Audiohobby.pl

Pokój DIY na wystawie Audio Show.

palton

  • 422 / 5373
  • Zaawansowany użytkownik
22-10-2010, 01:48
Udało się zorganizować pokój DIY na wystawie AS. Sądzę że nikt nie
będzie miał za złe tej informacji. W summie nie ważne jakie to forum,
ważna jest pasja... z resztą większość osób czyta i pisze na kilku
forach. Mam nadzieję na życzliwe przyjęcie.

palton

Ps:

VI piętro:

601 - DIY Audio
602 - Struss
607 - FotoPub
608 - HiFi Emporium
615 - AA T.. Import AS
618 - Jazzman / Studio 16 Hz

palton

  • 422 / 5373
  • Zaawansowany użytkownik
23-10-2010, 15:23
Kilka zdjęć sprzętów :

palton

  • 422 / 5373
  • Zaawansowany użytkownik
24-10-2010, 00:24
Witam Panie Piotrze,
Chociaż ja i koledzy jesteśmy forumowiczami Audiostereo, to nie wystawiamy się pod tym szyldem. Sami zebraliśmy pieniądze i  wystawiamy się jako DIY Audio. Nie będzie baneru Audiostereo itd, chociaż nie będziemy ukrywać faktu że tam piszemy.
Jako jeden z organizatorów pokoju 601 zapraszam wszystkich, w tym Pana.  

Pozdrawiam Robert

Ps. Sądzę (mogę się mylić), że ma Pan wstęp na Audiostereo. Powiem więcej, wielu kolegów by się ucieszyło ... Nie znam dokładnie historii ale wiem o co poszło, mimo wszystko było to chyba zbyt pochopne. Minęło trochę czasu,  trochę się tam zmieniło (sądzę że na lepsze, wszak forum to ludzie tam piszący a nie moderacja, czy właściciele)) może czas wrócić ?  Nie żebym kogokolwiek namawiał do opuszczenia tego, czy innego forum, jedno nie przeczy drugiemu co niektórzy sugerują.

majkel

  • 7476 / 5865
  • Ekspert
24-10-2010, 00:43
Korci mnie wyjazd na Audioshow. Pierwszy i ostatni raz byłem w 2007 roku. Wtedy uczestniczyłem w składce, w tym roku "przepuściłem przodem" innych, więc nie wiem czy mi w ogóle wypada cokolwiek kłaść na stole? Nie widziałem w przewodnim wątku na AS zainteresowania słuchawkami, ale bagaż pewnie będę miał ze sobą. Ocenię sytuację na miejscu. Może spotkam kolegów z Warszawy bądź innych okolic Polski i coś wykombinujemy razem? Bawcie się dobrze, posłuchać zapewne zaglądnę.

lancaster

  • Gość
24-10-2010, 01:27
palton, wszystkiego dobrego apropos prezentacji.
Mam takie pytanko z kolei apropos tego co sie zmienilo na audiostereo  na lepsze ?
Od czasu kiedy jakiś czas temu zmieniło się tam na wybitnie gorsze nie zagladam :-)
Ale może coś konkretnego ostatnio, dlatego pytam.
Moim zdaniem po prostu przyszwyczajacie sie do coraz większego badziewia niestety...

Mam nadzieję ze foxbat odpali wreszcie serwis i ze bedzie miejsce które z jednej strony akceptowac bedzie większość userów zarówno starego audiostereo, jak audiostereo po "prywatyzacji" :-) jak tez audiohobby.
Przyda sie taki serwis uważam.

PS. ciekawe kolumny, jeżeli bedę na miejscu (a pewnie tak) z przyjemnoscią posłucham.

Pozdrawiam

palton

  • 422 / 5373
  • Zaawansowany użytkownik
24-10-2010, 01:43
Witam,
Zmieniło się na lepsze np. to , że ....hm, tego tam ...jakieś półtora roku temu zacząłem tam pisać :-) A tak serio, to chyba mniej ostatnio kłótni. Kilka spokojnych osób po dłuższej przerwie wróciło na forum, więc dla mnie to jest jakiś znak.

Pozdrawiam Robert
Ps. Na wystawę AS namawiam, byłoby fajnie się poznać.

palton

  • 422 / 5373
  • Zaawansowany użytkownik
24-10-2010, 01:47
Panie Piotrze, po migracji forum różne rzeczy się dzieją, więc i hasło może by się cudownie odnalazło ;) Wiem że nie w tym rzecz, no cóż ...

