Audiohobby.pl

GP - Grupa Poznańska

Gustaw

  • Gość
22-11-2010, 12:18
A co to jest ten "Kraków" ? Czy to przedmieścia Poznania ? Mają tam elektryczność ?

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 12:22
Mają, ale 110V.

reactor

  • 1649 / 5335
  • Ekspert
22-11-2010, 12:44
Chrees---> witaj w klubie! :-)

Gustawie----> nie wiem czy zauważyłeś, ale to ja ustalam tu zasady! Będziesz mógł wybrać sobie sekretarkę, ale dopiero jak ja dokonam wstępnej selekcji i wybiorę sobie trzy. ;-P

Gustaw

  • Gość
22-11-2010, 12:45
OK. To teraz czekam na ruchy organizacyjne :-)

reactor

  • 1649 / 5335
  • Ekspert
22-11-2010, 12:50
Ba! jakieś ruchy przewiduję, ale jakie to jeszcze nie wiem ;P

majkel

  • 7476 / 5894
  • Ekspert
22-11-2010, 13:03
>chciałem w tym miejscu wpisac listę sprzetów których razem słuchaliśmu na otwartych spotkaniach a nie tylko w zaciszu domowym, ale jest tego tak litania że prosciej było zakończyć temat po nastym urzadzeniu i wklepac to zdanie :-)

@lancaster, przypominam, iż jesteśmy (przez pomyłkę autora) w zakładce Słuchawki. :)

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 13:11
Z tego co mi wiadomo autor posiada system wyłacznie słuchawkowy :-)

Przypominam, że lepiej zapytac zanim błędnie stwierdzić czyjąs"pomylkę\'....jak juz sie chcesz w erystyke bawic :-))))

lancaster

  • Gość
22-11-2010, 13:21
majkel, tak swoja drogą to spotkań słuchawkowych otwartych na Zbąszyńskiej w Poznaniu też było jesli dobrze licze przynajmniej 3-4. Z tego co czytam o pomysłach w innych miastach Poznań wyglada bardzo dobrze uwazam.
Przede wszystkim ludziom sie chce. Tak jak pisałem jedyna tego typu impreza w Polsce o jakiej czytałem w ostatnim czasie to ta u domzza.
Jeśli w  Poznaniu bedze organizowana kolejna to na pewno znajdzie sie kącik słcuhawkowy jesli nie bąda akurat daniem głównym.

domzz

  • 1113 / 5811
  • Ekspert
22-11-2010, 13:25
hehe, to nie było u mnie w domu, tylko u Vdmesisa :)

Vinyloid

  • 2470 / 5109
  • Ekspert
22-11-2010, 13:30
Szanowny Panie Gustawie,

Na stanowisku prezesa przysługuje Panu zupa z wkładką "Koetsu Blue Lace Onyx Platinum" podana na talerzu marki "Goldmund Reference II". Jako pojazd służbowy oferujemy Bugatti Veyron w wersji a la poseł na sejm Rzeczypospolitej Polskiej czyli tzw. "full wypas". Niestety ze względu na limitowaną ilość słuchawek Orpheus  możemy Panu zaoferować jedynie chińską podróbkę z nieekologicznego plastiku lub zamiennie - CAL\'e rekablowane przewodami energetycznymi wysokiego napięcia o przekroju 70mm2.
Sekretarka przysługuje jedynie automatyczna, względnie nadmuchiwana z opcją wibracji na hasło i głośniczkiem szerokopasmowym na plecach. Wersja dwu- i trójdrożna za dopłatą. W komplecie krótki filmik instruktażowy w formacie divx.

Jeżeli nadal jest Pan zainteresowany naszą ofertą prosimy o dokonanie przelewu oraz o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres znany redakcji.

Z poważaniem,
z-ca kierownika
Vinyloid

Gustaw

  • Gość
22-11-2010, 13:32
Panowie,

Osobiście, w najbliższych dwóch lub trzech tygodniach nie będę miał czasu na zorganizowanie spotkania słuchawkowego. Nie wiem czy znajdę również czas aby wpaść na takie spotkanie. Są gotowe do odsłuchu dwa wzmacniacze White Bird i myślę, że trzeba taką okazję wykorzystać. Dlatego sygnalizuję, że trzeba gdzieś takie spotkanie zorganizować. Dlatego wskazane są konkretne pomysły i konkretne propozycje co do takiego spotkania a także wstępne deklaracje obecności i propozycje dotyczące sprzętu towarzyszącego.

Gustaw

  • Gość
22-11-2010, 13:36
>> Vinyloid, 2010-11-22 13:30:31
Sekretarka przysługuje jedynie automatyczna, względnie nadmuchiwana z opcją wibracji na hasło i głośniczkiem szerokopasmowym na plecach. Wersja dwu- i trójdrożna za dopłatą. W komplecie krótki filmik instruktażowy w formacie divx

Czuj się Pan odwołany ze swojego stanowiska, w trybie natychmiastowym.
Świadectwo pracy otrzyma pan u naszej woźnej lub zostanie ono Panu przesłane pocztą.

Vinyloid

  • 2470 / 5109
  • Ekspert
22-11-2010, 13:51
>> Gustaw, 2010-11-22 13:36:18
Czuj się Pan odwołany ze swojego stanowiska, w trybie natychmiastowym.
Świadectwo pracy otrzyma pan u naszej woźnej lub zostanie ono Panu przesłane pocztą.


Póki co nie został Pan jeszcze mianowany na stanowisko prezesa więc nie przysługują panu uprawnienia do odwoływania kogokolwiek z zajmowanych stanowisk. Niniejszym oznajmiam, że w związku z wyjątkowo chamskim atakiem na moją nieskromną osobę zwrócę sie z wnioskiem do Komisji Dyscyplinarnej o pozbawienie Pana przywileju noszenia munduru i ekstradycję na Śląsk (moje słuchawki proszę zostawić w przechowalni bagażu na dworcu autobusowym w Poznaniu).

Z głębokim poważaniem,
z-ca kierownika
Vinyloid

reactor

  • 1649 / 5335
  • Ekspert
22-11-2010, 13:55
Poczyniłem pewne kroki i proponuję logo oraz obowiązkowo koszulki dla wszystkich klubowiczów (rzecz jasna dla tych którzy wykupili karnet roczny "all inclusive").

Zachęcam do wpłacania pokaźnych sum, będzie więcej niespodzianek ;->

fallow

  • 6457 / 5864
  • Ekspert
22-11-2010, 14:02
Kurna. Wiecie, wszystko moge zniesc. Wszystko...
Nawet znioslem te 50 mlodych sekretarek... nawet to...

Ale koszulki przebraly miarke!!!

Chyba czas reaktywowac Katowicko-Sosnowieckie meetingu ktory rozpoczely sie kiedys u Rolanda i byly niegdys zdominowane przez Gradofanow takich jak GradoFan :D, Majkel i ja a ostatnio mialy miejsce na meetingu ktory wspomina Domzz.

Oczywiscie nie ukrywam, ze chcialbym zrobic to tylko po to, zeby ktos zaprojektowal lepsza koszulke niz Wy Koziolki :D:D:D