Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

eMandDe

  • 2204 / 2935
  • Ekspert
21-01-2018, 11:19
atmeg.

Wiesz ? Może i znasz się na muzyce, nie wiem ? Ja też bardzo lubię muzykę i nie nazywam się z tego tytułu ekspertem. Jednak z tymi cyt. "bustwami", to  nie masz zbytnio do czynienia. To widać. Twoja sprawa.

Naprawdę, przepraszam za zwracanie uwagi ale proszę Cię - na Boga - zobacz jak piszesz ?
Piszę się "bóstwami" !

Toć to ludzie czytają !
« Ostatnia zmiana: 21-01-2018, 11:22 wysłana przez eMandDe »

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 15:53

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 16:09

atmeg

  • 1202 / 4819
  • Ekspert
21-01-2018, 16:18
lankaster , muza niezla ale przekaz cienki .cokolwiek ci artyści chcieli przekazać innym poza sam muzyką to wychodzi na to że poprostu sie boją .i to co wychodzi  .ich strach.generalnie - zawszony przekaz ludzi wystraszonych.Choć pewnie chcą dobrze , ja ich za ich strach nie potępiam .
« Ostatnia zmiana: 21-01-2018, 16:24 wysłana przez atmeg »

atmeg

  • 1202 / 4819
  • Ekspert
21-01-2018, 17:00
W kategoriach sprzetu , wzmacniacz od kilku lat ten sam ,słuchawki -wracam coraz cześciej do ....tego modelu .niedoceniony w swiadku tak zwanych audiofili .Sam model w sumie też nie skierowany na audiofilski odbior .Fota z neta .

« Ostatnia zmiana: 21-01-2018, 17:08 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:07
lankaster , muza niezla ale przekaz cienki .cokolwiek ci artyści chcieli przekazać innym poza sam muzyką to wychodzi na to że poprostu sie boją .i to co wychodzi  .ich strach.generalnie - zawszony przekaz ludzi wystraszonych.Choć pewnie chcą dobrze , ja ich za ich strach nie potępiam .


atmeq, bez urazy ale posluchaj tekstow piosenek discopolo albo italodisco (przekaz ludzi infantylnych) ktore tu zamieszczasz :-)
Do tego muzyka jest tam dla nie w najlepszym razie na 4- co nie przeszkadza mi w zadnym razie bawic sie przy niej. Pezy Mifftochu czy siekierze raczej ciezko :-)

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:14
swoja droga takie wtedy byly czasy, spiewali o prozie zycia, nei odobieram ich tekstow jako zastraszonych tylko raczej zdystansowanych od kichy PRL ich otaczajacej. Chccesz pszczolke maje to posluchaj sp. Zbigniewa Wodeckiego, artysta reczitalowy z tamtego okresu, podobnie Zlota Maryla.
A muzycznie Siekiera to uwazam majstersztyk na  tamte czasy top poziom swiatowy. Warto posluchac calej plyty od drchy do dochy klimat petarda. To nie sa bananowi rockmeni  Jest autentyzm w tej muzyce a to jest ywazam wartosc najwyzsza i ponadczasowa w kazdym dziele.

Oczywiscie w discopolo tez bywa autentyzm, po flaszce na weselu gotow jestem poczuc tego "bluesa".

atmeg

  • 1202 / 4819
  • Ekspert
21-01-2018, 17:16
Drogi Lankasterze . przywolujesz jako przyklad moje zamieszczanie numerow z discopolo , spoko .Ja o czyms innym pisalem .Ujme to tak .Miej racje . Niech tak bedzie .Mi to nic nie ujmuje przyznac tobie racje . ok?
Pozdrawiam ciebie i tu nie szydze .i cieszmy sie roznorodnoscia muzyki a interpretacje sa nasze osobiste ,OK?
a to że przywolales doscopolo jako muzyke przezemnie wstawianą ,:) Wybaczam ci to.i nawet niechce drazyc np. tematu czy jest muzyka lepsza i gorsza ?
naprawde gościu szanuje ciebie pomimo roznych zgrzytow .I to niejest zadne słodzenie.
« Ostatnia zmiana: 21-01-2018, 17:22 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:22
Malinki . tworcy powinni byc milionerami .


ta malinke na torcie przegapilem :-)))) zlituj sie z komentami na temat tresci utworowi wrzucajac muzyke zawierajaca tekst pisany po 2 paczkach prozacu i paczce miśkow haribo :-)))

atmeg

  • 1202 / 4819
  • Ekspert
21-01-2018, 17:26
Malinki . tworcy powinni byc milionerami .


ta malinke na torcie przegapilem :-)))) zlituj sie z komentami na temat tresci utworowi wrzucajac muzyke zawierajaca tekst pisany po 2 paczkach prozacu i paczce miśkow haribo :-)))
ty poprostu masz juz inaczej ustawiona percepcje , ja tego nienaprawie .Ale wierz mi mylisz sie w tej kategorii ocen muzyki.Moze kiedys dojdziesz do tego.tu przepraszam reszte czytelnikow iż nie pozostaje wyjaśnione co takiego ciekawego jest w tym nagraniu.
« Ostatnia zmiana: 21-01-2018, 17:48 wysłana przez atmeg »

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:30
mi atmeq Twoje wrzutki nie irytuja, nic nie mam do tego kto czego slucha ale wychodze z zalozenia ze statystyczny fan bezowych volvo kombi (wiekszosc) nie powinien a przynajmniej moglby nie marudzic ze jadac jakims lamborghini ma dupsko poobijane i puscil pawia na zakręcie i ze w zawiazku z tym auto jest do bani.

Po prostu ludzie maja rozne oczekiwania i biora rozne rzeczy, stad roznorodnosc. A czy przyslowiowe bezowe volvo  kombi jest lepsze czy gorsze od Lamgorghini to zalezy. Sa okazje gdzie Volvo daje rade lepiej uwazam. Niemniej jak ktos potrzebuje mocniejszych wrazen majac Volvo ciezka sprawa ;-)

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:33
"ty poprostu masz juz inaczej ustawiona percepcje , ja tego nienaprawie .Ale wierz mi mylisz sie w tej kategorii ocen muzyki.Moze kiedys dojdziesz do tego."

trudno sie nie zgodzić :-) Potraktowanie powaznie malinek wiaze sie u mnie z wypiciem co najmniej pol litra wódki :-D
wtedy percepcje mam taka jak niektrzy na trzexwo, z kolei luzik na co dzien z rana miewam lepszy niz niektorzy po rzeczonej flaszce. Zobacz jak to wszystko skomplikowane ;-)

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:38
a co powiesz o tym :



tekst ponadczasowy a i muzyka mysle spoko ?

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:42
tu tez sie dzieje :

lancaster

  • Gość
21-01-2018, 17:46


pobeczalem sie sluchajac tekstu :-)))

"i choc oni wszystko maja
niech choc disco posluchaja
co powstalo tu nad Wisla
w cieniu strzech"