Audiohobby.pl

GP - Grupa Poznańska

Rafaell

  • 5033 / 5883
  • Ekspert
13-02-2011, 23:32
 >> Gustaw, 2011-02-13 21:47:43  

Trochę przypomina mi to reklamację butów i argument sprzedawcy, że się "zepsuły przy niewłaściwym użytkowaniu".

To już nie jesteś na bieżąco :)

Mnie BATA spuściła ostatnio po brzytwie gdyż! Odklejony ok 5mm na czubku but raczyłem z braku czasu zgłosić dopiero po 4 miesiącach (wtedy ich nie używałem).Nawet nikt z racji przyzwoitości nie raczył machnąc te 5mm klejem. Solidność starych marek np. Bata zeszła na psy- z resztą sieciówki też zaczynają być do d...y, nawet nie wiedza co sprzedają spytaj się np. w takim Empiku o konkretna książkę najnowszego Noblisty a zobatrzysz zdziwione oczy sprzedawcy. Piszę to bo to już kolejna para z Baty co mi się zaczęła rozklejać. I pomyśleć że mój dziadek kupował w Bacie i buty były na lata ale jak widzę to już historia i lepiej kupować gdzie indziej "jednorazówki" które wytrzymają bez zająknięcia rok!                          

Vinyloid

  • 2470 / 5101
  • Ekspert
14-02-2011, 11:38
Sęk w tym, że juz nie chce się nam walczyć - wolimy kupić nastęną parę  niż użerać się z producentami bubli. Ja bym tych butów nie odpuścił i gnębiłbym chamów do skutku. Nawet nie po to, aby odzyskać pieniądze, tylko dla zasady. Data zgłoszenia nie ma nic do rzeczy (o ile produkt był jeszcze na gwarancji), liczy się data, kiedy Ty zauważyłeś wadę towaru. A zauważyć ją mogłeś np. tydzień przed zgłoszeniem reklamacyjnym, prawda ?

P.S.
Bata to też jest sklep sieciowy :-)

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5345
  • Ekspert
14-02-2011, 16:25
> Vinyloid, 2011-02-14 11:38:54

Dałem się przy składaniu reklamacji podpuścić przez sprzedawcę- tak czule wypisywał i wypytywał mając w głowie ustawę z 27 lipca 2002 że sam stanąłem na zydelku założyłem sobie pętlę na szyję a następnie go ślicznie kopnąłem podpisując w dobrej wierze że faktycznie nie zauważyłem  tak jak radziłeś wczoraj  (tak w ogóle to gwarancja 2 lata a wada ukryta pieprzonej Baty wystąpiła już po miesiącu ale nie miałem czasu do nich podejść-gdzieś posiałem paragon  ) . Wnioskowałem tylko o naprawę no i tak się to skończyło!?

Mogę ich gnębić na trzy sposoby pierwszy to stanie przed sklepem i pokazywanie butów innym klientom do czasu usunięcia przez ochronę :) Drugi czyli negatywny marketing-co obecnie robię :)

BATA JEST DO DUPY  KOLEJNE BUTY NIE WYTRZYMUJĄ NAWET ROKU!

(a buty w przeciwieństwie do dzieci bardzo szanuję i mam je długo)

No i trzeci formalnie prawny, jak zrealizuję to  ostatnie to coś napiszę.

Najpierw BATA jak i wiele innych głupio pazernych  firm zdobywali klienta ponosząc znaczne koszty (mam aż dwie ich karty stałego klienta) żeby później mając minimalne koszty jego utrzymania (statystyki podają że ok 5% kosztów pozyskania)w debilny sposób go stracić oszczędzając na kleju za 2 zł i może 10 zł na robociźnie.

Karty oczywiście po załatwieniu definitywnie sprawy Bacie odeślę żeby sobie je wsadzili w buty i byli wyżsi niż do tej pory.

Sory za OT

Jamnik

  • 52 / 4816
  • Użytkownik
14-02-2011, 16:32
Proszę nie rozmawiać o butach. Tego typu rozmowy nie wpisują się w temat tego wątku. Przecież wszyscy chcemy aby nasze forum wyglądało schludnie i można było na nim znaleźć wiele wartościowych informacji oraz wspaniałych recenzji.


___________________________________
Hau !
Pamiętaj ! Jesteś tutaj wyłącznie dzięki mojej uprzejmości !     Hau ! Hau !   Wrrrrrr...... !
___________________________________
Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazki. Glupota wymaga strzelby i szpadla...
Jestem odpowiedzialny za to co powiedzialem, nie za to co zrozumiales.

