Audiohobby.pl

Daphile

bumbum

  • 3 / 2587
  • Nowy użytkownik
07-05-2020, 10:02
Czesc.W koncu udalo sie odpalic i skonfigurowac daphile.Sformatowalem pendriva i wgralem jeszcze raz daphile tylko plik ibstalacyjny sciagnelem z innejstronny.Mam jeszcze jedno pytanie jak uruchomic wimpa bo jak wchodze do squeezbox server to pokazuje spotify deezer i kilka innych ale nie widac wimpa w pluginach wimp jest zaznaczony.Jak to zainstalowac.Ktos pomoze.Dzieki
Możesz mi pomóc , mam ten sam problem

Gustaw

  • 3852 / 3307
  • Administrator
07-05-2020, 10:45
Może pomoże ktoś inny bo to post sprzed 6 lat.

miloszew

  • 1 / 1294
  • Nowy użytkownik
02-10-2020, 16:59
Witam,

Ja mam do szanownych forumowiczow pytanie zwiazane z Daphile + DAC FX-01
po podlaczeniu diody migaja kolejno, Dalphile wykrywa urzadzenie, ale w chwili gdy probuje puscic przez nie sygnal to po kilku sec nastepuje tak jak by reset urzadzenia i tak w koło
i nie wiem czy jakies specjalne ustawienia sa potrzebne czy cooo, proby robilem na wersji stabilnej i na rozwojowej
FX-01 po podpieciu do komputera dziala poprawnie

bede wdzieczny za pomoc

Czesc.W koncu udalo sie odpalic i skonfigurowac daphile.Sformatowalem pendriva i wgralem jeszcze raz daphile tylko plik ibstalacyjny sciagnelem z innejstronny.Mam jeszcze jedno pytanie jak uruchomic wimpa bo jak wchodze do squeezbox server to pokazuje spotify deezer i kilka innych ale nie widac wimpa w pluginach wimp jest zaznaczony.Jak to zainstalowac.Ktos pomoze.Dzieki
Możesz mi pomóc , mam ten sam problem

sciagnij poprawny plik instalacyjny, wyglada to tak jak bys zle zainstalowal Daphile