Audiohobby.pl

Pioneer SE-A1000 - czym napędzić?

foxbat

  • 1057 / 5948
  • Ekspert
09-04-2011, 20:34
:)


---------------------------------------------
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

majkel

  • 7476 / 5945
  • Ekspert
09-04-2011, 22:40
@szwagiero, a Ty rżniesz głupiego, czy naprawdę nie rozumiesz? Jak ja mam coś polecić skoro tego, co bym polecił, nie mogę, a naganiać innym klientów nie mam ochoty, no chyba że to kolega, albo nie mój asortyment? Właśnie przez tą zasadę teraz będzie zawalanie skrzynek PW. Komu to przeszkadza, a komu nie, to sprawa indywidualna. Jeden się irytuje, inny się cieszy. MicSzu tylko niepotrzebnie się "wyspowiadał" w tym wątku, bo byłby spokój, a tak to paru oburzonych musiało wylać swoje żale, których być może sam zainteresowany nie odczuwa.

Gustaw

  • Gość
09-04-2011, 23:24
>> majkel, 2011-04-09 22:40:00
a tak to paru oburzonych musiało wylać swoje żale, których być może sam zainteresowany nie odczuwa.

Chyba jestem naiwny i wyobrażam sobie forum jako miejsce "spotkań" znajomych i miejsce bezinteresownej pomocy. No ale jeżeli wszystko OK to ja mam raczej sporo innych zajęć przy których nie muszę się niezdrowo i staromodnie wkurzać przez swoją naiwność.

majkel

  • 7476 / 5945
  • Ekspert
09-04-2011, 23:33
@Gustaw, bezinteresownie w moim wydaniu to by było zrobić i wysłać za darmo. Na takie coś mnie nie stać... finansowo. Poza tym to widzę w tym wątku tłum altruistów i porada goni poradę. ;)

Vinyloid

  • 2470 / 5160
  • Ekspert
09-04-2011, 23:37
@majkel,

Rozumiem, że każdy ma prawo produkować co chce i oferować swoje wyroby komu chce, tylko po co o tym pisze na forum skoro można dyskretnie wysłać wiadomość na PW nie chwaląc się tym ? Przecież gdydy wszyscy załatwiali swoje interesy w ten sposób, to mielibyśmy tu jedno wielkie targowisko, w każdym jednym wątku (no, prawie). Poza tym jeśli chłopak w odpowiedzi na swój pierwszy post dostaje ofertę handlową, to przyznasz, że nie wpływa to najlepiej na wizerunek forum w oczach nowych użytkowników. Jeśli już, to można przecież założyć wątek w audiosalonie i ewentualnie tam odsyłać "klientów". Myślę, że będzie tak będzie bardziej uczciwie względem nabywcy jak i konkurencji. Kończąć - moim zdaniem problem nie leży samej ofercie tylko w metodzie.

majkel

  • 7476 / 5945
  • Ekspert
09-04-2011, 23:46
>>Rozumiem, że każdy ma prawo produkować co chce i oferować swoje wyroby komu chce, tylko po co o tym pisze na forum skoro można dyskretnie wysłać wiadomość na PW nie chwaląc się tym ?

No widzisz, Tobie przeszkadza to, innym co innego, generalnie ludziom dużo rzeczy przeszkadza. W sumie nie przyszło mi do głowy, że takie "przypomnienie" może być formą ukrytej reklamy. :)

Gustaw

  • Gość
09-04-2011, 23:53
Ja tylko nieśmiało zwracam uwagę, że grono "dyskutantów" jest w zasadzie identyczne jak przy poprzedniej rozróbie na forum. Widocznie ciężko o wyciąganie wniosków.
Tym razem jednak nie mam zamiaru tracić nerwów i czasu na utarczki słowne. Jeżeli większość, tak a nie inaczej, wyobraża sobie audiohobby to cóż .......

Dla mnie trochę przykry jest fakt, że z fajnej idei społecznościowego forum audio robi się powoli, aczkolwiek systematycznie, handlowe gówno na wzór audiostero.pl.

Uprzejmie przepraszam za ten mały OT. Handlujcie dalej. Z moje strony EOT.

foxbat

  • 1057 / 5948
  • Ekspert
09-04-2011, 23:56
no dobra! sami tego chcieliscie!


