Audiohobby.pl

www.piano.pl

konto_usuniete

  • 56 / 5420
  • Użytkownik
24-05-2008, 18:52
Dostałem właśnie maila z informacją o tym forum. Uważam, że nie ma potrzeby zamykania się tylko we "własnej twierdzy" i dlatego podaję tego linka.
Rzuciłem okiem na kilka wątków i sądzę, że zapowiada się ciekawie. Cóż, zobaczy się :)

http://www.piano.pl/

lancaster

  • Gość
24-05-2008, 22:10
to ten serwis który swego czasu reklamował bardzo podniecony kolo o nicku harbeth ?:))))
Tez uwazam ze moze byc intersujacy serwis....zreztą z tego co mi wiadomo w najbliższym czasie powstaną co najmniej jeszcze dwa o podobnej tematyce :)

lancaster

  • Gość
24-05-2008, 22:11
no i czy ozwa oraz red stryjecki juz tam są ?:))))

konto_usuniete

  • 56 / 5420
  • Użytkownik
24-05-2008, 22:45
Lancaster,

O ile się nie mylę to forum Macieja Stryjeckiego.
Postać Jozwy i Stryjeckiego nie traktuję tak samo. Do M. Stryjeckiego nic nie mam.

konto_usuniete

  • 402 / 5897
  • Zaawansowany użytkownik
24-05-2008, 23:02
ADMIN: Konto i wpisy zostaly usuniete na prosbe uzytkownika (parmenides).

lancaster

  • Gość
25-05-2008, 11:03
forum jak forum

Gustaw, ja tam do M.S tez nic nie mam. Pisywalem kiedys do jozwy na HFM i dał rade mnie nie banowac - ot. normalne roznice w poglądach o które nie mam pretensji.

Podobny(pewnie lepszy) serwis do pino zostanie wkrotce stworzony przez muzyków - jednak to na tamtym będę bywał :)

konto_usuniete

  • 56 / 5420
  • Użytkownik
25-05-2008, 12:25
Odpowiadasz na wpis
>> lancaster, 2008-05-25 11:03:28
Podobny(pewnie lepszy) serwis do pino zostanie wkrotce stworzony przez muzyków - jednak to na tamtym będę bywał :)

Jeżeli będzie taka alternatywa to z pewnością też będę tam bywał. Może być ciekawie.
W wypadku piano.pl istnieje pewne niebezpieczeństwo, że "mocniej omawiane" będą płyty wydawane przez właścicieli forum.
Tak czy inaczej sprawa jest jawna bo wiadomo kto kogo wydaje.

Przy okazji. Zauważyłem, że na forach audio/filskich stosunkowo rzadko sięgamy po takie narzędzie jak YouTube.
Niby to takie oczywiste ale uważam, że zdecydowanie warto częściej z niego korzystać w sytuacjach typu "podoba mi się muzyka taka i taka, konkretny kawałek, konkretna płyta, posłuchajcie " Znacznie łatwiej wtedy pogadać o konkretnej muzyce.

lancaster

  • Gość
25-05-2008, 15:16
Gustaw, szczerze ? vip grupa i te sprawy. Rzygam.

konto_usuniete

  • 56 / 5420
  • Użytkownik
25-05-2008, 15:37
>> lancaster, 2008-05-25 15:16:41
Gustaw, szczerze ? vip grupa i te sprawy. Rzygam.

Faktycznie. Na to nie zwróciłem wcześniej uwagi.
To jest jakiś argument.

lancaster

  • Gość
25-05-2008, 17:31
Dla mnie by oblecialo z tym vip-pip, bo w sumie jak ktoś ma kompleksy to niech sie nazywa tak jak potrzebuje(mowcie mi magnificencjo :))))), ale jak sobie pomysle ze sa tam ludzie kalibru harbetha- naszego orla ze skarbówki co to za 1 wpis policzył nam 5zł od google to sorki :)
Zostawiam chlopakow we wlasnym niereformowalnym sosie.
Serio zanosi sie na niezalezny muzyczny serwis. Potrwa to pewnie ejszcze trochę czasu bo wiesz jak to jest...z muzykami gorzej niz z audiofilami :) ...dla jasnosci - oprócz podrzucenia chłopakom pomyslu i zapewnieniu z mojej  strony wszelkiej pomocy nie bede miał z tym przedsiewzięciem nic wspólnego....ani pod wzgledem formy, ani pod wzgledem tresci, czy jakimtam kolwiek innym.
Słyszalem tez ze jeszcze ktos pracuje nad podobnym przedsiewzięciem - tam to juz bardziej profesjonalnie - chętnie poczytam.

broy

  • 179 / 5849
  • Aktywny użytkownik
25-05-2008, 19:32
mirek szymański

kto to jest

broy

  • 179 / 5849
  • Aktywny użytkownik
26-05-2008, 11:59
zalogowałem się

zobaczymy

natomiast nie wiem, kto to \'mirek szymański\', ale gościu wypisuje trochę nawiedzone posty imho

pzdr

Rafaell

  • 5033 / 5891
  • Ekspert
26-05-2008, 12:03
Też tam jestem ale wolę słuchać muzyki niż o niej czytać :)

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
audiostereo.pl-ukradzione mi forum;jedyny legalny właściciel swoich postów i czytanej bezprawnie prywatnej korespondencji

IQ Partners S.A.nie dziękuję zostałem oszukany a ich akcje lecą na pysk
Site S.A.nie dziękuję zostałem oszukany czy powierzyłbyś reklamę i pieniądze komuś takiemu ?

konto_usuniete

  • 56 / 5420
  • Użytkownik
26-05-2008, 12:14
>> broy, 2008-05-26 11:59:01
natomiast nie wiem, kto to \'mirek szymański\', ale gościu wypisuje trochę nawiedzone posty imho

Też nie mam zupełnie pojęcia. W google też tego nie wiedzą. :)
Bardziej nawiedzone posty to chyba pisze nadredaktor - "misja, ocalenie muzyki dla potomności" itd, itp.. Chyba jestem za mało wrażliwy bo trochę to dla mnie zabawne. :)

Hoko

  • 216 / 5879
  • Aktywny użytkownik
26-05-2008, 17:36
>> Gustaw, 2008-05-26 12:14:18
Też nie mam zupełnie pojęcia. W google też tego nie wiedzą. :)
Bardziej nawiedzone posty to chyba pisze nadredaktor - "misja, ocalenie muzyki dla potomności" itd, itp.. Chyba jestem za mało wrażliwy bo trochę to dla mnie zabawne. :)

Spoko, to tylko chwyty socjotechniczne... tak przynajmniej myślę, bo jeśli to "ocalanie muzyki" ma być na serio, to już przypadek dla specjalisty... ;)