Audiohobby.pl

www.piano.pl

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
30-05-2008, 12:44
Lancaster, na tym swoim nowym (pewnie lepszym) forum też będziesz rzygał?
Nie zapomnij obrzygać forum www.muzyka.pl, dodając o tym, że masz lepsze. Ma dużo użytkowników, więc pewnie są głupi.
Muzykom się może spodobać, bo lubią wypić, to i pewnie zwracają.

:) :) :)

champignon

  • 268 / 5864
  • Zaawansowany użytkownik
30-05-2008, 13:13
>> Gustaw, 2008-05-26 12:14:18
>> broy, 2008-05-26 11:59:01
natomiast nie wiem, kto to \'mirek szymański\', ale gościu wypisuje trochę nawiedzone posty imho

Też nie mam zupełnie pojęcia. W google też tego nie wiedzą. :)
Bardziej nawiedzone posty to chyba pisze nadredaktor - "misja, ocalenie muzyki dla potomności" itd, itp.. Chyba jestem za mało wrażliwy bo trochę to dla mnie zabawne. :)


Zaraz, zaraz - jak sie nazywal ten co ocalal muzyke dla potomnosci ? A, mam. Oskar Kolberger.

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
30-05-2008, 13:26
Kolberger to ten aktor :) Ocalał, chociaż jest ciężko chory.
Ten od wiejskich przyśpiewek to Kolberg.

champignon

  • 268 / 5864
  • Zaawansowany użytkownik
30-05-2008, 13:44
Prawda ;).

champignon

  • 268 / 5864
  • Zaawansowany użytkownik
30-05-2008, 17:31
Ocalanie dla potomnosci spuscizny po przodkach :>

broy

  • 179 / 5849
  • Aktywny użytkownik
30-05-2008, 18:08
pojawia sie piano leszka hehe

lancaster

  • Gość
30-05-2008, 18:39
prawda, nie nie będe. Nie bywam w miejscach w których mi się podnosi :)))))
vip-srip jakoś mi nie podchodzi .... chyba ze to zart ze strony tamtejszej administracji :)
....biorąc jednak pod uwagę ze na serwis zapraszał harbeth mozna sie domyslac ze to na serio :)))))

lancaster

  • Gość
30-05-2008, 18:41
prawda, a co do serwisu który wylinkowałes to nikt nie pisze ze ma lepszy - po prostu jakis tam powstaje(a w zasadzie dwa) nie mam z nimi nic wspólnego(poza tym ze w jednym przypadku podrzucilem pomysł) a jak sie to rozinie obaczymy. W kazdym razie nie będzie tam vipuf tylko muzycy :)))))

magus

  • 20990 / 5897
  • Ekspert
30-05-2008, 18:55
lancaster,

nie umiesz się bawić - powinieneś potwierdzić, że "twój" serwis jest lepszy

a wtedy (nie)prawda mógłby powiedzieć: "a takiego wała! mój serwis jest zawsze dziesięć razy lepszy od twojego!!"

taka fajna zabawa się szykowała.... psuja!!
------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
30-05-2008, 18:58
Maciek, sorki !:)
Prawda, moj serwis jest lepszy, a twoja prawda to g....prawda !:)

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 01:15
Zajrzałem tutaj i widzę znowu niepotrzebne napięcie.
W każdym razie może więc zmienię trochę ten ton i napiszę: życzę temu serwisowi wszelkich sukcesów. Szczerze i bez ironii. Jak się ugruntuje i oczyści ze złych emocji, bedzie super. Zresztą widzę, że jest coraz lepiej. I o to chodzi, tak trzymać. Żeby były w internecie fajne miejsca. A to może przeciez takim być. I niech będzie.
Serdeczne pozdrowienia dla adminów i wszystkich użytkowników.
Audiostereo coraz mniej osób się interesuje. Bo i nie ma czym, zdycha.
Na pewno jozwa nie jest osobą, która by mogła być autorytetem i pociągnąć za sobą innych. Za wiele przegrał na samym początku, to się nie cofnie.
A piano.pl? Bywam tam os czasu do czasu (nick Blade) i ludzie, którzy tam piszą są zupełnie z innej bajki. Nie to, że lepsi, czy gorsi, ale interesują się po prostu innymi rzeczami. Większość to kobiety.
Co do grupy VIP... Nie zgadzam się z opinią Lancastera. Zresztą nikt tam nie narzeka na żadną segregację. I "rzyganie" jest trochę nie na miejscu. Ale rozumiem, że to pewnie chwila słabości piszącego post.
Jeszcze raz pozdrawiam.

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 01:20
A jak tam sewris muzyczny? Jest już coś konkretnego?
Być może takie miejsca jak piano.pl mogą pomóc go rozpropagować. Ilość użytkowników jest podobna jak na audiohobby, dynamika wpisów trochę większa (tak mi się wydaje, a przynajmniej zblizona), a ludzie życzliwi. Może warto skorzystać. Admin już w każdym razie mi pomógł z drobną prywatą.

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 01:23
PS. Postaram się dowiedzieć, kto to jest Mirek Szymański. Napiszę do niego PW. Jak się cos dowiem, to napiszę tutaj.

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 05:43
Na razie obadałem tylko jedno. Obaj są z Zaklikowa. Na PW nie ma odpowiedzi. Czekam.