Audiohobby.pl

Wbudowane karty dźwiękowe.

fallow

  • 6457 / 5864
  • Ekspert
25-06-2011, 16:19
960 PLN i 1480 PLN a dalej najtansze wtyki Neutrika. Chociaz bys Profi zostosowal :)) Majkel wypisywal tutaj (na forum) roznice miedzy nimi na korzysc Profi. Oplot tez rodem ze sklepu RMS.pl za 4PLN/metr. Ja bym sie bardzije postaral wizualnie jak bym chcial tysiaka za kabel :)

(*) Prosimy Moderatora o rozdzielenie odpowiednich wpisow do Audio-Salonu ;)

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5353
  • Ekspert
25-06-2011, 19:03
>>aasat

Sam zacząłeś ja tylko Ci pokazałem drogę do której zmierzasz a nie wiesz o niej ;)


>> fallow

Wiele osób kupuje oczami a niektórzy nawet słuchają :) Dla tych drugich są moje kable!

Majkel ma swój rozum a ja swój; seria Profi pasuje tam gdzie pasuje :) Już teraz miałem zarzuty że pikofarady im się nie zgadzają X pF zabija na śmierć a po wtykach  Profi by mnie wręcz zjedli :) No ale to są dla odmiany te osoby w audio co lubią mierzyć-nie słuchać :)

Ostatnio audiofil zadał najważniejsze dla niego pytanie "Jaki metal i ile drutów i w jakiej grubości na żyłę?" Nie lepiej takiemu od razu sprzedać np. katalog Telefoniki-będzie szczęśliwy ;)

O co w tych moich za drogich kablach chodzi? Po prostu nawet w słuchawkach zamkniętych jest zaj..ta przestrzeń jak na nie! Przeskakuję wirtualnie wtedy nagle z przestrzenią do takich E10 i jest mi z tym po prostu dobrze. Na wzmaku lampowym i kolumnach nie musisz siedzieć w sweetspocie a dźwięk na lewo i prawo poza kolumny sobie wychodzi a na dodatek bas schodzi piknie na sam dół-czego przy lampie jeszcze chcieć :)
No i doszło do mnie ze kabel w słuchawkach kolejny raz muszę zmienić-szewc bez butów chodzi :)




(*) Prosimy Moderatora o nierozdzielanie wpisów szczypta egzotyki czasem nie zaszkodzi gdzie indziej jest większe szaleństwo :)

  • Gość
25-06-2011, 19:15
Rafaelu naginasz zbyt mocno na swoja stronę. Nieładnie. Znam Twoje druty i uważam że nie konkurują z drutami za 4-8 kzł. Jest to nieprawdziwe co piszesz w swoich ogłoszeniach bynajmniej z mojego punktu widzenia. Na pewno warte są swojej ceny i to nie ulega dyskusji ale nie popadaj w samozachwyt :-) Naprawdę nie piszę tego złośliwie. Tylko zachowajmy zdrowy rozsądek i umiar.

pozdr

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5353
  • Ekspert
25-06-2011, 19:22
>> John, 2011-06-25 19:15:06
No a kto Vovoxa odstawił na bok :)

Obiecałem Ci zrobić XLR-a to Ci zrobię-wytrzymaj! Poprzednio zrobiłem XLR-a i jak się to mówi trafiłem w niszę i dla tego teraz są zrobione najpierw RCA tak ze wybacz ale musisz trochę zaczekać a raczej XLR :)

  • Gość
25-06-2011, 19:31
vovox kosztuje 130 euro, nie 1000 czy 2000 euro a to różnica :-)
Czekam z niecierpliwością :-) Ciśnienia nie mam. Mam na czym słuchać.

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5353
  • Ekspert
25-06-2011, 19:47
Vovox różnie kosztuje kosztuje także 3600złotych i takiego też słuchałem w dobrym systemie i nie było cudownie.