Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 15:05
Naprawde niechce tu ciagle o tych nieprzyjemnych sprawach pisac ale czy My Polacy mamy sie jedynie poddawac
 temu co idzie z wschodu albo zachodu Europy .Widze ze jednak pozostawiono czesc moich wpisow , niewiem dlaczego tak sie stalo , po to zebym sie sam skompromitowal , a niedoczekanie wasze .
Kocham nasz wspanialy kraj Polske i kocham nasze Polskie tradycje propagujace wolnosc dla wszystkich.
A jestem bardzo ostrozny w tym co nam serwuja z Zachodu Europy jak i z Wschodu europy .
I tak naprawde niemam ciagot zeby ciagle o tym tu pisac , jedynie w sytuacji kiedy kasuje sie wpisy .Jesli to kasowanie ustapi to i ja uznam iz nietrzeba o tym tak czesto pisac tu . Pozdrawiam Polakow , tez Niemcow
tez Rosjan , wszystkich ktorzy chca wspolnie budowac europe , nie pozdrawiam ludzi szukajacych zysku czy wladzy w zniewalaniu innych .a jesli chodzi o moje pro Amerykanskie nastawienie ,w moim systemie wartosci jest to jedyny kierunek gwarantujacy postep,wolnosc oraz reszte wartosci .Nie musicie sie z tym zgadzac .
Pozdrawiam wszystkich co chca dobrze dla tej naszej Polskiej ziemi oraz dla calej europy.
Ps . wlasnie tu co do decydujacej roli Amerykanow widzie jakis dziwny dysonas w tym co robia rozni ludzie .
Czy  wy powariowaliscie? Kto wam zabezpieczy wasza wolnosc lepiej niz Amerykanie , czy wy zwariowaliscie ?
jAK TRZEBA BYC JEBNIETYM ZEBY STAWIAC NA systemy ktore wywolaly najwieksze zbrodnie na swiecie ?
Zapamietajcie sobie , to jedynie Amerykanie stabilizuja nam pokuj w Europie .Pozdrawiam wszystkich , Nas Polakow , Niemcow , Ruskich , Weegrow , i cala reszte europy.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2018, 15:33 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
25-01-2018, 15:32
"lancaser ,mam pytanie , czy to nadal nasze narodowe ,Polskie forum?
Tu pada slowo kluczowe "narodowe" czy to słowo jest słowem niemile widzianym ?"

to forum nigdy nie bylo narodowe, tak jak nie traktowalo o narodowej muzyce, narodowym filmie czy narodowych lotach na Marsa,
Slowo narodowe jest slowem jak kazde inne z tym ze w watku o muzyce pierdolenie na okraglo swoich natrectw jest rownie sensowne jak opowiadanie na kozetce u Pana doktora o swoich preferencjach muzycznych.

Niektórym sie te sprawy mylą stąd nieporozumienia.
Polecam trafic na bardziej pojebanego narodowo od siebie samego, wtedy brak bialo czerwonego dresu bedzie oznaka szpiegostwa na rzecz timermansa albo i petru :-)

swoja droga jakos tak malo narodowej muzyki sluchasz, same rosyjsko niemieckie przekazy pdoprogowe.


A jak nie chcesz tu pisac o nieprzyjemnych sprawach czyli tematch w swojej glowie ktore masz do leczenia to po prostu nie pisz. Cos jak Lechosław W jestes "nie chce ale muszem". A nic nie musisz, za to mozesz a nawet powinienes ...zainwestowac pare zł w psychoterapeute, bo na nfz to Ci najwyzej bialo czerwone tabletki moga zapisac.

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 15:37
"lancaser ,mam pytanie , czy to nadal nasze narodowe ,Polskie forum?
Tu pada slowo kluczowe "narodowe" czy to słowo jest słowem niemile widzianym ?"

to forum nigdy nie bylo narodowe, tak jak nie traktowalo o narodowej muzyce, narodowym filmie czy narodowych lotach na Marsa,
Slowo narodowe jest slowem jak kazde inne z tym ze w watku o muzyce pierdolenie na okraglo swoich natrectw jest rownie sensowne jak opowiadanie na kozetce u Pana doktora o swoich preferencjach muzycznych.

