Słuchałeś tej kasety? Jeśli tak, to jaki dźwięk? :)
Dzisiaj przesłuchałem z trzy razy, kaseta bez rozbiegówki, pierwsze około piętnastu sekund szumy, albo kaseta zmazana albo taki nagrany początek, potem tytułowa La Bamba, dominuje chyba saksofon, delikatnie słychać perkusję i klawisze w tle, potem perkusja w pierwszym planie plus dochodzą klawisze, pod koniec znowu wchodzi chyba saksofon. Strona druga czysta.