Audiohobby.pl

ZLOT PRZYJACIÓŁ STEREO I MELOMANÓW

marcow

  • 1045 / 5343
  • Ekspert
10-02-2010, 11:27
Nareszcie jakieś konkrety! Jeżeli chodzi o trudności w negocjacji, to niektóre rzeczy trzeba trzeba narzucić, szczególnie termin. Tylko trzeba to zrobić odpowiednio wcześnie.
Wyobraźcie sobie Sylwestra, który nie ma konkretnej daty! Koszmar!!!!
Z tego powodu, tak myślę, jeden z terminów wrześniowych jest optymalny i przemyślany. Po wakacjach i sezonie, niższe ceny.Po żniwach, przed wykopkami itd. Pogoda jak pogoda zamówiłem Słońce.
Łatwo zapamiętać termin jako termin, imprezy corocznej.
Możemy wybierać między ostatnim tygodniem lata lub pierwszym jesieni.
Całą resztę jeszcze możemy dyskutować.
Słuchawkowcy,  Białystok,  Wielkopolskie  Studio HI-FI,  magus, Lutek i kto  jeszcze ?
Miejsce wybiorę optymalnie.
A swoją drogą to było by dobrze przy niku wpisywać chociaż województwo jest to wystarczająco anonimowe a może się przydać!

marcow

PS Ja nie poddaję się tak łatwo!

lancaster

  • Gość
10-02-2010, 11:30
marcow, mówię Ci ...zrób konkurs na logo imprezy.:)

Gustaw

  • Gość
10-02-2010, 11:45
>> lancaster, 2010-02-10 11:30:48
marcow, mówię Ci ...zrób konkurs na logo imprezy.:)

;-)

lancaster

  • Gość
10-02-2010, 11:51
Niezłe :)

Gustaw

  • Gość
10-02-2010, 12:01
Poniżej wersja bardziej czytelna. Czyli kwestię najważniejszą, czyli logo mamy już chyba załatwioną. :-)
Oczywiście też zgłaszam chęć uczestnictwa. Jeżeli w czymś będę mógł pomóc (albo w czymś zaszkodzić) to dajcie mi znać.



Lutek

  • 535 / 5854
  • Ekspert
10-02-2010, 12:02
>marcow
Co do frekwencji, to faktycznie moze nie dopoisac w przypadku imprezy w miejscu bardzo odleglym od Poznania.  Moze warto wziac pod uwage druga propozycje lancastera i poszukac jakiejs lokalizacji w Poznaniu lub poblizu. A jesli jest ciekawy zajazd - miejsce - w Twojej okolicy, to dla Ciebie pod wzgledem organizacyjnym byloby z pewnoscia latwiej. Proponuje, abys sam zadecydowal co do miejsca, pojechal - przedzwonil - tam, zorientowal sie czy sie nadaje, jakie koszty, podal to miejsce i koszty  w watku i od razu otworzyl liste chetnych. Jesli warunki nie pozwalalyby specjalnie na prezentacje przez malych producentow, lub nie byliby na nia chetni i mialby byc sluchany sprzet forumowiczow, to chetni na tej samej liscie przy swoim nick-u mogliby podawac, co ewentualnie byliby sklonni przywiezc, bo wg tych informacji rezerwowalbys dodatkowy pokoj - pokoje - do odsluchow.  Po zamknieciu listy, Ty wybralbys sprzet i poinformowal co kto ma zabrac, bo jak ostatecznie nie bedzie decydowal jeden czlowiek, to ile osob tyle propozycji.

marcow

  • 1045 / 5343
  • Ekspert
10-02-2010, 12:04
Faktycznie niezłe. Gustaw mnie przekonał, że logo jest potrzebne! To nasza przyszłość!!!
marcow

Lutek

  • 535 / 5854
  • Ekspert
10-02-2010, 12:15
>marcow
A jak chcesz miec chociaz wstepna liste uczestnikow nie znajacych jeszcze lokalizacji, to prosze bardz:

1. Lutek - polnocna Wielkopolska. Jak bylaby taka potrzeba, to pewnie moglbym przywiezc 30-to letnie monitory  
    Tannoy-a, na 12-to calowym glosniku koaksjalnym, zwanym Dual Concentric. Model monitorow: Super Red  
    Monitor SRM 12X

2....

3....

magus

  • 20990 / 5890
  • Ekspert
10-02-2010, 13:38
z tego co wiem, to duża część słuchawkowców zaszyła się w Krakowie :)

ja ewentualnie jechałbym z Warszawy
Odszedł 13.10.2016r.

Gustaw

  • Gość
10-02-2010, 13:48
Czy chodzi o ten Kraków niedaleko Wieliczki ? Jeżeli tak to nie znam :-)

majkel

  • 7476 / 5887
  • Ekspert
10-02-2010, 13:59
Trudno, żebyś znał i vice wersa. Od nas jest bliżej do Budapesztu niż do Poznania, a proponowane dotychczas miejsca imprezy dla mnie odpadają ze względu na czas dojazdu. Myślę, że w Bieszczadach znalazłoby się coś ciekawego, albo Beskid Niski...

lancaster

  • Gość
10-02-2010, 14:09
...albo Przemyśl.

konrad

  • 850 / 5524
  • Ekspert
10-02-2010, 14:19
Jesli mowa o bieszczadach to byłem tam prawie 2 tygodnie 2 lata temu. Jest tam kupa ośrodków (spore wille) ale z tego co rozmawiałem z miejscowymi to właściciele utopili w nich kupę kasy bo tam turystyka istnieje tylko kilka miesięcy w roku, więc myślę moglibyście tam coś niezłego wyrwać, z pięknymi widokami być może po dobrej cenie, chociaż prawie wszyscy z Was mają tam daleko

lancaster

  • Gość
10-02-2010, 14:21
Majkel, bez przesady, na szołek do Wawy śmigałeś...100km stanowi jadąc w podróż ? To nie będą odległości w stylu 1000km w jedną stronę...ale Ty masz ostatnio ciężki tyłek....jeszcze ten Słupsk bym rozumiał - Polska wzdłuż, ale Warszawa czy Poznań ?

lancaster

  • Gość
10-02-2010, 14:24
Własciwie to jak dla mnie Bieszczdy mogą być. Wrzesień to dobra pora na taką wycieczkę.
No, ale decyduje organizator.