Audiohobby.pl

Ulubiony gatunek muzyki a status majątkowy.

Chicago

  • 1 / 2399
  • Nowy użytkownik
02-09-2017, 11:05
Niszowe wydania jazzowe to często koszt 200-300 dolców za płytę.
Nie ma reguły jeżeli idzie o cenę
Parker's Mood

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
02-09-2017, 12:23
Każda niszowa płyta (w założeniu mała ilość w nakładzie) musi sporo kosztować i faktycznie nie ma reguły. Chyba, że jest to płyta dotowana przez producenta np w celu promocji danego zespołu z nadzieją na zysk przy następnych płytach.

lancaster

  • Gość
02-09-2017, 16:07
tym oto sposobem doszlismy do odkrywczego wniosku ze zarabiajac milion kupimy wiecej plyt niz zarabiajac 5Kzl.

A wszystkich gatunkow mozna przeciez za free posluchac na YT :-)

tak sie skalada ze niedawno bralem udzial w pewnej imprezie. Impreza odbywala sie w sali gdzie goszczono m.in bardzo szacownego polskiego kompozytora muzyki jak dla mnie zbyt ambitnej.
Jak sie dowiedzialem na jego czesc organizator sprowadzil  zestawy glosnikowe za circa 400Kzł + elekronike odpowiednia, w sumie powiedzmy 1mln.
Maestro zapytany o wrazenia stwierdzil ze muzyka na zywo brzmi inaczej.

I tyle ma muzyka czy nawet jej sluchanie ze stausem materialnym.

Oddaje glos na teze ze gatunek muzyki i status majatkowy nie ma związku. Podobnie jak poziom IQ, kultury osobistej i wiele innych rzeczy.

Stary Psuj

  • 53 / 2974
  • Użytkownik
02-09-2017, 16:16
Czy koledzy mają z tym coś wspólnego?? Ten człowiek pisze, że coś złego dzieje się na audiohobby i to w dodatku w tym wątku...  :o

http://www.audiostereo.pl/nekanie-p-brzozowskiego-w-internecie-przez-antyfana-musicie-uwierzyc_134557.html

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
02-09-2017, 16:19
Czy koledzy mają z tym coś wspólnego?? Ten człowiek pisze, że coś złego dzieje się na audiohobby i to w dodatku w tym wątku...  :o

http://www.audiostereo.pl/nekanie-p-brzozowskiego-w-internecie-przez-antyfana-musicie-uwierzyc_134557.html

Śledzę temat od wczoraj. Moim zdaniem temat dla psychologa lub neurologa i wcale nie żartuję.
Usunąłem już kilka postów. Przeniosłem wątek ale widzę, że problem nie znika. Kilka lat temu miał podobne wjazdy na Forum Żydów Polskich w sprawie AH. Moim zdaniem im szybciej się zbanuje tym lepiej i osobiście wezmę to na klatę.

lancaster

  • Gość
02-09-2017, 16:21
Stary Psuju , przekleje swoje spostrzezenie z Pogaduch :

"Jak znam życie Marcin narobil wiochy, powysylal ludziom "foty swojego fiuta" a jak wytrzexwial postanowil wszystko zwalic na grupenfuhrera WOLF-a. Nie z nami te numery Brunner, zdradzil Cie motyw parówki."

Stary Psuj

  • 53 / 2974
  • Użytkownik
02-09-2017, 16:21
Czy koledzy mają z tym coś wspólnego?? Ten człowiek pisze, że coś złego dzieje się na audiohobby i to w dodatku w tym wątku...  :o

http://www.audiostereo.pl/nekanie-p-brzozowskiego-w-internecie-przez-antyfana-musicie-uwierzyc_134557.html

Śledzę temat od wczoraj. Moim zdaniem temat dla psychologa lub neurologa i wcale nie żartuję.
Usunąłem już kilka postów. Przeniosłem wątek ale widzę, że problem nie znika. Kilka lat temu miał podobne wjazdy na Forum Żydów Polskich w sprawie AH. Moim zdaniem im szybciej się zbanuje tym lepiej i osobiście wezmę to na klatę.

Gustaw, a Ty wiesz co kto to jest??
Gość ma ewidentny atak schizofrenii, to jest typowy stan paranoiczny przy tym zaburzeniu.
« Ostatnia zmiana: 02-09-2017, 16:23 wysłana przez Stary Psuj »

Gustaw

  • 3846 / 3286
  • Administrator
02-09-2017, 16:24
Czy koledzy mają z tym coś wspólnego?? Ten człowiek pisze, że coś złego dzieje się na audiohobby i to w dodatku w tym wątku...  :o

http://www.audiostereo.pl/nekanie-p-brzozowskiego-w-internecie-przez-antyfana-musicie-uwierzyc_134557.html

Śledzę temat od wczoraj. Moim zdaniem temat dla psychologa lub neurologa i wcale nie żartuję.
Usunąłem już kilka postów. Przeniosłem wątek ale widzę, że problem nie znika. Kilka lat temu miał podobne wjazdy na Forum Żydów Polskich w sprawie AH. Moim zdaniem im szybciej się zbanuje tym lepiej i osobiście wezmę to na klatę.

Gustaw, a Ty wiesz co kto to jest??
Gość ma ewidentny atak schizofrenii, to jest typowy stan paranoiczny przy tym zaburzeniu.

Mam podobne zdanie do Lancastera ale motyw Łukasika pojawia się od lat. Nie jestem lekarzem więc trudno mi o diagnozę. Informuję, że kolega został zbanowany.
« Ostatnia zmiana: 02-09-2017, 16:59 wysłana przez Gustaw »

Haka

  • 2996 / 5152
  • Ekspert
31-10-2017, 21:26
No to jestem psychopatą ;)


To teraz wiem, czemu frank nie stawił się na spotkanie, jak byłem w jego mieście ... wiedział to przede mną i strach go obleciał ;)


Pewnie dowiedział się tego, od swojego kolegi, światowej sławy, lekarza od głowy, którym się chwalił na Forum ;D


Teraz pewnie obaj się mnie boją;)))
« Ostatnia zmiana: 31-10-2017, 21:32 wysłana przez Haka »

lancaster

  • Gość
04-11-2017, 08:24
typ muzyki zmienia strukture wody a z niej jakw iadomo sklada sie czlowiek. Mowiac obrazowo przy metalu robi sie kaszana przy Mozarcie ładne krysztaly.
Trudno posadzac psychopatycznych nazistow podczas II WŚ ze sluchali Eminema czy ACDC, niejeden komendant KC byl wielbicielem klasyki i tego naukowcy moga byc pewni.
Neron tez zapene nie sluchał 50Centa ani nawet Dre nie wspominajac o jakims podrzednym Bechemocie :-)

Slucham różnej muzyki, uwazam ze w wielu gatunkach odkryto dobre klimaty, a psychopaci mysle maja "lepsze" zajecia niz sluchanie muzyki. np. robią badania na jej temat ;-)

lancaster

  • Gość
04-11-2017, 16:22


kolejny raper psychopata

i cos z klasyki




ocencie sami po sluchaniu czego predzej mozna zostac Adolfem Hitlerem ;-)

Egon@

  • Gość
02-12-2017, 17:14
Ja wolę tę wersję - jest bardziej... dynamiczna