Audiohobby.pl

ZLOT PRZYJACIÓŁ STEREO I MELOMANÓW

marcow

  • 1045 / 5342
  • Ekspert
06-02-2010, 10:02
" II ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO" odbędzie się 19 marca 2011 w Poznaniu!
Ten temat zostanie do spraw organizacyjnych powyższego spotkania.

Są jednak propozycje zrobienia zlotu melomanów i audiofilii w innym terminie.
Dla przedyskutowania i zorganizowania tej imprezy, zakładam temat w zakładce SREREO :

"ZLOT PRZYJACIÓŁ STEREO I MELOMANÓW"

marcow

marcow

  • 1045 / 5342
  • Ekspert
06-02-2010, 10:09
Proszę wszystkich chętnych o wpisywanie swoich uwag odnośnie zlotu.
Do końca kwietnia temat traktuję jako otwarty!
Po majowych świętach podsumowanie!

marcow

lancaster

  • Gość
06-02-2010, 10:43
Uwag na razie nie mam żadnych :) Co do pomysłów to nie zmieniły mi się nawet odrobinę.
W Polsce brakuje imprezy w stylu triode festival:
http://www.triodefestival.net/
http://www.melaudia.net/etf09galerieyfr.php
http://www.diyaudio.com/forums/gallery/showgallery.php/cat/1500
itp(na stronie)

Na początek nie brałbym rzecz jasna hotelu :) ....tylko jakiś motel. Pensjonat w  górach, kilkanaście pokoi.
e względu na nie masowy charakter imprezy(chyba, ze taka się zrobi w "trakcie" :)) ograniczyć ilość gości do zaawizowanych wcześniej osób.
Wcześniej upewnić się że pomieszczenia nadają się do prezentacji - tutaj masz spore pole do popisu i przewagę nad wszelkimi masowymi imprezami typu audioszoły.
Druga sprawa to przy ilości uczestników np 200 osób można zorganizować naprawdę fajne rzeczy....może nie polowanie, golf czy spa(choć są miejsca np. : http://www.dolinacharlotty.pl/)
Gdzie audiofil/meloman między odsłuchami może skorzystać z ...parku linowego :) (też), ale i spa i przepiękna przyroda i sale konferencyjne.
Koszt 2 dniowej imprezy nawet w tak fantastycznych warunkach będzie sporo niższy niż hotelowych szołków(zależy jeszcze ile tam będziesz chciał "zedrzeć" :) - bo sugeruję nie robić tego non profit)
Dodatkowo obiekt dysponuje własnym amfiteatrem. Z tego co mi wiadomo większym od opery leśnej w Sopocie.
Organizowane są tam cykliczne koncerty - pachnie muzyką i dobrym klimatem :)

...są naprawdę fajne miejsca w Polsce.


Wszelkie hale targowe, pofabryczne itp. odpuść sobie na dzień dobry - zero klimatu.
Nawet jeśli w tej samej cenie można wynająć kilkanaście pokoi w pensjonacie lub powierzchnię na targach czy hotelu gdzieś w mieście to wybór jest banalnie prosty :)))
Dodatkowo wokół ośrodka nie ma problemu z wynajmem pokoju za np. 30zł/doba.
Oczywiście to nie musi być tam, po prostu mogę polecić to miejsce co tez czynię ;)

lancaster

  • Gość
06-02-2010, 10:45
Ze względu na charakter naszego serwisu jak admin prosiłbym o uwzględnienie skrzydła słuchawkowego :)
Może być naprawdę niepowtarzalna super impreza.

L3VY

  • 224 / 5627
  • Aktywny użytkownik
06-02-2010, 17:11
Jakby jeszcze można było tam posłuchać małych rodzimych twórców elektroniki i kolumn to było by cudownie.
Takie miejsce gdzie chodziło by bardziej o integracje środowiska melomanów i audiofilii. W dodatku można zadbać o akustykę pomieszczeń (mógłbym w tym pomóc), aby można było posłuchać muzyki w dobrych warunkach.
_________________________________________
Pozdrawiam Mirosław Andrejuk
profesjonalne adaptacje akustyczne   www.AcousticLab.pl

marcow

  • 1045 / 5342
  • Ekspert
06-02-2010, 18:22
Fajne wpisy proszę o jeszcze!
marcow

Ged

  • 1715 / 5888
  • Ekspert
06-02-2010, 18:49
Koledzy
Ale czy tu chodzi o zlot oldtimerów czy wszystkich ?

lancaster

  • Gość
06-02-2010, 19:07
w.luczyński, ja zrozumiałem, że chodzi o zlot wszystkich fascynatów dobrego brzmienia.

