowity i jest muzyczna Nirvana, tylko mebelek dosc trudny do ustawienia i wymaga najwyzszej jakosci od reszty pomieszczenia (trzeba zmienic cala podloge na marmur dolomitowy). Ten stoliczek to czysty mosiadz i 30dkg posrebrzanego olowiu o czystosci 99.999999 na kazda noge...Kurna, chodzi mi to teraz po glowie, jeszcze sprawdze jednych fachowcow, sa o polowe tansi, jak wyjdzie podobnie to pociagne za spust.

Gustaw

  • Gość
12-08-2014, 22:29
a tutaj LG BluRyj Reference w pełnej krasie

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
12-08-2014, 22:32
Ta antenka do Nokii zburzyla moj spokoj, bede musial jutro zadzwonic do producenta w Finlandii, aby zrobili specjalne modyfikacje tylko dla mnie. Kubale ma znajomy z Trojmiasta, mowi ze kupil takie dwie anteny i teraz mu stereo poszlo w gore jak nigdy, tylko trzeba je czyscic raz w tygodniu specjalnym plynem za 1tys euro, ale wowczas trzymaja pieknie parametry i chyba nawet telefon przestaje pipczec jak idzie wiadomosc..

Gustaw

  • Gość
12-08-2014, 22:35
Z tymi Bułgarami już rozmawiałem. Trochę dziwne podejście do klienta. Oczekują 30% przedpłaty a ja nie mam zamiaru za nic płacić bez testowania.
Ps. Prawdopodobnie mamy tego samegp znajomego. Twój mieszka może w Regensdorfie pod Zurychem?

Gustaw

  • Gość
12-08-2014, 22:40
>> pastwa, 2014-08-12 22:32:49
Ta antenka do Nokii zburzyla moj spokoj, bede musial jutro zadzwonic do producenta w Finlandii, aby zrobili specjalne modyfikacje tylko dla mnie. Kubale ma znajomy z Trojmiasta, mowi ze kupil takie dwie anteny i teraz mu stereo poszlo w gore jak nigdy, tylko trzeba je czyscic raz w tygodniu specjalnym plynem za 1tys euro, ale wowczas trzymaja pieknie parametry i chyba nawet telefon przestaje pipczec jak idzie wiadomosc..


Kubala ma też wersję dla Samsunga. Jeśli jest tak jak piszesz to może i ja się skuszę bo pipczenie potrafi być faktycznie trochę stresujące.

No a jitter się zmniejszył po bi-anteningu?

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
12-08-2014, 22:46
Tak to ten sam czlowiek, przeprowadzil sie tam kilka miesiecy temu, wysyla mi zawsze w Nowy Rok butelke Krug Clos D’Ambonnay ze swej kolekcji, tani sikacz za pare eurotysi ale na wystrzal w sam raz...

4m

  • Gość
12-08-2014, 22:47
Ech, ten hi-end uderzył Wam do głów...

4m

  • Gość
12-08-2014, 22:49
Pioter miał fajne teksty o sopranach jak bąbelki szampana, o tym jak one bulgotały i finezyjnie sunęły do góry w podróży niewiele różnej od podróży jaką odbywa człowiek po ziemskim globie...

pastwa

  • 3815 / 5886
  • Ekspert
12-08-2014, 22:50
>> Gustaw, 2014-08-12 22:40:08
No a jitter się zmniejszył po bi-anteningu?

Oficjalne porownanie zrobie po weekendzie, jak mi przyjda specjalne kondensatory z 1955, ktore wygralem wlasnie na aukcji w Szanghaju, ale moze pozycze tez pare najwyzszych Kondo od znajomka aby miec pelnye obraz, te anteny potrzebuja przejrzystego ukladu aby uzyskac najlepsze rezultaty.