Audiohobby.pl

Pokój DIY na wystawie Audio Show.

palton

  • 422 / 5400
  • Zaawansowany użytkownik
24-10-2010, 23:05
Majkel, rozumiem że wpis wyżej, to odpowiedź na moje zapytanie (na PW) o chęć uczestnictwa w naszym pokoju.  Pozdrawiam Robert

Ps. Składka i uzgodnienia na audiostereo bo gdzieś było trzeba a tam wielu pisze więc było wygodniej. Tak jak napisałem na samym początku sami zbieramy kasę (właściwie to już prawie ją mamy), pokój nie będzie miał baneru tego forum itp. Każdy może dołączyć do pokoju 601 na wystawie AS, czyli DIY Audio.

majkel

  • 7476 / 5892
  • Ekspert
24-10-2010, 23:13
@palton, tak, również odpowiedź na Twoją PW. Ja mam chęć, ale nie lubię na krzywy ryj się pchać, a moja powściągliwość w prezentowaniu Black Pearl wynika ze zbyt młodego wieku projektu. Jeszcze przed godziną upewniałem się, czy jestem na 100% zadowolony z obecnej formy wzmacniacza. Jestem, ale są też różnorakie powody mojego postępowania, i wcale nie emocjonalne. Mógłbym wyłuszczyć swoje argumenty, ale po co uprzedzać fakty i pisać tu nie na temat? Życzę udanych prezentacji Kolegom Konstruktorom!

lancaster

  • Gość
25-10-2010, 08:16
Rafaell, śpij spokojnie :-) W tym temacie tylko to co piszesz :-)))

Swoją drogą jesli przy propozycji tego typu (puszczamy reklamy, a nie za kazdym razem za reklamą idą urzadzenia, wiec możnaby w "puste miejsce" podesłać wzmacniacz majkela do recenzji prasowej - oczywiscie wersje w finalnej obudowie itp.) i w oparciu o wzmacniacz słuchawkowy myślałes o budowaniu koncernu audio to jak sie obudzisz zdrzemnij się jeszcze ze 2 godzinki :-)
Na zasadzie kolezeńskiej uprzejmości bez łaski z którejkolwiek ze stron. Mi jest wszystko jedno, a majkel by zaoszczędził/skorzystał.
....po Twoim komentarzu przypomniałem sobie jaka jest rożnica miedzy dobrymi chęciami a interpretacją osób w zasadzie nie mających nic w temacie do powiedzenia (chyba ze razem z  majkelem działacie - jezeli tak to sorry za ta "osobę trzecią") i nie ejst to bynajmniej kwestia tego, ze sie jakos  poruszyłem takim podejsciem bo to w zasadzie z tego co widzę (a na co sam bym nie wpadł :-)) norma, tylko zdałem sobie sprawę, ze tak jak w przypadku serwsiu np. co by człowiek nei zrobił za friko będzie dla niektórych źle.
No wiec sie robic nie  bedzie :-) ,albo bedzie sie dogadywac bezpośrednio z osobą zainteresowaną. W tym przypadku temat rzeczywiscie odpuszczam.
majkelowi oczywiście wszystkiego dobrego, chłopakom w pokoju DIY na wystawie udanej prezentacji i dobrej zabawy podczas imprezy. Bardzo chętnie posłucham.

Pozdrawiam

palton

  • 422 / 5400
  • Zaawansowany użytkownik
26-10-2010, 00:58
Majkel, kasa na pokój, a chęć czegoś pokazania to dwie różne sprawy... Nie wszyscy któż y wpłacili kasę chcą coś pokazać (po prostu nas wspierają), tak samo nie wszyscy wystawiający coś wpłacili ...

