Audiohobby.pl

Muzyka magiczna

clo2

  • 1702 / 5896
  • Ekspert
21-03-2008, 23:11
>cocor2007

Niestety pod tym linkiem strona jest, ale w miejscu gdzie powinna pojawić się informacja mamy:

"The page you are requesting cannot be found. Please try again."
audiostereo ? dziękuję, nie wchodzę!

cocor2007

  • Gość
21-03-2008, 23:53
Trzeba przekopiowac cały link do okna przeglądarki, czarne cyferki też. Niestety nie chciał sie wkleić inaczej ( za długi ?).

Powinna wyświetlic się strona z płytą Choying Drolma & Steve Tibbets "Cho".

Przepraszam za niedogodności, ale mam nadzieję, że dźwięki to wynagrodzą :)

  • Gość
22-03-2008, 10:39
A co mi tam, może kogoś przekonam :)

http://download.yousendit.com/EC07A9396FE0998C

Tebe Poyem Rachmaninova w wykonaniu chóru Kornieva. Jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie słyszałem w życiu :)

  • Gość
25-03-2008, 00:09
Chyba zabiłem nieodwracalnie temat ;p

  • Gość
01-04-2008, 15:03
To może trochę z innej beczki ;)

Jan Garbarek & The Hillard Ensemble - Officium

Sam The Hillard Ensemble nie jest może ubóstwianym przeze mnie zespołem, ale nagranie z saksofonistą bardzo ciekawe.
Czy z powodu niecodziennego połączenia? (ortodoksyjni miłośnicy epoki zgrzytają zębami...)
Czy z powodu fantastycznej gry Garbarka?
Czy z powodu bardzo dobrego kwartetu wokalnego?

A może za to wszystko?
Ja tę płytę pokochałem :) Polecam.

Myślę, że płyta łatwa w odbiorze początkującym melomanom (jeśli chodzi o tą epokę). Można by od niej zaczynać swoją przygodę z muzyką dawną.

gulon

  • 34 / 5880
  • Użytkownik
06-04-2008, 21:12
Ja polecę płyty tuwańskich śpiewaków i grajków z zespołu Huun-Huur-Tu. Muzyka prosta, szczera, pełna emocji i magii, ale też humoru. Album The Orphan\'s Lament jest po prostu idealnie magiczny...
Świetna płyta z udziałem Huun-Huur-Tu nagrana została razem z bułgarskim chórem żeńskim Angelite. Mieszanka nieziemska, polecam. Płyta to Angelite - Fly, fly, my sadness...