Audiohobby.pl

Kasety demonstracyjne.

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
29-12-2024, 19:57

Kasetka demonstracyjna ZRK

Ja też mam kasetę demonstracyjną stereo UNITRA ZRK, jak napisano na tylnej obwolucie "z nośnikiem żelazowym do magnetofonów kasetowych
:) super, gratuluję, uwielbiam kasety demonstracyjne, może dla tego że jak zacząłem zbierać kasety, dość długo nie umiałem żadnej zdobyć, a potem, to i po trzy naraz potrafiły wpaść,.
Mirek

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
29-12-2024, 19:58
kolejna z demo w kolekcji, National Panasinic C-7
Mirek

AUDIOTONE

  • 11477 / 6622
  • Ekspert
29-12-2024, 21:01
kolejna z demo w kolekcji, National Panasinic C-7
Oczywiście...Panasonic. ;-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
03-05-2026, 22:00
Dzisiejszy nabytek na targu, wygrzebana w innych kasetach w cenie dwa złote sztuka, oryginalne nagranie zachowane, jest to moja trzecia z Lubartowa, i każda inna (ta biała z zieloną naklejką),. Jechałem z myślą o kupnie kaset, ale nie spodziewałem się demonstracyjnej :)
Mirek

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
07-05-2026, 22:24
Ostatnio miałem mały dylemat, wraz z kasetami doszło mi pudełko z wkładką z kasety demonstracyjnej (bez kasety) której jeszcze nie miałem, a że miałem parę kaset demonstracyjnych luzem, coś starałem się dopasować, mam nadzieję że się udało, chociaż trafiłem na zdjęcie że do tej wkładki jest identyczna naklejka na kasecie + znaczek i napis dolby. Wkładka od środka opisana, a sama kaseta już tu pokazana.
Mirek

chorazy3

  • 2441 / 2386
  • Ekspert
08-05-2026, 08:49
Niezła kolekcja kaset demonstracyjnych Ci się zbiera.
Paweł

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
08-05-2026, 21:38
Niezła kolekcja kaset demonstracyjnych Ci się zbiera.
Cieszę się jak dziecko jak mi coś przybywa, wiem o jedenastu rodzajach, ja mam dopiero pięć, czyli nawet nie połowę, jeśli chodzi o polskie,.
Mirek

AUDIOTONE

  • 11477 / 6622
  • Ekspert
09-05-2026, 08:53
Mirku gratuluję kolejnego egzemplarza do zbioru. :-)
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
23-05-2026, 16:47
Mirku gratuluję kolejnego egzemplarza do zbioru. :-)
Dziękuję Wojtku, a tak przy okazji paczka z wczoraj, myślałem że ktoś wykorzystał do tej kasety wkładkę pokazywaną tutaj przy kasetach z Unitry, jednak ta jest troszkę inna, np; C40 inna czcionka, inny wymiar napisu Kaseta (złotym), jak i inne "a" w napisie demonstracyjna na brzegu wkładki.
Mirek

chorazy3

  • 2441 / 2386
  • Ekspert
23-05-2026, 17:23
Udało Ci się następną zdobyć, super!
Paweł

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
28-05-2026, 22:05
Udało Ci się następną zdobyć, super!
Wprawdzie nie o takiej morzyłem, ale fajnie że wpadła, mimo to wciąż nie jestem w połowie, brak choćby Diory, Wifona, Unitra organy, itd.
Mirek

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
18-06-2026, 23:05
Moja kolejna mała zdobycz, wypatrzone w zestawie kaset, dwie kasetki demonstracyjne JVC i ta, JVC już tu pokazywałem, doszła z troszkę ciemniejszym kolorem, no i National C-7 w tym wydaniu jeszcze nie miałem. Ogólnie doszło parę kaset których jeszcze nie miałem w kolekcji,.
Mirek

AUDIOTONE

  • 11477 / 6622
  • Ekspert
20-06-2026, 08:49
Tego "panasa" niedawno widziałem na jebaju. Ciekawa kaseta, chyba dawali ją do radiomagnetofonów.
Analogowa Grupa Wywrotowa.
Wojtek.

m701

  • 384 / 3363
  • Zaawansowany użytkownik
20-06-2026, 16:46
Akurat nie z jebaja, ale też portal sprzedażowy.
Myślę że pewnie tak, pozostałość po zakupie jakiegoś sprzętu grającego, przy okazji idą powoli do mnie dwa zakupy kolejnych kasetek demonstracyjnych, jak ich tu nie znajdę to się pochwalę ich zdjęciem, ale to po niedzieli.
Mirek

Macio4ever

  • 999 / 538
  • Ekspert
20-06-2026, 21:34
Słuchałeś tej kasety? Jeśli tak, to jaki dźwięk? :)