Audiohobby.pl

Test sluchawek w obecnym numerze HiFi i Muzyka ...

magus

  • 20990 / 5896
  • Ekspert
19-09-2008, 01:16
ja też sądziłem, że to plotki,

aż tu rano otwieram ci ja superexpress...
------------------
maciek_m
Odszedł 13.10.2016r.

kopaczmopa

  • 786 / 5833
  • Ekspert
19-09-2008, 07:47
ja w ogole nie kupuje juz prasy.

Renes - jak wszyscy plus jeszcze niektorzy dodaja od siebie jakies obrazanie albo w ogole tresci nie na temat, bieda.
ciekawosc brzmienia

szwagiero

  • 2239 / 5895
  • Ekspert
19-09-2008, 09:47
Żabka ma teraz za co pić - wypchali ją kasą: http://www.zabka.pl/

Swoją drogą podziwiam akcję reklamową Żabki - od jakiś 2 miesięcy na każdej Żabce były rozwieszone plakaty, jak również w formie ogłoszeń w TV, że decyzją Zarządu "zamykają" Żabki 15 września... również dałem się nabrać :)

Ps. sorry za off-topa :)

kopaczmopa

  • 786 / 5833
  • Ekspert
19-09-2008, 10:37
Tia...i wydaliby kase na reklame , oj Szwagiero.
ciekawosc brzmienia

Zwrotnik

  • 29 / 5847
  • Użytkownik
20-09-2008, 19:07
Moim zdaniem każdy recenzent powinien na wstępie, przed recenzją jasno określić jakie brzmienie lubi, podać jakieś przykłady.
W ten sposób znając gusta recenzenta brałbym poprawkę na jego recenzje w przypadku gdy jakiś produkt zostanie źle przez niego oceniony lub gdy napisze, że coś mu się nie podoba.
Czasami przeglądam stare numery Magazynu HI-FI z czasów gdy sprzęt opisywali Panowie: Swiniarski, Sawicki i Kubica. Testy prowadzone byly na różnych systemach, recenzenci jasno precyzowali swoje gusta, ich recenzje bardzo często się rożniły. Bardzo często swoje pierwsze wybory sprzętu opierałem na opisach p. Kubicy, ponieważ jego gust w tej materii był zbliżony do mojego.
Często odsłuch jakiegoś urządzenia nie jest możliwy, a tylko dzięki rzetelnej recenzji jest możliwe dokonanie prawidłowego wyboru, przynajmniej dla kogoś rozpoczynającego przygodę z audio. Ja po takiej recenzji CAL! na pewno bym ich nie kupił i zrobiłbym błąd.

pastwa

  • 3815 / 5893
  • Ekspert
20-09-2008, 19:28
Eeetam, myslal by kto, ze tak kazdy z dobrym sprzetem wydal wlasciwa opinie o dobrych sluchawkach za pierwszym razem, wystarczy wspomniec AKG 701, Audiotechnice 5000, GS-1000 i inne, czesto oceniane przez dana osobe jako przecietne, ja bym sie jedynie zastanowil, czy na tym marnym Projectcie owe inne sluchawki zagraly rzeczywiscie tak dobrze, watpie, natomiat to, ze niewygrzane Creativy marnie wypadly wcale mnie nie dziwi. Przeciw Hi-Fi i Muzyka pada natomiast to, ze sami gledza jak to proces wygrzewania jest wazny, w testach kolumn i innego syfu audio, zawsze sie wysilaja na hi-endowe otoczenie, czemu zatem nie tym razem, skoro tyle dobroci juz testowali i nie sa dyletantami ?

Z drugiej strony wystarczy spojrzec na ostatni test sluchawek w Chi-Fi Choice, wstyd, aby takie zacnosci na Creeku OBH 21 testowac, przeciez to zapasc zupelna...

ps. od siebie dodam, ze jest sporo sluchawek rownie swietnych co Creativy w tejze wlasnie cenie, na ktore malo kto zwraca uwage., z tego samego powodu co ow KorniK..

pozdro dla wszystkich

ptx

  • 651 / 5895
  • Ekspert
20-09-2008, 20:21
słuchawki często sa traktowane jako coś niszowego,z drugiej strony wymagają równie optymalnego dobranie systemu jak kolumny i osłuchania które wymaga czasu(często o tym zapomina wielu recenzentów) przekonałem się również o tym na własnej skórze mając większość topowych modeli (z tym ze system był konfigurowany pod akg 701 i tylko one sie w nim w 100% sprawdziły).

pozdro

Conto Usuniente

  • 755 / 5570
  • Ekspert
20-09-2008, 23:33
Odpowiadasz na wpis
>> Zwrotnik, 2008-09-20 19:07:50
Moim zdaniem każdy recenzent powinien na wstępie, przed recenzją jasno określić jakie brzmienie lubi, podać jakieś przykłady.
W ten sposób znając gusta recenzenta brałbym poprawkę na jego recenzje w przypadku gdy jakiś produkt zostanie źle przez niego oceniony lub gdy napisze, że coś mu się nie podoba.
Czasami przeglądam stare numery Magazynu HI-FI z czasów gdy sprzęt opisywali Panowie: Swiniarski, Sawicki i Kubica.  

ech, to były czasy! powspominać! :-)
teraz - syf, kłaki a nie prasa audio

-------------------------------------------------
yeah, smee again :-)
no i czego? przecież pisałem, że wrócę

x500

  • 461 / 5872
  • Zaawansowany użytkownik
21-09-2008, 00:14
Ach , stara prasa ... pamietam gdy pierwszy raz kupilem Magazyn HiFi gdzie opisywano 9Watowe wzmaki Musical Fidelity , A1 tejze firmy oraz On Gaku Audio Note ...
To byly recenzje ! Niemalze bylo slychac te urzadzenia i czuc atmosfere ktora stwarzaly . Gdzies mi wcielo ten egzemplarz a chetnie zajzalbym tam poraz enty ...

Conto Usuniente

  • 755 / 5570
  • Ekspert
28-09-2008, 22:01