Audiohobby.pl

Fanklub Grado

Zmelmag

  • 1280 / 1757
  • Zmelmag
13-11-2021, 19:53
"K-1000 bija do dzis wszystko co w sluchawkach do tej pory wyszlo,jak ktos ma inne zdanie to znaczy ze ich nie sluchal"

:-)))

w kazdym razie odpowiedni egzemparz w dobranym torze odzywa sie fantastycznie.
Mimo uznania dla "tych chwil radosnych" nie sa to sluchawki dla mnie.

Jak sie nadarzy okazja chetnie poslucham jak poniewieraja moje rs2e albo moze o ile sie zdecyduje rs1x.
W niczym mi to nie przeszkodzi bo z odsluchu wyjde ze swoimi sluchawkami podpietymi do telefonu i nadal beda graly ladnie, do odsluchu stacjonarnego jak pisalem preferuje zestawy glosnikowe.



https://banbye.pl polecam :-)

Zmelmag

  • 1280 / 1757
  • Zmelmag
13-11-2021, 19:57
kupujac swoje rs2e mialem do porownania rs1e - po ktore w sumie jechalem jako "wyzszy model", dostalem tez bdb warunki na sluchawki focala z poleczki ok 5-6K.
Moglem wyjsc z dowolnymi z czego najlepszy biznes zrobilbym na focalu ;-)
wyszedlem z rs2e. Odsluch z samsunga i stacjonarnego ampa slchawkoergo, ktorego nazwy teraz sobie za cholere nie przypomne, ponoc dobry.
Kwestia osobistych preferencji nie mam zamiaru tlumaczyc tutaj najmojszosci mojej mojszosci, jest to rzecz oczywista, a kto nie wie ten gapa ;-)
https://banbye.pl polecam :-)

mirek10

  • 1212 / 4395
  • Ekspert
14-11-2021, 09:11
kupujac swoje rs2e mialem do porownania rs1e - po ktore w sumie jechalem jako "wyzszy model", dostalem tez bdb warunki na sluchawki focala z poleczki ok 5-6K.
Moglem wyjsc z dowolnymi z czego najlepszy biznes zrobilbym na focalu ;-)
wyszedlem z rs2e. Odsluch z samsunga i stacjonarnego ampa slchawkoergo, ktorego nazwy teraz sobie za cholere nie przypomne, ponoc dobry.
Kwestia osobistych preferencji nie mam zamiaru tlumaczyc tutaj najmojszosci mojej mojszosci, jest to rzecz oczywista, a kto nie wie ten gapa ;-)
Czekamy na recenzje nowych  modeli Grado SR1x i SR2x ciekawy jestem bardzo jak wypadna?

mirek10

  • 1212 / 4395
  • Ekspert
14-11-2021, 09:22
W przyszlym roku posluchamy w Londynie na CanJam wszystkiego co najlepsze na rynku sluchawek,sa tu nasi audiofile co twierdza ze to nie miarodajne odsluchy ze raczej mozna bardziej poogladac niz  posluchac, bo za krotko i nie te warunki,ja mysle ze az tak to nie jest zle,sa takie sluchaki ze odrazu slychac wielki potencjal grania,wytrawny i doswiadczony audiofil uslyszy odrazu klase..
https://canjamglobal.com/shows/london2022/

Zmelmag

  • 1280 / 1757
  • Zmelmag
14-11-2021, 10:37
Mirek, ja jestem ciekaw czy mi sie spodobaja. Moze kiedys bede kupowal sluchawki na prezent dla recenzenta, wtedy sie zainteresuje co mu sie pdooba :-)

Rob relacje z CJ Mirek, chetnie poczytam taka na goraco,
jak beda rs1x pisz smialo ze sa najlepsze na swiecie, to zaostrza apetyt ;-)

chociaz moze uda sie ich do tego czasu zestawic z rs2e w Polsce, obadamy.
https://banbye.pl polecam :-)

Alucard

  • 2551 / 3603
  • Ekspert
14-11-2021, 18:48
Gosc napisal do Grado z pytaniem o serie statement. Prawdopodbnie jakos z w pierwszym kwartale 2022 powinny wyjsc duze Grado z serii x, potem pewnie na koniec bedzie seria pro.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

mirek10

  • 1212 / 4395
  • Ekspert
01-12-2021, 10:09
Wypowiedzi posidaczy nowych-mam RS1x od kilku tygodni i nadal jestem pod wrażeniem. A to po sprzedaży moich Empirejów, które kochałem. Czuję, że rs1x to słuchawki, które za każdym razem pokazują coś innego.