Pozdrawiam Robert

Ps. Mamy sporo sprzętów do pokazania, nie namawiam więc Cię na siłę. Tłumaczę tylko co i jak, nie tylko kasa się liczy w życiu ...

lancaster

  • Gość
26-10-2010, 07:29
palton, co Wy Panowie z taką filozofią robicie na audiostereo ?:-)))
Kiedy była organizowana pierwsza prezentacja audiostereo wszyscy sie cieszyli na "pokój audiostereo", kiedy była organizowana druga prezentacja audiostereo odbyła się ona z tego co pamietam pod patronatem redaktora i zaprzyjaźnionych dystrybutowów...a, i flagi audiostereo :-) - żeby nikt nie przegapił.
Z tego co czytalem(nie słuchalem moze nawet niestety :-)) trzeba było rzucac koła ratunkowe w postaci dobrego Vinntage audio :-)
teraz sam widzisz, ze ludzie umawiają sie na pokój DIY a nie audiostereo... a że pisujecie na as to stwierdzenie faktu, nie ma powodów do obciachu ale tez nie ma powodów do identyfikowania się :-)
Zaangażujmy sie w powstanie serwisu foxbata i wszyscy przesiądźmy sie w naprawdę fajnie rokujace miejsce.
Oczywiscie tutaj będę pisywał nadal, zapraszam też Ciebie i kolegów ;-)

Foxbat,  może na poczatek pochwal sie chociaz jak nowy serwis będzie sie nazywał ?:-)

lancaster

  • Gość
30-10-2010, 07:45
Mam nadzieję, zę nikt sie nei obrazi za wklejenie spamu z audiostereo :

"Na tegorocznym Audio Show będzie również dostępny pokój DIY (601 w Sobieskim), w którym obecnych będzie wielu forumowiczów AudioStereo. Dzięki współpracy z Audio Show użytkownicy forum mogli wynająć pokój z dużym rabatem. Szerzej na ten temat na naszym forum.

Warto dodać także, iż właściciele forum podjęli się dofinansowania spotkania towarzyskiego, organizowanego co roku w trakcie Audio Show, w sobotni wieczór. Zapraszamy wszystkich forumowiczów na darmowe piwo :-)"

Smacznego :-)

Vinyloid

  • 2470 / 5107
  • Ekspert
30-10-2010, 14:22
A może znalazłby się jakiś szejk naftowy chętny do dofinasowania spotkania Audio-Szał w Poznaniu ?
Ahmed na pewno zna odpowiednie osoby na Bliskim Wschodzie. Chociaż ze dwie stówy na piwo i skromny bufet...

lancaster

  • Gość
30-10-2010, 21:12
Tego spamu autorzy nie wyslali chyba tylko sami do siebie :-)

magus

  • 20990 / 5895
  • Ekspert
30-10-2010, 21:16
zauważyliście, że organizatorzy słowem nie wspominają o (najlepszej) jakości dźwięku?
piszą o cenach, o technologii, ale ani słowa o tym, jak to przekłada się na dźwięk

przypadek, czy wyrachowanie?
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
30-10-2010, 21:20
Za to fundują alkohol....
Kto by to na trzeźwo wytrzymał ?:-))))

majkel

  • 7476 / 5892
  • Ekspert
30-10-2010, 21:22
@lancaster, rozumiem, że nie jedziesz? Bo tak tracić czas i pieniądze na potwierdzenie, że jest do bani, to chyba bez sensu? Ja chyba sobie odpuszczę, bom zbyt leniwy tydzień w tydzień w Polskę jeździć?

lancaster

  • Gość
30-10-2010, 21:44
Zawożę urzadzenia na 2 prezentacje. Jestem juz umówiony z magusem, będzie kilku znajomych.
Prywatnie jestem ciekaw tub Jacka Zagaji.

magus

  • 20990 / 5895
  • Ekspert
30-10-2010, 23:10
Odpowiadasz na wpis
>> Piotr Ryka, 2010-10-30 21:09:45
>Życie jest zabawne i pełne niespodzianek. Wczoraj dostałem list następujący:


>I któż rozumny mógłby pomyśleć, że na tym forum jestem zbanowany od wielu lat. Komedianci.


do mnie też to przysłali
banita nie banita, za bilet może zapłacić...
(a na piwo zapraszają tylko forumowiczów, więc koszta żadne)
Odszedł 13.10.2016r.

palton

  • 422 / 5400
  • Zaawansowany użytkownik
31-10-2010, 13:57
No to mi się wątek rozbujał :-)

palton

  • 422 / 5400
  • Zaawansowany użytkownik
31-10-2010, 14:01
Hmm, i ja dostałem taką wiadomość na pocztę, jak wyżej wklejone. Odpowiedziałem nawet na wiadomość :)

"Dziękuję za zaproszenie.
ORGANIZATOR pokoju DIY 601 :-)))
Robert"