Audiohobby.pl

GP - Grupa Poznańska

reactor

  • 1649 / 5306
  • Ekspert
21-11-2010, 21:37
Niniejszym ogłaszam rozpoczęcie działalności stowarzyszenia "Grupa Poznańska".!

 Temat poświęcony szeroko pojętej działalności "Grupy" tzw. sprawy organizacyjne. Wszelkie propozycje dotyczące spraw lokalnych proponuję zamieszczać w tym wątku.

Członkostwo jest bezpłatne (przez pierwszy kwartał).

Chętni? ;)

Vinyloid

  • 2470 / 5080
  • Ekspert
22-11-2010, 01:02
Proponuję odłączenie Wielkopolski od zacofanej technologicznie i kulturowo reszty kraju i stworzenie Zachodniego Księstwa Wykwintu. Chętnych do objęcia najważniejszych stanowisk w nowej monarchii zapraszam do dokonywania wpłat na mój rachunek bankowy. Zasada jest prosta - im wyższa wpłata, tym wyższe stanowisko.

Pozdro,
V

fallow

  • 6457 / 5835
  • Ekspert
22-11-2010, 01:08
Poki co to mysl audiofilska najmniejszy zryw ma wlasniej w miescie zderzajacych sie krolikow czy tam koziolkow ;)))

Jakos nie przypominam sobie zadnej pielgrzymnki "na bruklin" pod patronatem Maestro El Rey Mucho Johno El Grado. :D

majkel

  • 7476 / 5865
  • Ekspert
22-11-2010, 09:36
>> fallow, 2010-11-22 01:08:21
Poki co to mysl audiofilska najmniejszy zryw ma wlasniej w miescie zderzajacych sie krolikow czy tam koziolkow ;)))

Absolutnie się zgadzam. Uważam iż stowarzyszenie powinno przyjąć formę fundacji krzewiącej audiofilizm w Wielkopolsce. Wiem, że nie będzie łatwo, ale trzymam kciuki! :)

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 10:50
reactor, oczywista sprawa. Jak bedę miał jakiekolwiek newsy to z przyjemnoscią je tu zamieszczę.


majkel, audiosmoki wawelskie są u nas nie opwiadane jesli to rozumeisz pod pojeciem "audiofilizm" :-))))

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 11:06
fallow, mozesz pdopowiedzieć gdzie mieszkasz zebym mógł ocenić ten "najmniejszy zryw" ? :-)))
Z tego co kajarze to w Poznaniu własnie odbył sie najwiekszy meat słuchawkowy i zapowiada sie kolejny pewnie mniejszy, wczesniej brałem udział w co najmniej kilkunastu spotkanaich otwartych w 2 lokalach na terenie miasta, nie liczac spotkań domowych...ludzie przywozili rzadkie w skali kraju urzadzenia, konstrukcje autorskie....zaręczam Ci ze GDYBYM miał info o odbywających się takowych w Polsce na pewno bym skorzystał. A niestety nie slyszałem o wielu nawet czytso towarzyskich/domowych otwartych (poza spotkaniem w Katowicach u domzza).
A, sorry. Rochu goscił kiedyś ludzi na cyklu spotkań i w Zielonej górze pod patronatem zresztą abrdzo sympatycznego sklepu tez sie takie imprezy odbywały...nie wiem czy jeszcze odbywają.
Jak sobei tak policze to w ostatnich 2-3 latach conajmniej 10 spotkań na Łakowej i praktycznie co drugi tydzień na Zbąszynskiej w Poznaniu....cholera działają ludzie aktywniej. To miła niepsodzianka. Gdzie ?;-)


chciałem w tym miejscu wpisac listę sprzetów których razem słuchaliśmu na otwartych spotkaniach a nie tylko w  zaciszu domowym, ale jest tego tak litania że prosciej było zakończyć temat po nastym urzadzeniu i wklepac to zdanie :-)

fallow

  • 6457 / 5835
  • Ekspert
22-11-2010, 11:09
Ty chyba Lancaster nie zakumales sensu mojej wypowiedzi :))) slowo klucz "audiofilski" :D

Wez prosze przeczytaj jeszcze raz :) Bo Twoj wywod kompletnie nie na temat :) Zobacz jak ladnie Majkel zakumal :P

fallow

  • 6457 / 5835
  • Ekspert
22-11-2010, 11:11
A moze byloby prosciej gdybym uzyl slowa "Wykwint" :D Bo wykwintu sluchawkowego to tam u Was nie ma za duzo :P :)))

reactor

  • 1649 / 5306
  • Ekspert
22-11-2010, 11:28
Gratulacje! mamy pierwszych klubowiczów.

Vinyloid, Lancaster dopisałem Was do listy :)

Wybacz Majkel, ale Ciebie nie liczę ;P.

Fallow co ja mam z Tobą zrobić? ;P

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 11:35
fallow, jak nie ma jak jest. W Wielkopolsce nie ma praktycznie nic oprócz wykwintu :-)

Audiofilia to dla mnie nie jest chora podnieta sprzetem i jego ceną czy logotypem.
To po prostu sztuka zestawiania systemu w taki sposób by maxymalnie odpowiadał oczekiwaniom.

Kiedy czytam niektóre komentarze i później konfrontuję je z rzeczywistością to stwierdzam ze faktycznie jakiś taki pyrowato-poznański jestem :-)

reactor

  • 1649 / 5306
  • Ekspert
22-11-2010, 11:37
>> Vinyloid, 2010-11-22 01:02:49

Najważniejszą funkcję w tym klubie pełnię ja, to chyba oczywiste! ;P

chrees

  • 1653 / 5865
  • Ekspert
22-11-2010, 11:45
Zgłaszam akces, choć zakładam, że już powinienem znaleźć się na domyślnie utworzonej liście klubowych oficjeli :)



-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

Gustaw

  • Gość
22-11-2010, 12:08
Zgłaszam akces.

Z racji wrodzonej skromności, domagam się stanowiska prezesa, samochodu służbowego, służbowego zestawu audio ( Orfełusz + dzielony DCS + gramofon Transrotor lub Clearaudio, z topową wkładką Benz Micro) oraz osobistej sekretarki, ,którą wybiorę osobiście podczas specjalnego castingu, z grupy minimum 50-ciu nastolatek. Wszelkie przejawy euforii z Waszej strony, wynikające z mojej, zaszczytnej dla Was, propozycji będą dla mnie trochę krępujące ale postaram się to zrozumieć i udźwignąć ten ciężar.


Proszę się zbyt długo nie zastanawiać abym się tylko nie rozmyślił.

Gustaw

  • Gość
22-11-2010, 12:11
a teraz przechodzimy do konkretów.

Kto i gdzie zorganizuje odsłuch White Birdów ?

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 12:13
Myślę Gustaw, ze Ty.... ale w Krakowie, bo do Poznania za daleko :-)