Pozdrawiam Robert

lancaster

  • Gość
24-10-2010, 02:01
Dla mnie oprawa audiostereo jest nieakceptowalna. Szczerze sie dziwię ze spokojni ludzie o których piszesz nie otwarli w miedzyczasie własnego serwisu.
Pomijam tu zupełnie temat nielegalnego dysponowania zawłaszczona twórczoscią przez redakcję/właścicieli audiostereo.
Czy może w tym temacie cokolwiek sie zmieniło ?
Jesli chodzi o kłótnie to własnie dlatego dawno temu pomyślałem żeby otworzyc serwis na którym bedzie ich mniej lub wcale (lub w cywilizowanej formie) :-)
Moze teraz wszyscy czakają na foxbata :-)
Przynajmniej ja jestem ciekawjak nowy serwis wypali - oby rewelacyjnie, tam bedzie sie mozna spotkac i pogadać (skoro w tej chwili wybrałes audiostereo, a dla mnie i dla wielu innych osób ze względów j.w temat jest interesujący jak bankiet w McDonald\'s) :-)

palton

  • 422 / 5373
  • Zaawansowany użytkownik
24-10-2010, 02:33
Nie chcę nikogo przekonywać, zresztą nie o tym jest ten wątek. Jednak tam się sporo dzieje, a w zakładce muzyka jest naprawdę kulturalnie. Ostatnio nawet na bocznicy jest spokojnie.

Pozdrawiam Robert

lancaster

  • Gość
24-10-2010, 08:09
A ja nie chcę offtopować :-) Jednak myślę ze dzięki nam wszystkim na nowym serwisie foxbata znajdzie sie miejsce dla kazdego.  


Pozdrawiam

lancaster

  • Gość
24-10-2010, 08:29
Tak z ciekawości, mozesz napisac coś więcej o urzadzeniach (o ile jest szersze info) ?
Kolumny - filozofia budowy ? Zawsze byłem ciekaw nietypowych rozwiązań. Tutaj sama koncepcja widzę inspirowana nieco  B&W (serii 800 - 801 jedne z moich ulubionych zestawów, z całej serii uwazam najnaturalniejsze).
No i troche roboty z tym toczeniem kuli z drewna. Miałes okazje posłuchac moze ?
Wzmacniacz z tego co widze też niezły - kawał urzadzenia. Potencjał z tego co widze spory.
Urzadzenia grały już ze sobą wcześniej ?
Pytam, bo wiem jak to czasami na wystawie bywa, sam brałem udział w ....3 jesli dobrze licze imprezach audioszołowych jako wystawca, lub pomagałem przy prezentacji (pierwsza prezentacja DIY audiostereo dawno temu :-) ) i wiem ze potrafia byc niespodzianki. tutaj fajnie, ze ktoś wział mozliwie nieduże kolumny, konkretny piec w niczym nie zaszkodzi.
Pamietajcie o wietrzeniu pomieszczeń, bo na niektórych prezentacjach mozna było pasc niekoneicznie z zachwytu :-)

Poza tym trzymam kciuki, zawsze kibicowałem DIY :-)

lancaster

  • Gość
24-10-2010, 08:58
majkel, szkoda ze dopiero teraz pojawił sie temat chęci uczestnictwa i imprezie.
Pokaz słuchawkowy najciekawszy z tego co słyszałem odbył sie przed oficjalnymi prezenatcjami (pokój DIY na as) i było mozna w miare spokojnie posluchać czego tam sie chciało.
Przy standarowym ruchu generowanym w hotelach i akompaniamencie dźwięku płynącego z kolumn zrobić pokaz słuchawek to trochę karkołomn a sprawa.
Myslę ze gdyby wiedziało sie wczesniej o tym że chcemy zorganizowac takie pomieszczenie/spotkanie to nei byłoby większego kłopotu
Moze już na nowym serwisie foxbata umówimy sie konkretnie na taką prezentację. Spotkanie wtedy wyszło super uważam. Nawet jeśli nie bedzie grał Twój słuchawkowiec w danym momencie to zawsze w uzyciu moze być DAC.
Otwarte spotkanie słuchawkowe przez cały czas trwania imprezy jedynie przy bardzo dobrej izolacji od warunków zewnętrznych :-)

Fooooxxxbat, gdzie jesteś ?:-)

cadam

  • 4401 / 5867
  • Ekspert
24-10-2010, 09:13
>> lancaster, 2010-10-24 08:09:17
A ja nie chcę offtopować :-) Jednak myślę ze dzięki nam wszystkim na nowym serwisie foxbata znajdzie sie miejsce dla kazdego.

Dla McGyvera też?

lancaster

  • Gość
24-10-2010, 09:26
A dlaczego nie ?:-)
Przynajmniej ja nie widze problemu.
Dobrym pomysłem na tego typu praktyki jest otwarcie zakąłdki ala audiosalon, gdzie każdy moze sobie pozachwalać swoja ofertę do woli.

cadam

  • 4401 / 5867
  • Ekspert
24-10-2010, 10:57
Czy może ktoś coś więcej napisać nad jakim serwisem pracuje foxbat?