Audiohobby.pl

Niesolidne firmy audio

4m

  • Gość
22-09-2015, 10:02
To,to jeszcze nic.Jeden mój przyjaciel czeka na zrobienie mu wzmacniacza słuchawkowego 10 lat!Ożenił się,odziecił,remont domu zrobił!

No to jeszcze masz czas, bo drzewo zasadzić musi :)

MAG

  • 2393 / 5879
  • Ekspert
22-09-2015, 10:49
Sprawy mają się tak, że jeśli mamy świecić przykładem, być potęgą Europy to trzeba być po pierwsze uczciwym i solidnym. Całe mataczenie to spadek po komuchach gdzie wszystko się 'załatwiało' i cwaniactwo procentowało. Potem tego robactwa cwaniackiego w latach 90-tych rozpełzło się pełno. I mamy to co mamy.
Albo każdy będzie działać uczciwie albo dalej będziemy mieć ten pierdolnik. Nie można olewać, nie odpisywać, nie dotrzymywać terminów, naciągać, uciekać od odpowiedzialności itd... Nie można nagradzać złych postaw tylko dlatego że ktoś coś zrobi taniej. Nie uczciwych trzeba lekceważyć, tak aby rynek ich wyeliminował.
Zasada prosta: Nie chcesz być profesjonalistą, chcesz robić po koleżeńsku dla przyjaciół, to nie bierz za to kasy i nie naciągąj obcych ludzi.

Zgadzam się z Twoim zdaniem Syntax, bardzo zdrowe podejście do tematu.

cadam

  • 4401 / 5894
  • Ekspert
20-11-2015, 09:49
O co chodzi neomammutowi z tym busem od witowej?

4m

  • Gość
20-11-2015, 11:06
No, ale gdy podał tego Herzyka z Harpii do sądu to ten przecież mu odpisał, że czeka na propozycje ugody :)))

colcolcol

  • 925 / 5280
  • Ekspert
20-11-2015, 16:09
...przepraszam...

Hmm, że co? Buta i pycha tych panów nie pozwala na takie poniżanie się. Poznałem ich na jednej z prezentacji we Wrocławiu i na moje naprawdę nie ofensywne pytania o sensowność prezentacji ładnej kolumny w kiepskiej adaptacji, zostałem sprowadzony do pionu a następnie potraktowany jak zero. Najnormalniej buuuuuuuuuczało w każdym miejscu sali odsłuchowej tak, że nie dało się słuchać a gość mi wyjeżdża, że kable nie wygrzane, porażka.

zdezintegrowany

  • 1278 / 4687
  • Ekspert
20-11-2015, 16:30
pycha zawsze idzie przed klęską :)

Przeczytałem ten wątek na AS i bardzo się zdziwię jak ten człowiek dostanie pieniądze w poniedziałek.
Nie znoszę takiego cwaniactwa!
zdezintegrowany

Synthax

  • 2323 / 4111
  • Ekspert
20-11-2015, 17:16
...przepraszam...

Hmm, że co? Buta i pycha tych panów nie pozwala na takie poniżanie się. Poznałem ich na jednej z prezentacji we Wrocławiu i na moje naprawdę nie ofensywne pytania o sensowność prezentacji ładnej kolumny w kiepskiej adaptacji, zostałem sprowadzony do pionu a następnie potraktowany jak zero. Najnormalniej buuuuuuuuuczało w każdym miejscu sali odsłuchowej tak, że nie dało się słuchać a gość mi wyjeżdża, że kable nie wygrzane, porażka.

Dobra dobra, Ty straciłeś jedną prezentację. A ludzie tracą małżeństwa przez szukanie kabli do kolumn któ®e i tak nigdy prawidłowo w ich mieszkaniach nie zagrają :)

brodacz

  • 1780 / 3827
  • Ekspert
20-11-2015, 19:23
To co ,niedługo na sprzedaż będzie wzmacniacz z watku "Zagadka Audiofilska" :-)

Gustaw

  • 3856 / 3314
  • Administrator
20-11-2015, 19:29
Nie wiem jakie były jego motywacje, co robił. Nick kojarzę ale bardzo mglisto.

