Audiohobby.pl

Zagadka: jaki jest najlepiej sprzedający się album w historii fonografii?

Rolandsinger

  • 2894 / 5896
  • Ekspert
22-04-2013, 21:12
>> Gustaw, 2013-04-22 18:21:06
>> Rolandsinger, 2013-04-22 12:16:08
 Polemizowałbym. Alicia Keys też miała przeminąć, jednak tak się nie stało.


 Kto to jest Alicia Keys?


 ;-)<<


Gustaw, ale Ty jesteś hipsterem i hejterm w jednej osobie, a to nie było pytanie adresowane do tej kategorii śmietanki towarzyskiej.





____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Rolandsinger

  • 2894 / 5896
  • Ekspert
22-04-2013, 21:17
A tak przy okazji, szkoda, że każdy, kto odniósł zasłużony sukces musi być definicyjnym zerem, jakież to polskie...

Jakoś można by wytłumaczyć tę abominację, gdyby była mowa o prawdziwym dnie marketingowym, kimś, kto naprawdę nie potrafi zaśpiewać jednego wersetu jak Justin Bieber, ale Adele to wielki talent, tylko popularność niektórych boli, oj, boli i to bardzo.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

zibra

  • 812 / 4991
  • Ekspert
22-04-2013, 21:24


buaha
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

Gustaw

  • Gość
22-04-2013, 21:31
>> Rolandsinger, 2013-04-22 21:17:49
A tak przy okazji, szkoda, że każdy, kto odniósł zasłużony sukces musi być definicyjnym zerem, jakież to polskie...

Wiesz Rolo, wiesz dlaczego Adela się Tobie podoba ?!!!! Nie wiesz !!! To wujek Gustaw wygarnie Ci to prosto z mostu, Golden Gate. Otóż dlatego się Tobie Adela podoba bo Ty, Rolo, "stara dupa" już jesteś  :D

Tym yntelygentnym akcentem chciałbym spłętylizować dzisiejszą dyskusję o Mort-Adeli (Magus Copy Rights)




Gustaw

  • Gość
22-04-2013, 21:42
>> Rolandsinger, 2013-04-22 21:17:49

Rolo,

Znowu trochę na poważniej. Wierz mi Rolo, że ja zupełnie nie mam pojęcia, że Adela jest popularna. Ja jej zwyczajnie nie słucham. W radio też rzadko się pojawia. W trójce też tylko Bond raz w tygodniu mignie.  Justin Biber? Po raz pierwszy o delikwencie usłyszałem chyba przy okazji polskich koncertów. Moja mózgownica nie zapamiętuje miernot bo ma za mało czasu na Adele i inne Bibery. Tyle tych super stars, podobnych do siebie, się przewija, że zupełnie to olewam. Jednym uchem wpada, drugim wypada. Bez angażowania mózgu. Ktoś oczywiście może napisać, że jestem mało wrażliwy. Jestem jednak tak samo wrażliwy na Adele i Bibery jak na seriale brazylijskie. :)

almagra

  • 11514 / 5550
  • Ekspert
22-04-2013, 23:06
Brazylijski serial już nie cieszy jak kiedyś,nawet sex jest banalny i nie kreci mnie...Moze jestem nienormalny,za krótko byłem w wojsku?Może w lecie jakiś komar adidasa sprzedał mi???