Audiohobby.pl

GP - Grupa Poznańska

reactor

  • 1649 / 5334
  • Ekspert
28-11-2010, 20:10
Aaaaaaaaaaaaa?..... to muszę Cię zmartwić niestety nie kwalifikujesz się do naszego klubu! ;)

GratefullDe

  • 17 / 4911
  • Nowy użytkownik
28-11-2010, 20:15
 eeee. myślałem, że do 100 km to przedmieścia  ;)
...

reactor

  • 1649 / 5334
  • Ekspert
28-11-2010, 21:04
Obawiam się, że.........no co tam będę dużo mówił - trzeba być z Poznania i tyle. :P

A.H.

  • Gość
29-11-2010, 10:06
>> reactor, 2010-11-28 21:04:10
Obawiam się, że.........no co tam będę dużo mówił - trzeba być z Poznania i tyle. :P


Guten Tag, herr Reactor.

Byłem u Was w Posen, w 1939 r. Czy ja się  kwalifikować ?

Mit freundlichen Grüssen
A.H.

Entschuldigung za mój polski.

.............................................................................
Maine damen und herren, hier ist wunderbar !

reactor

  • 1649 / 5334
  • Ekspert
29-11-2010, 11:23
Tak jak w poprzednim przypadku niestety obawiam się, że nie ma dla pana miejsca w naszych szeregach panie Adolfie. Sytuacja ma się podobnie jeśli chodzi o panów: Karola, Włodzimierza Iljicza i Józefa.

Załączam (nie)serdeczne pozdrowienia,

R

PS: Pragnę zaznaczyć iż kandydatura raz odrzucona nie podlega ponownemu rozpatrzeniu.

A.H.

  • Gość
29-11-2010, 14:13
Herr Reactor,

Czy Pan jest czysto rasowy Poznaniak, czy przyjezdny i osiadły ?
Jeżeli to drugie to taki z Pana Poznaniak jak ze mnie malarz pokojowy.

.............................................................................
Maine damen und herren, hier ist wunderbar !

lancaster

  • Gość
29-11-2010, 14:52
Krótka piłka.
Żadnych facetów z wąsem !

Ahmed

  • Gość
29-11-2010, 14:57
Flamaster,

To też musisz zrezygnować, ze względu na wąsy i brodę na avatarze.

__________________________________________

" Pamietaj tez, ze jestes tu dzieki uprzejmosci administracji i moderacji" - Yamnick, moderator audiostereo.pl

lancaster

  • Gość
29-11-2010, 15:03
sa doklejone

lancaster

  • Gość
29-11-2010, 15:05
Ahmed, bez sierści też nie wejdziesz.

Jak niby mają Ci sie włosy jezyć z podniecenia dźwiekiem ?
Nie mówiąc o gęsiej.

reactor

  • 1649 / 5334
  • Ekspert
29-11-2010, 15:52
A.H ---> Panie zamiast tu ludzi straszyć wracaj pan do Berlyna powstrzymać Herr Sennheisera żeby całej produkcji do Chin nie przenosił! ---> Odpowiadając na Twoje pytanie: Jestem tutejszy od pokoleń :)


Lancaster ----> Dziękuję serdecznie za wklejenie pouczającego znaku. Twoją pro-klubową postawę odnotowałem i bardzo ją pochwalam, punkt na Twoje konto od prezesa (uścisk dłoni w najbliższym dogodnym terminie) ;)


Ahmed ---> Ja widzę, że z Tobą to trzeba ostro  ---> zabieraj koścista d...ę do Afganistanu i żebym Cię tu więcej nie widział (wliczając lamy) ;)

Ahmed

  • Gość
29-11-2010, 15:57
>> reactor, 2010-11-29 15:52:31
Ahmed ---> Ja widzę, że z Tobą to trzeba ostro ---> zabieraj koścista d...ę do Afganistanu i żebym Cię tu więcej nie widział (wliczając lamy) ;)

Pan, Panie Reactor, to może jedynie moje lamy na łące wypasać ale i tak, w tym zawodzie, wielkiej kariery Panu nie wróżę ;)


__________________________________________

" Pamietaj tez, ze jestes tu dzieki uprzejmosci administracji i moderacji" - Yamnick, moderator audiostereo.pl

reactor

  • 1649 / 5334
  • Ekspert
29-11-2010, 16:00
A daj Ty spokój Ahmed z tymi lamami, już od jakiegoś czasu interesuje mnie wyłącznie rzemieślnicza produkcja tybetańskich mis audiofilskich. :)

Vinyloid

  • 2470 / 5108
  • Ekspert
30-11-2010, 02:04
@ reactor

A kolega słyszał jak takie misy brzmią ? Jak nie, to mogę zapuścić jakąś melodyjkę przepuszczoną przez Omnisphere. Niejeden by się zdziwił jak piękny i bogaty dźwięk można wydobyć z talerza do ryżu :)

White Bird

  • Gość
30-11-2010, 02:41
Witam. Grand Twin PRO i HPA Master czekają już na wysyłkę do Poznania. Jeśli znajdzie się osoba która zechce wziąć odpowiedzialność za sprzęt, będzie mógł on być wysłany jeszcze pod koniec tego tygodnia.

Cena HPA Master to 1000 zł. Forma obudowy (rodzaj i rozmiary) jest analogiczna jak w HPA-03 z tym że lampy są tu wystawione u góry. U podstaw lamp użyte zostały ozdobne pierścienie w kolorze srebrnym. Wzmacniacz wyposażony jest także w pełni aktywny preamp lampowy współpracujący ze źródłami o wyjściowym sygnale liniowym (amplituda do 3V - CD, DVD, MP3 itp.) Użycie lamp o dużym nachyleniu charakterystyki (6N6P) pozwoliło na znaczne podniesienie sprawności oraz mocy wzmacniacza w stosunku do HPA-03 Reference, co bezpośrednio przekłada się na wyższą jakość dźwięku oraz pozwala na współpracę modelu nawet z trudnymi, nisko sprawnymi słuchawkami z bardzo szerokiego przedziału impedancji.  

Szczegółowe opisy oraz profesjonalne fotografie obydwu modeli pojawią się lada dzień na stronie

Poza tym z oferty wycofane zostaną wzmacniacze HPA-03, Smart Twin oraz Samatha. Pozostaną HPA-03 Reference, Sensauris, Grand Twin (bez ITPS\'u), Grand Twin PRO oraz nowy model HPA Master. Z przedwzmacniaczy zostaje Firebird oraz pojawi się nowość - w pełni lampowy preamp gramofonowy obsługujący wkładki MC oraz MM.

W niedalekiej przyszłości powstanie także zupełnie nowy wzmacniacz najwyższej klasy - Virtus. Będzie pracował w oparciu o lampy mocy 6336A pracujące w układzie wtórnika White\'a co poza możliwością wykorzystania sprzętu do nieograniczonej współpracy z wszelkimi słuchawkami, będzie umożliwiało użycie wzmacniacza także z czułymi monitorami, oczywiście w trybie OTL.  

pozdrawiam
Piotr Bocianek