Audiohobby.pl

SONY DTC-57ES

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert
12-02-2024, 19:08
Zamiennik pilota( RM-D57A)  do Sony DTC-57ES. Wszystkie funkcje działają i teraz mogę z kanapy obsługiwać-hehehe.....
Ręcznie tylko wcisnąć przycisk Power ,włożyć kasetę DATA.
Tym pilotem można też obsługiwać Sony CDP-XE530 - odtwarzacz CD-Audio.
« Ostatnia zmiana: 12-02-2024, 19:13 wysłana przez Wojciech7 »

chorazy3

  • 1486 / 1599
  • Ekspert
12-02-2024, 19:12
No i super. Akurat pilot w cyfrze się przydaje.
Paweł

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert
12-02-2024, 19:17
Tak-nie tylko w DATA ,mam też piloty do magnetofonów kasetowych, odtwarzaczy cd-audio, nagrywarki CD-Audio stacjonarnej , nagrywarki MD,wzmacniacza mocy.Trochę się nazbierało tych różnych pilotów i super bo jest co naciskać-:)))

Hammer

  • 4685 / 2296
  • Ekspert
12-02-2024, 19:57
Czyli stałeś się naciskaczem..... a ponoć sprzęt służy do innych celów ....hahahhahahhaha

Ja nie mam żadnych pilotów.....wole posłuchać czasem muzykl....... hahhahahha

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert
12-02-2024, 20:37
Czyli stałeś się naciskaczem..... a ponoć sprzęt służy do innych celów ....hahahhahahhaha

Ja nie mam żadnych pilotów.....wole posłuchać czasem muzykl....... hahhahahha

Można tak powiedzieć- audiohobbystyczny naciskacz- hehehe.... To nie przeszkadza w słuchaniu muzyki ,dzięki pilotom szybciej działają urządzenia. Zamiast kręcić gałką select w radiu internetowym wciskam na pilocie przycisk
nr 3 gdzie jest zaprogramowana konkretna stacja radiowa. Nie muszę podchodzić do urządzenia a czas zaoszczędzony na podreptanie do urządzenia spożytkuje na dużym łyku piwa z kufla szklanego-:)))

Hammer

  • 4685 / 2296
  • Ekspert
12-02-2024, 20:42
Czyli stałeś się naciskaczem..... a ponoć sprzęt służy do innych celów ....hahahhahahhaha

Ja nie mam żadnych pilotów.....wole posłuchać czasem muzykl....... hahhahahha

Można tak powiedzieć- audiohobbystyczny naciskacz- hehehe.... To nie przeszkadza w słuchaniu muzyki ,dzięki pilotom szybciej działają urządzenia. Zamiast kręcić gałką select w radiu internetowym wciskam na pilocie przycisk
nr 3 gdzie jest zaprogramowana konkretna stacja radiowa. Nie muszę podchodzić do urządzenia a czas zaoszczędzony na podreptanie do urządzenia spożytkuje na dużym łyku piwa z kufla szklanego-:)))

Nie komentuje......jednak wole życie w ruchu, w sumie jakbym miał psa to bym go wyszkolił w naciskaniu......hhhhhaaaaa

Wojciech7

  • 1500 / 1097
  • Ekspert
12-02-2024, 20:49
Czyli stałeś się naciskaczem..... a ponoć sprzęt służy do innych celów ....hahahhahahhaha

Ja nie mam żadnych pilotów.....wole posłuchać czasem muzykl....... hahhahahha

Można tak powiedzieć- audiohobbystyczny naciskacz- hehehe.... To nie przeszkadza w słuchaniu muzyki ,dzięki pilotom szybciej działają urządzenia. Zamiast kręcić gałką select w radiu internetowym wciskam na pilocie przycisk
nr 3 gdzie jest zaprogramowana konkretna stacja radiowa. Nie muszę podchodzić do urządzenia a czas zaoszczędzony na podreptanie do urządzenia spożytkuje na dużym łyku piwa z kufla szklanego-:)))

Nie komentuje......jednak wole życie w ruchu, w sumie jakbym miał psa to bym go wyszkolił w naciskaniu......hhhhhaaaaa

Można komentować-"korona z głowy mi nie spadnie"-"))))
Świetny pomysł aby psa nauczyć naciskania-do przemyślenia jak to zrobić.