---------------------------------------------
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

foxbat

  • 1057 / 5948
  • Ekspert
09-04-2011, 23:57
sprzedam opla!


---------------------------------------------
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

Vinyloid

  • 2470 / 5160
  • Ekspert
10-04-2011, 00:01
>> majkel, 2011-04-09 23:46:56
>>Rozumiem, że każdy ma prawo produkować co chce i oferować swoje wyroby komu chce, tylko po co o tym pisze na forum skoro można dyskretnie wysłać wiadomość na PW nie chwaląc się tym ?

No widzisz, Tobie przeszkadza to, innym co innego, generalnie ludziom dużo rzeczy przeszkadza. W sumie nie przyszło mi do głowy, że takie "przypomnienie" może być formą ukrytej reklamy. :)



Mnie to nie przeszkadza, wiadomo - każdy orze jak może. Mam tylko wątpliwości czy takie sprawy należy załatwiać publicznie oraz czy nie ucziwiej jest przedstawić potencjalnemu nabywcy jakiś wybór. Tym bardziej, że kolega Hoobee prosił o poradę a nie o ofertę. Inaczej zrobimy z forum portal handlowy.

palton

  • 422 / 5453
  • Zaawansowany użytkownik
10-04-2011, 01:01
Wszystko jest podejrzane, przecież ktoś musi na tym zarabiać. A jak zarabia, to kułak, a jak kułak, to złodziej... Chore czasy, chorzy ludzie. A jak ktoś na czymś nie zarabia? To musi być zboczeniec, bo bezinteresownie to w Polsce niemożliwe (tak mi mówili na wystawie AS). Świat zwariował, podziały, podejrzenia, pieniactwo. Może w końcu się to stanie niemodne ?
Nadal na wsiach poczęstują żurkiem, jak człowiek zimą utknie w zaspie. Ale jeszcze chwila i dojdzie tam "cywilizacja", co "naiwniaków" wyprostuje. HACCaP, kasy fiskalne, biurokracja, jesteśmy na celowniku.
Całość niespójna?  ... pozornie. Codzienne rycie mózgów robi swoje, wszyscy są podejrzani.
Myjesz dziecko gołą ręką, pewnie jesteś pedofilem itd.

Naprawdę nie rozumiem, nawet jeśli ktoś komuś coś proponuje na PW, to co w tym złego ? Nie chcesz, nie kupujesz - proste ? Jaka w ty sensacja ? Dla nie ... tania.

Ps. Sorki za off top, musiałem.

foxbat

  • 1057 / 5948
  • Ekspert
10-04-2011, 01:08
palton, cos nasralo elbowi na wycieraczke.... a ty sie po jakichs audiohobby wloczysz :P idz posprzatac cieciu!

---------------------------------------------
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

foxbat

  • 1057 / 5948
  • Ekspert
10-04-2011, 01:30
palton, jesli jeszcze tu jestes, napisze juz bez sarkazmu... idz sobie na AS, pomoderuj, zbanuj kogos itp... naprawde nie potrzeba tutaj twoich madrosci....

---------------------------------------------
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

cocor2007

  • Gość
10-04-2011, 01:42
>> Gustaw, 2011-04-09 23:53:41
Dla mnie trochę przykry jest fakt, że z fajnej idei społecznościowego forum audio robi się powoli, aczkolwiek systematycznie, handlowe gówno na wzór audiostero.pl.

Mnie to w ogóle nie drażni, że forumorośli twórcy polecają WŁASNE rozwiązania. Gdzie poszukujący mają o nich usłyszeć? Na head-fi-dyi-on-fidelity-com-etc?  Jeśli ktoś wkleji link z produktami np. majkela to będzie ok?


palton

  • 422 / 5453
  • Zaawansowany użytkownik
10-04-2011, 02:40
Foxbat, pojawiam się i znikam... a od pouczania mnie, są tu inni.
Może poradzisz coś koledze w temacie wątku ??? Żartowałem ... przecież Ty tylko trollować potrafisz. Milion wpisów o księżniczce Yakłinie, tak Cię zapamiętają.  Jeśli polepszy Twoje samopoczucie fakt,  że być może mnie zapamiętają jako ciecia, to w perspektywie Twoich dokonań, chyba mała pociecha ?

Pozdrawiam Robert