Audiohobby.pl

www.piano.pl

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 05:49
Napisałem też PW do admina. Czekam.

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 07:30
Czy nie można tu zrobić edycji?
To podstawa na każdym szanującym sie forum. Napisałbym jeden post, a tak muszę dodawać, jak soli do kapuśniaka. Przestarzały skrypt i tyle. Albo przestarzali admini.

lancaster

  • Gość
14-07-2008, 07:31
Prawda, naprawdę wszystkim Ciebie brakowało.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 07:33
Dziękuję za dobre słowo.

lancaster

  • Gość
14-07-2008, 08:56
rzuciłem okiem...ale lura :) niezły mi serwis spoecznosciowy i niezalezny na którym niektore wątki mogą zakladac tylko "politycznie słuszni" :)))))
...zreszta jak potrzebowłabym takich klimatow to od dawna ogladałbym plebanie albo teleturnieje z czarkiem pazurą :)))))



\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
14-07-2008, 09:03
leze poskładany ze śmiechu :))))))))))))))))))))

"to ja też chcę następną płytę, myślę że kolejne 100 postów już wystukałam, a jeżeli nie, to mogę jeszcze komuś poklaskać ;)
poproszę o - Leszka Możdżera - "Piano" ( bo się kończy ;) )"


za 50 postów dają tam czapeczkę z daszkiem ?(bo grzeje ostatnio niemiłosiernie), a za słuchanie reklam darmowe minuty ?:)))))
Ja pierdole, ale wypas.


"1. Dla aktywnych.
Zasady są proste. Każda osoba, która napisze 100 SENSOWNYCH postów zgłasza się w tym wątku po nagrodę. Jeżeli się nie zgłosi, nagroda przepada. Licznik bije od teraz, to znaczy od tej chwili liczymy posty. Po zgłoszeniu proszę o wysłanie na PW adresu do wysyłki pocztowej (pełnego z nazwiskiem, kodem pocztowym itp)
Zwycięzca otrzymuje płytę, z puli nagród, którą sam wybiera. Pula nagród w tej odsłonie to 20 płyt.

2. Dla twórczych.
Zasady są bardziej skomplikowane. Wygrywa tym razem najciekawszy wątek, założony od teraz. W konkursie biorą udział zgłoszone wątki, ale: nie można zgłaszać swoich wątków. Procedura zgłoszenia wątku wygląda tak: podajemy nick autora, tytuł wątku i magiczne słowo: zgłaszam. Spośród zgłoszonych wątków wybierzemy 10 z największą liczbą odpowiedzi. Potem podamy wszystkie 10 w ankiecie, a z nich Wy wybierzecie 5 najciekawszych, w głosowaniu. Głosować można tylko na jeden wątek. W konkursie biorą udział wątki, a nie użytkownicy. Oznacza to, że jeden użytkownik może zgarnąć dowolną ilość nagród.
Zwycięzca otrzymuje 2 płyty, z puli nagród, które sam wybiera. Pula wynosi 20 płyt.


Nagrody:
1. Leszek Możdżer - "Piano" - 5 płyt
2. Jan Bokszczanin - "Organy" - 15 płyt
3. Grzech Piotrowski - "Sin" - 15 płyt
2. Piotr Żaczek - "Mutru" - 5 płyt.

Konkurs trwa do wyczerpania puli nagród."


....tylko zeby sie tam towarzycho nie zajechało pisząc te sensowne posty :D









\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
14-07-2008, 13:11
Jak to dobrze, że tam nie ma takich psycholi...
Ty jednak masz problem. Załóż jakiś ruch oporu, zacznij pisać na ścianach sprayem: Możdżer wacek, Stryjecki wacek. Ulży Ci.
Skąd się bierze tyle jadu w człowieku?

lancaster

  • Gość
14-07-2008, 13:18

prawda, za to są psychole takie jak Ty :)))))
albo nudziarze....jedno i drugie odpada. Nie chce byc dla Ciebie jakiś specjalnie nieprzyjemny ale kiepścisz :)
Sam wlatujesz z jakimiś uwagami personalnymi, ja sobie jaja robię bo serwis i konkursiki na nim faktycznie dla przedszkolaków i to nie tych z najstarszej grupy....no własnie....skąd tyle jadu w Tobie ?

\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
14-07-2008, 13:20
....serio tak myslisz o Możdżerze i Stryjeckim ?


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

magus

  • 20990 / 5898
  • Ekspert
14-07-2008, 14:17
Cała sala klaszcze!

O! A tamten pan w ostatnim rzedzie nie klaszcze i nie śpiewa!!!!

Proszę pana, bo jeszcze sobie ktoś pomyśli, że pan jest niekulturalny! No i nie dostanie pan baloników przy wyjściu!

Nadal nie klaszcze?!?!?!

Ochrona!!!!!! Wyprowadzić tego chama!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)))))
------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
14-07-2008, 15:22
Maciek to juz nawet ni o to chodzi...serwisy o tematyce muzycznej sa lepsze, rzedko czytuję....ale akurat na tamten mam lekką alergię patrząc chocby po takich nie-psycholach jak harbeth czy prawda. Obaj tamten serwis rekomendują i pisza ze są tam sami tacy fajni jak oni ludzie....czy moze byc lepsza rekomendacja ?:)

"Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
29-07-2008, 02:15
No i jak tam? jest już ten serwis z muzykami i dla muzyków?
Chętnie bym wpadł i poczytał.

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
29-07-2008, 04:28
Miał być lepszy (nietrudno), a jest misiaczek. Nie udało się dogadać z "muzykami"? Co za pech.
Pewnie cały czas ćwiczą, grają koncerty na wyśmienitych salach i nie maja czasu na takie pierdoły jak forum zwłaszcza założone przez psyhola-demokratę... LOL

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
29-07-2008, 04:31
A może nie chcą gadać z byle leszczem-dyletantem i potrzebują własnie strefy, gdzie mozna się oddzielić od trolli, co sie na wszystkim znają i na wszystko "srają"?
:)))))))))))))))))))))))))))))))

konto usunięte

  • 0 / -
  • Nowy użytkownik
29-07-2008, 04:38
Przepraszam, "rzygają".
Nie ma edycji. Dlaczego? :))))