Niektórym sie te sprawy mylą stąd nieporozumienia.
Polecam trafic na bardziej pojebanego narodowo od siebie samego, wtedy brak bialo czerwonego dresu bedzie oznaka szpiegostwa na rzecz timermansa albo i petru :-)

swoja droga jakos tak malo narodowej muzyki sluchasz, same rosyjsko niemieckie przekazy pdoprogowe.


A jak nie chcesz tu pisac o nieprzyjemnych sprawach czyli tematch w swojej glowie ktore masz do leczenia to po prostu nie pisz. Cos jak Lechosław W jestes "nie chce ale muszem". A nic nie musisz, za to mozesz a nawet powinienes ...zainwestowac pare zł w psychoterapeute, bo na nfz to Ci najwyzej bialo czerwone tabletki moga zapisac.
Dobrze ze to wyksztusiles w koncu z siebie bo wielkich bojach iz to niejest nasze narodowe Polskie forum .
ile trzeba bylo czasu abys to wkoncu napisal ?teraz sytuacja wydaje sie jasniejsza .

lancaster

  • Gość
25-01-2018, 15:38
a wracajac do muzyki (narodowej, innego badziewia nawet nie slucham :-))))) klimatowo w tematyce KOCa Traperow itf, czyli klasyka klasyk, komunistyczna ale wiadomo narodowo poprawny jest tylko hejnal mariacki :



lancaster

  • Gość
25-01-2018, 15:42
armeq to forum bylo czysto narodowe, bardziej slowianskie od swiatowida, tryglawa, Piasta i Rzepichy az nie zaczales tu wklejac zagranicznych piosenek, ktorymi jak wiadomo kazdy narodowiec sie brzydzi.
Zrobiles tu multikulti jednym slowem i jeszcze marudzisz

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 15:43
lancaster , mimo wszystko szanuje ciebie .

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 15:46
dobra , na jakis czas odpusczam z patriotyzmem,nie zapominam ale odpuszczam w tym temacie .Postaram sie skupic na muzie .
« Ostatnia zmiana: 25-01-2018, 15:50 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
25-01-2018, 15:47
lancaster , mimo wszystko szanuje ciebie .

nie masz wyjscia, wystarczy spojrzeć na avatar.
Mój rasowy bialo czerwony, genialny wrecz narodowo i Twoj ch wie co. Pewnie jakis kacystan afrykanski z pofalowanym badziewiem na szarym tle.

no sorry, takie sa fakty i widac to golym okiem

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 16:22
[quote

no sorry, takie sa fakty i widac to golym okiem
[/quote]
Niech tak na te chwile bedzie .Moze nawet niech bedzie na lata .
Ja tobie nigdy nie odbieralem twoich wartosci .
No dobra ,cos z muzy , stare dobre ,niezbyt cenione ...
Ja to lubie ,cenie.Sliczne,lekkie , wspaniale . Ze wszyscy to znaja ,trudno ,nie zawsze jestesmy odkrywcami .
Mike Oldfield - Moonlight Shadow ft. Maggie Reilly

« Ostatnia zmiana: 25-01-2018, 16:39 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 17:04
cos z nowszej muzy sythpopowej , twardy rytm ale podparty w kompozycji spora doza melodyki , powrut do korzeni muzy ?A jest tam miejsce dla nawet rapu .jak dla mnie fajna kompozycja .warta nawet kilku odsluchan .
« Ostatnia zmiana: 25-01-2018, 17:11 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 17:58
Niewielka zmiana klimatu.

Dalej sie dziwcie oco chodzi z tymi ruskimi malinkami.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2018, 18:07 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4828
  • Ekspert
25-01-2018, 18:19
Dobra , na koniec Zydowska kapela z czyms znanym .ja tego slucham . Zydowskich kapel slucham zdecydowanie czesciej niz np. Niemieckich , bo sa lepsze . I jeszce z kilku innych powodow .

no dobra dla przeciwwagi odrobina Niemieckiej propagandy .

« Ostatnia zmiana: 25-01-2018, 18:45 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
26-01-2018, 12:46

lancaster

  • Gość
26-01-2018, 13:12

-Pawel-

  • 4720 / 5469
  • Ekspert
27-01-2018, 17:15