Co do lokowania produktu i handlu na all.o. Na alll.o co najwyżej kupuję podzespoły, czasem jakiś sprzęt do słuchania i zabawy. Można trafić dobre okazje ale trzeba mieć ten łut szczęścia. Po drugie czy ja tutaj zachwalałem jakikolwiek sprzęt ? Czy później zdarzały się na all.o aukcje ? CO do all.o to jak wiesz mam zdecydowanie złą opinię na temat tego portalu. Ochrona kupujących nie działa właściwie, oszuści są tolerowani. Napisz coś do administracji i zobaczysz czy Tobie odpiszą. Tam liczy się tylko kasa. Sprzedawcy płacą i to dla właścicieli interesuje a nie dobro kupujących. Owszem sprzedawałem czasem coś tam i były to wyłącznie płyty cd z likwidowanej kolekcji. Nie był to mój wybór tylko życie mnie do tego zmusiło. Ot i całe te Twoje insynuacje legnąć teraz muszą.

Mnie trochę zastanowiła Twoja wyjątkowa niechęć do wszelkich firm pisujących tutaj w zakładce AudiioSalon. To zdecydowanie można kojarzyć z czyszczeniem przedpola. Ja oczywiście mogę się mylić i jeżeli tak to sorka ale nie jestem też naiwną pensjonarką. Swojego czasu udało mi się tak wyczuć dyrektora handlowego z Polpack-u  robiącego "lokowanie produktu" Paradigma na AS pod nickiem Kerikawon (odczytaj wspak). Przez wiele stron wątku zarzekał się, że jest tylko małą, grzeczną dziewczynką. Teraz grzecznie tam pisuje ale z podpisem "branża".

Gustaw

  • 3856 / 3314
  • Administrator
20-11-2015, 19:39
To co ,niedługo na sprzedaż będzie wzmacniacz z watku "Zagadka Audiofilska" :-)
Zapomnij. I mogę dać słowo honoru, że nie sprzedam tego wzmacniacza choćby przez najbliższe pięć lat.

Pięciu lat to on nie wytrzyma. Korniki go zjedzą. :D
Chyba, że dobrze zaimpregnujesz :)

cadam

  • 4401 / 5894
  • Ekspert
20-11-2015, 22:23
O co chodzi neomammutowi z tym busem od witowej?
A żebym to ja wiedział .... .

Zdaje się u nich zamawiają obudowy  http://www.witowa.pl/obudowy.html

cadam

  • 4401 / 5894
  • Ekspert
22-11-2015, 20:11
Wątek na bocznice robi się coraz ciekawszy

majkel

  • 7476 / 5892
  • Ekspert
22-11-2015, 22:11
Nienawiść zaślepia, a sprytni po prostu będą inteligentnie zabiegać o atrakcyjny rabat w HA, o ile będzie spełniony warunek zainteresowania produktem.

Panowie, ten wątek też częściowo pójdzie do Pogaduch, gdyż Audiohobby nie zajmuje się relacjonowaniem na żywo tego, co ludzie piszą na AS.
« Ostatnia zmiana: 22-11-2015, 22:13 wysłana przez majkel »

cadam

  • 4401 / 5894
  • Ekspert
22-11-2015, 22:14
Działania morderacji raczej szkodzą wyjaśnieniu sprawy i Harpii w odbudowanie czy chociaż próbę odbudowania wizerunku. Jestem zdania, że przez długi czas nikt z użytkowników as nie będzie próbował kupić cokolwiek w Harpia Acoustic.

Masz rację. W klubie od razu ruch ustał po ujawnieniu afery

http://www.audiostereo.pl/klub-milosnikow-harpia-acoustics_60367.html/page__st__1300

majkel

  • 7476 / 5892
  • Ekspert
23-11-2015, 12:38
Merytorycznej części wątku nie przeniosę. Natomiast ostatnie wpisy z gatunku "na audiostereo piszą teraz, że" mam wielką ochotę. Na razie jest tego tak mało, że ograniczam się do upomnień. :)