Audiohobby.pl

Ruszyłem z blogiem

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
29-05-2016, 23:15
żona z jakąś obsesją w oczach poprawiła 3/4 tekstu, ale poza wstępem o objętości 1/4, może to właśnie tam?
Miałem przeczucie co do żony. Masz chyba rację zakładając, że interpunkcja szwankuje na początku tekstu. Dalszej części nie czytałem bo początek trochę odrzuca i odłożyłem lekturę.
Popracuję nad tym. W blogu o samorozwój i wolność przeto chodzi :)

kendail

  • Gość
29-05-2016, 23:36
W blogu o samorozwój i wolność przeto chodzi :)
Jak tam żona macza palce to wolności już dawno nie ma :)

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
30-05-2016, 07:39
W blogu o samorozwój i wolność przeto chodzi :)
Jak tam żona macza palce to wolności już dawno nie ma :)
Jest jest, bo powiedziała że to ostatnia recka, w której poprawia interpunkcję :)

kendail

  • Gość
31-05-2016, 15:26
Jest jest, bo powiedziała że to ostatnia recka, w której poprawia interpunkcję :)
Jeżeli kobieta mówi, że czegoś nie zrobi - to tego nie zrobi. Jeśli mówi, że coś zrobi - to tylko mówi. Reasumując: będzie poprawiać kolejną recenzję :)

szwagiero

  • 2239 / 5866
  • Ekspert
02-06-2016, 21:01
Synthax gratulacje w kwestii bloga. Jedna uwaga - w zakładce "Platforma eardrummera" nie wczytują się fotki - podlinkowane chyba z Twojego prywatnego serwera lokalnie?

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
05-06-2016, 09:29
Synthax gratulacje w kwestii bloga. Jedna uwaga - w zakładce "Platforma eardrummera" nie wczytują się fotki - podlinkowane chyba z Twojego prywatnego serwera lokalnie?

Sprawdzę, dziękuję za uwagę :)

...

Poprawione.
« Ostatnia zmiana: 05-06-2016, 09:42 wysłana przez Synthax »

-Pawel-

  • 4720 / 5469
  • Ekspert
15-08-2016, 12:12
Zamieszczam banerek na AH, sorki za poślizg :/

asmagus

  • 4439 / 5413
  • Ekspert
16-08-2016, 12:47
Nie żebym chciał skrzydła podcinać ale jaki sens ma próbka dźwięku słuchawek?!?!?!?!?

Np próbka brzmienia Mad Dog by Mr.Speakers... odtwarzam sobie na smartfonie i co? No dobra, smartfon nie to odtwarzam sobie na studyjnych monitorach aktywnych i .... uważam to za bezsens.

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
16-08-2016, 14:33
Nie żebym chciał skrzydła podcinać ale jaki sens ma próbka dźwięku słuchawek?!?!?!?!?

Np próbka brzmienia Mad Dog by Mr.Speakers... odtwarzam sobie na smartfonie i co? No dobra, smartfon nie to odtwarzam sobie na studyjnych monitorach aktywnych i .... uważam to za bezsens.
A widzisz, a sporo osób wpada i dziękuje za próbki, i prosi o więcej :)
To daje jakui obraz na sprawę. Większy według mnie niż opisy.

To hobby. Chodzi o wrażenia a nie rocket science.

brodacz

  • 1780 / 3799
  • Ekspert
16-08-2016, 15:38
Nie żebym chciał skrzydła podcinać ale jaki sens ma próbka dźwięku słuchawek?!?!?!?!?

Np próbka brzmienia Mad Dog by Mr.Speakers... odtwarzam sobie na smartfonie i co? No dobra, smartfon nie to odtwarzam sobie na studyjnych monitorach aktywnych i .... uważam to za bezsens.

Słuchawki to mały pikuś. Znam ludzi co kable odsłuchuja przez You Tube ,to jest dopiero hardcore

asmagus

  • 4439 / 5413
  • Ekspert
16-08-2016, 15:42
A widzisz, a sporo osób wpada i dziękuje za próbki, i prosi o więcej :)
To daje jakui obraz na sprawę. Większy według mnie niż opisy.

To hobby. Chodzi o wrażenia a nie rocket science.


Ale co to za próbka w ogóle? Nagranie tego jak grają słuchawki, jakimś nawet ekstra mikrofonem, odtworzone nawet na Orfeuszu nie daje jakiegokolwiek poglądu na kwestię jak te słuchawki grają. Może to prośby o próbki to takie niewinne żarty?

Słuchawki to mały pikuś. Znam ludzi co kable odsłuchuja przez You Tube ,to jest dopiero hardcore

Hm, trudno mi to ogarnąć w innych kategoriach niż żart.

lancaster

  • Gość
16-08-2016, 16:57
z sampli wyszla nieublagana prawda, CAL sa najlepsze :-)))

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
16-08-2016, 20:16
Jasne że jest to umowne. Dlatego nikomu nie wmawiam że to narzędzie idealne i wyznacznik brzmienia. Ale jest spora grupa ludzi która nie ma okazji posłuchać na żywo konkretnych nauszników. I takie porównania na jednym torze z jedną konkretną próbką dają jakiś ogląd sprawy. Jest pełna dowolność i nie ma musu w korzystaniu :) Sonic Sense stworzyło kiedyś ogromna bazę próbek którą potem usunęli. Być może okazały się niemiarodajne a może chodziło o coś innego... U mnie jest kawa na ławę. Ten sam poziom głośności ustalany dla 1Khz i ten sam tor. Różnice słychać. Wydaje mi się że pożytek większy niż odwiedziny w poślednim sklepie i łykanie marketingowych pierdół. Przynajmniej wstępną selekcję modeli do odsłuchu można zrobić.

Synthax

  • 2323 / 4083
  • Ekspert
16-08-2016, 20:17
z sampli wyszla nieublagana prawda, CAL sa najlepsze :-)))

:) Ale dla mnie Hd600 wypadają jednak lepiej. Choć nie lubię ich jakoś specjalnie. Słychać za to pewną specyfikę wyższych modeli.

lancaster

  • Gość
16-08-2016, 20:29
spoko, slychac ze sa rowniejsze sluchawki od CAL ale porownujac bezposrednio material wsadowy vs dxwiek ze sluchawki CAL wypada ... lepiej niz je pamiętam :-)

tez uwazam ze sa spoko tez uwazam ze nie a bez wad, do dzis milo wspominam.