Vinyloid

  • 2470 / 5101
  • Ekspert
15-02-2011, 01:15
Nie chodzi o buty tylko o zasady, a te są takie same dla (prawie) wszystkich towarów, w tym również sprzętu audio.

jjurek

  • 2058 / 5817
  • Ekspert
15-02-2011, 08:42
>> Jamnik


A turbanach można?  Jaką firmę polecasz?

Jamnik

  • 52 / 4816
  • Użytkownik
15-02-2011, 09:26
Proszę trzymać się tematu wątku. To nie jest wątek o turbanach, pióropuszach lub beretach z antenką.

___________________________________
Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazki. Glupota wymaga strzelby i szpadla...
Jestem odpowiedzialny za to co powiedzialem, nie za to co zrozumiales.

jjurek

  • 2058 / 5817
  • Ekspert
15-02-2011, 10:51
Temat wątku brzmi: "GP- Grupa Poznańska".
To jest to samo co "Wołomińska" ?

Teraz trzymam się tematu wątku- prawda Panie S...Jamniku Kochany?

Vinyloid

  • 2470 / 5101
  • Ekspert
15-02-2011, 13:58
>> jjurek, 2011-02-15 10:51:44
Temat wątku brzmi: "GP- Grupa Poznańska".
To jest to samo co "Wołomińska" ?


Z tymi partaczami nie mamy nic wspólnego. Nasze działania są o wiele bardziej wyrafinowane i dyskretne a przede wszystkim bardziej skuteczne (patrz: Tunezja, Egipt, Jemen, Swarzędz)

Jamnik

  • 52 / 4816
  • Użytkownik
15-02-2011, 14:42
>> jjurek, 2011-02-15 10:51:44
Teraz trzymam się tematu wątku- prawda Panie S...Jamniku Kochany?

Oczywiście. Teraz jestem zadowolony.


___________________________________
Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazki. Glupota wymaga strzelby i szpadla...
Jestem odpowiedzialny za to co powiedzialem, nie za to co zrozumiales.

marcow

  • 1045 / 5342
  • Ekspert
10-03-2011, 19:14
Oczywiście zapraszam całą GP na II Zlot Przyjaciół Stereo i Melomanów 19 marca.
Wszystkie pomieszczenia dla głośnikowców są już zajęte ale nożna jeszcze przyjechać ze słuchawkami.
Są jeszcze miejsca w sali na parterze którą znacie.
Oczywiście zapraszam wszystkich chętnych na odsłuchy w sobotę od 10.00 do 20.00
Adres : Swarzędz Parafia MBM, Osiedle Kościuszkowców 3- Dom Parafialny
 

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
10-03-2011, 22:12
Dziękujemy za zaproszenie :)

Akira931

  • 44 / 4835
  • Użytkownik
13-03-2011, 20:28
Mały off-top wprowadzę xD

Czy nabór do grupy jest jeszcze otwarty ??

w mojej okolicy ludzie sa straszni =.=\'\', totalni ignoranci . 20 zł za słuchawki to dla nich "dużo" =.=\'.
I tak sobie, o ja osamotniony, maniak audio trwam na tej nieżyznej ziemi...
Potrzeba mi odmiany otoczenia xD

I used to be atheist, until I realized I\'m God =3
_______________________
18 letni maniak audio!!!!
I used to be atheist, until I realized I'm God =3
_______________________
Posiadam : dt880, V-dac, Rafael's UP, dużo lamp
Planuję    : okraść bank po czym zakupić dobry DAC

reactor

  • 1649 / 5327
  • Ekspert
13-03-2011, 20:44
To zależy czy jesteś z Kiszkowa w woj. wielkopolskim, w pow. gnieźnieńskim, w gminie Kiszkowo
czy z Kiszkowa w woj. zachodniopomorskim, w pow. koszalińskim, w gminie Będzino. ?

Akira931

  • 44 / 4835
  • Użytkownik
13-03-2011, 20:50
Kiszkowo, woj. Wielkopolskie gmina Kiszkowo :D

____________________
18 letni maniak audio!!!
I used to be atheist, until I realized I'm God =3
_______________________
Posiadam : dt880, V-dac, Rafael's UP, dużo lamp
Planuję    : okraść bank po czym zakupić dobry DAC