Dźwięk nadal jest kwintesencją Grado, z kilkoma mile widzianymi ulepszeniami. Górny koniec jest rozdzielczy i przewiewny, a jednocześnie nie męczy (moja głośność wynosi zwykle od 65 dB do 70 dB). Ogólny dźwięk jest idealnym połączeniem ciepła i lekkiej ciemności, ale nadal jest wciągający. Choć scena dźwiękowa nie jest najszersza, separacja instrumentów jest wciąż niesamowita. Słuchając „Evil Ways” Santany przez Qobuz, każdy instrument miał swój własny tor i sprawiał, że doświadczenie było bardziej muzyczne dzięki wspaniałej barwie.

RS1x to najlepsze Grado, jakie posiadałem. Interesuje mnie, co Grado może zrobić ze swoją serią oświadczeń i nowym sterownikiem x.

CCC4D90D-C092-42A7-ABCF-F2E685D1FBAE.jpeg

Zmelmag

  • 1280 / 1757
  • Zmelmag
01-12-2021, 13:58
Nie mulą ? Graja z jajem znaczy sie ?
https://banbye.pl polecam :-)

pastwa

  • 3815 / 5895
  • Ekspert
01-12-2021, 17:40
Jaki to model Grado miales kiedys Mirek ?

W sumie nigdy sie nie chwaliles, myslalem ze tylko te K1000 cisniesz od poczatku kariery ;'))

mirek10

  • 1212 / 4395
  • Ekspert
01-12-2021, 18:04
Jaki to model Grado miales kiedys Mirek ?

W sumie nigdy sie nie chwaliles, myslalem ze tylko te K1000 cisniesz od poczatku kariery ;'))
Przytoczylem opinie pierwszych posiadaczy,zaznaczylem ze to nie moja opinia,czytam bo interesuje sie nimi...

Alucard

  • 2551 / 3603
  • Ekspert
01-12-2021, 18:34
A ja dziś czytałem że RS1x wciąż nie mają basu w ogóle. Znów zapomnieli włożyć? Znowu wtopa? Poczekam sobie na wykresy lepiej.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Alucard

  • 2551 / 3603
  • Ekspert
01-12-2021, 18:36
I just got the RS1x last weekend. Initial impression: They are more resolving than the Hemp but where is the bass? I know we're not buying Grado headphones for the bass, but the RS1x have almost no bass and no impact compared with the Hemp.
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

Alucard

  • 2551 / 3603
  • Ekspert
01-12-2021, 18:37
Łer de fakin bejs? :__: John, again? Why?
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.

-Pawel-

  • 4724 / 5500
  • Ekspert
01-12-2021, 19:26
Bardzo, bardzo dobrze się zapowiadają :]

W RS1 podpiętych w coś poniżej 1,5W mocy nie może być basu, gdyby był to by oznaczało kolejną buczącą wydmuszkę. Chociaż z drugiej strony, jakoś nie mam przekonania do tej nowej mody na 50mm przetwornik. Ostatnio odnoszę nawet wrażenie, że z takiego drivera w słuchawkach jest trudniej o dobry dół.

Alucard

  • 2551 / 3603
  • Ekspert
01-12-2021, 20:07
To ile tych Watow zeby wycisnac jakikolwiek dol? Bez przesady. U mnie Hedonic z Pioneerow wyciska nawalnice i huragany. Chyba ze oni tam za oceanem naprawde podlaczajando jakichs pierdopedow. Zobaczymy gdzie bedzie gorka na wykresie i jak duza ona bedzie, bedziemy wszystko wiedziec :D
Największy słuchawkowy GURU w Polsce.