Ged

  • 1715 / 5888
  • Ekspert
06-02-2010, 19:41
Jeśli tak to ja biorę dwa pokoje bo w jednym się nie zmieszczę.
Powoli zacznę się pakować :)

marcow

  • 1045 / 5342
  • Ekspert
07-02-2010, 09:26
ZLOT PRZYJACIÓŁ STEREO I MELOMANÓW powinien się odbyć w ostatni weekend lata 18-19 września
lub pierwszy weekend jesieni 25-26 września.
- Który termin uważacie za lepszy?
 -Mają byś dwa dni czy jeden, a może trzy.?
Największym kosztem i tak będzie dojazd.

Słuchawkowcy mają pewne miejsce dla siebie!

Cała reszta jest jeszcze otwarta.

Pisałem , że podsumowanie w maju ,ale jednak widzę, że trzeba będzie działać na bieżąco!
Czy zadeklarowany udziały mam traktować już jako ostateczne?

II ZLOT OLDTIMERÓW AUDIO będzie 19 marca 2011 ale to nie znaczy ,że "Klocki z Myszką" są skreślone

marcow

lancaster

  • Gość
07-02-2010, 14:42
Myślę ze formuła weekendu będzie OK.
Sobota - niedziela. Od rana do wieczora + imprezy towarzyszące :)
Odnośnie terminu to myślę nie problem. Trzeba by się rozejrzeć za lokalizacją najpierw(zaproponowana przeze mnie jest uważam niczego sobie)
Moge pomóc troche w organizowaniu imprezy i zaklepuję sobie 1-2 pomieszczenia :)

Lutek

  • 535 / 5853
  • Ekspert
07-02-2010, 17:18
Jak zona zobaczyla miejsce zaproponowane przez lancastera, to poprosila o zadanie pytania nastepujacej tresci:
" Czy z zonami rowniez mozna ? " :-)

Lutek

  • 535 / 5853
  • Ekspert
07-02-2010, 17:54
>> lancaster, 2010-02-07 14:42:28
" Myślę ze formuła weekendu będzie OK.
Sobota - niedziela. Od rana do wieczora + imprezy towarzyszące :) "

Pozwole sobie zwrocic uwage, ze w obiektach hotelowych placi sie za dobe hotelowa i nie da sie wziac dwie doby i jednoczesnie korzystac z calej soboty i niedzieli.  Biorac dwie doby - poczawszy od soboty - mozna zajac pokoje dopiero ok. popoludnia, a opuscic nalezy w poniedzialek przed poludniem. A wiec tak naprawde korzysta sie z jednego calego dnia, a  zaplacic trzeba za dwa :-(  Tak wiec na krocej jak dwie doby raczej sie nie da. Jednak jak sie szybko uwinac, to sadze, ze w sobote od poznych godzin popoludniowych bedzie mozna juz co nieco posluchac.
Widac - przynajmniej na obrazkach - ze obiekt zaproponowany przez lancastera jest niczego sobie.
Zauwazylem, ze w ich pensjonacie jest sporo taniej niz w hotelu.
Warto do nich przedzwonic z pytaniem, czy mozna liczyc na jakies upusty grupowe.

Mysle, ze 18-19 wrzesnia bylby dobrym terminam - wieksze prawdopodobienstwo, ze bedzie przyjemniej, cieplej.
A w takim miejscu - jak sadze - to rowniez wazne.

magus

  • 20990 / 5889
  • Ekspert
07-02-2010, 18:19
>> Lutek, 2010-02-07 17:18:34
>Jak zona zobaczyla miejsce zaproponowane przez lancastera, to poprosila o zadanie pytania nastepujacej tresci:
>" Czy z zonami rowniez mozna ? " :-)


można
ale min. 3 godziny dziennie odsłuchów obowiązkowe
inaczej domiar
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
07-02-2010, 18:52
Lutek, myślę że kwestia dogadania się nie będzie stanowiła problemu :-)
A nawet jeśli w tak urokliwej okolicy przyjdzie zostać 3 dni to myślę nikt specjalnie grymasił nie będzie ;-)
Cieszę się że trafiłem w gusta Twojej  żony i Twoje.
Pozdrowienia dla Ciebie i rodzinki