Audiohobby.pl

Festiwal Triodowy - Polska

lancaster

  • Gość
27-09-2014, 07:55
Czy termin tych spotkac musi byc powiazany z festiwalem jarocinskim ? Festiwal odbywa sie w lecie, a temperatury - jak wiadomo - zupelnie takim spotkaniom nie sluza. W czasie mrozow rowniez nie ciekawie. Czy nie daloby sie organizowac tych dwoch spotkan w roku jesienia i wiosna ? Czy jeszcze tej jesieni marcow by sie nie sprezyl ?  :-)

Osobiscie bylbym zainteresowany i mysle, ze jakos bym dowiozl moje spore kolumny DIY na glosnikach koncentrycznych Tannoy-a i do tego wzmak lampowy w PP z mozliwoscia przelaczania w tryb triodowy - Cayin A88T

Jakie to kolumienki mozna zobaczyc np. tu:

http://www.audiostereo.pl/user/1101-lutek/


Lutek, poxna wiosna to najszybszy realny termin, w tej chwili remonty, lepiej jak bedzie skonczonych kilka pomieszczen. Termin festiwalu rzucilem bo mozna prz tej okazji posluchac muzyki rozniez na zywo itd.
To jest do ustalenia, jak sie umowicie tak bedzie.

Bacek

  • 2366 / 5889
  • Ekspert
27-09-2014, 10:04
Jak dla mnie pozna wiosna tez byla by lepsza niz oblegany festieal ale rozumiem rozne potrzeby i uwarunkowania i sie dostosuje.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

magus

  • 20990 / 5896
  • Ekspert
27-09-2014, 11:40
Gdyby było zapotrzebowanie, np. z powodu małej liczby wystarczająco egzotycznych ofert, to mogę się wstępnie zadeklarować z Cornwallami (niniejsza oferta ma charakter informacyjny i  nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego ...). Mogę mieć problem ewentualnie z transportem, ale na razie chyba za wcześnie na martwienie się.
Odszedł 13.10.2016r.

Lutek

  • 535 / 5860
  • Ekspert
27-09-2014, 11:46
Lutek może jakiś inny link,nie mam zamiaru logować się na assss

Ok.  Mysle, ze lancaster rowniez nie bardzo ma ochote tam sie logowac, ale jego akurat goscilem cala ostatnia sobote - robil mi pomiary tych kolumn i troche posluchalismy - wiec  widzial na zywo i to z wyrzuconymi na zewnatrz zwrotkami :-)   

Ale znalazlem cos tutaj:
http://audiohobby.pl/index.php?topic=5316.125   - moj wpis z 26-12-2013, 01:00

A przy okazji... Jak zamiescic jakas fotke, skoro mamy tak:
" Wybierz plik " i pod spodem:
" Wyczysc zalacznik " ... i tyle..., a gdzie:  " Zalacz " ?

Lutek

  • 535 / 5860
  • Ekspert
27-09-2014, 11:55
Gdyby było zapotrzebowanie, np. z powodu małej liczby wystarczająco egzotycznych ofert, ...

Z  egzotykow, to i u mnie jeszcze by sie cos znalazlo (monitory Tannoya SRM 12X, jak i w mniejszych skrzynkach: Little Red Monitor), ale wlasnie..., jak to przewiezc. Nie mam kombiaka tylko limuzyne 4-ro drzwiowa i sie zastanawiam czy nawet te podlogowki wejda :-)
« Ostatnia zmiana: 27-09-2014, 14:44 wysłana przez Lutek »

Bacek

  • 2366 / 5889
  • Ekspert
27-09-2014, 14:10
Szczerze mowiac nie zauwazylem tego mulenia. U ,nie wchodzily szybko.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

lancaster

  • Gość
27-09-2014, 19:35
u mnie nic nie muli, 1-2 sekundy obrazek wchodzi.

Bacek

  • 2366 / 5889
  • Ekspert
27-09-2014, 21:58
Raczej NSA lepiej kontrolujeco od was leci.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Fatso

  • 290 / 4014
  • Zaawansowany użytkownik
30-09-2014, 10:00
Również mogę się pojawić.
Do dyspozycji zlampiony DAC, zlampiony zbalansowany dac z DSD, słuchawkowy wzmak DIY zbalansowany, Grundigi HiFiBOX306a po przejściach, Cayin HA-1A po przejściach, słuchawki DIY na bazie drivera od HE-5LE, Audeze LCD3, Staxy Lambda PRO + SR007 MK1, SRM Xh, SRM 1/MK2 po przejściach, SRM 007tII Po przejściach (chociaż te dopiero w fazie planowania).
Daleko nie mam, bo z Wrocławia.
To co powyżej napisałem to moje zdanie na dzień w którym je wygłosiłem. Dzisiaj mogę mieć już inne przekonania, zgodnie z zasadą, że tylko krowa się nie myli. I nie możesz mieć o to do mnie, drogi użytkowniku, pretensji. Jeśli zaś zawiodłeś się na moim braku stałości w przekonaniach, to trudno.

-Pawel-

  • 4724 / 5498
  • Ekspert
30-09-2014, 10:07
Fatso - super set! Ze swojej strony oferuję PS1000, GCHA, DT990 i może coś jeszcze.

lancaster

  • Gość
02-12-2014, 08:39
Pawel, z tego co widzialem w ogloszeniach plany sie zmieniaja ;-)

Panowie, znajomy rzucil pomysl nazwy dla imprezy. Na razie nie konsultowalem tego ani z marcowem (organizator) ani z Mateuszem (gospodarz spotkania).
Na poczatek chcialbym zapytac co myslicie, mianowicie :

Święto Dźwiękczynienia

Po polsku, nie po angielsku i z jajem prywatnie uwazam:-)

-Pawel-

  • 4724 / 5498
  • Ekspert
02-12-2014, 09:55
Tak Marek, w ostateczności wpadnę z pchełkami, od wczoraj słucham na "serwerze muzycznym" Sansa Fuze :D

Bacek

  • 2366 / 5889
  • Ekspert
04-12-2014, 19:59
Święto Dźwiękczynienia

Po polsku, nie po angielsku i z jajem prywatnie uwazam:-)

Pomysłowo chociaż tak jakoś wzniośle.

Tak przez skojarzenie z Dźwiękczynieniem i vintage zrobiło mi się Dźwiękobranie ale jak wklepałem w google to wychodzi że to już dość mocno rozpowszechniona idea.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Fatso

  • 290 / 4014
  • Zaawansowany użytkownik
06-12-2014, 20:07
Nazwa nie tak ważna jak termin :)
To co powyżej napisałem to moje zdanie na dzień w którym je wygłosiłem. Dzisiaj mogę mieć już inne przekonania, zgodnie z zasadą, że tylko krowa się nie myli. I nie możesz mieć o to do mnie, drogi użytkowniku, pretensji. Jeśli zaś zawiodłeś się na moim braku stałości w przekonaniach, to trudno.

Lutek

  • 535 / 5860
  • Ekspert
15-04-2015, 11:07
Wiosna w pelni, wiec co - w trawie piszczy - w temacie ?