Audiohobby.pl

Entreq USB drukarkowym chiniolem?

BOBSAPP

  • Gość
22-08-2014, 23:26
Kolejna lipna firma dla ..DREWNIANYCH  JELENI...

....ale to już było....

https://pl-pl.facebook.com/pages/AUDIOKABLE/404989619550994



mikolaj612

  • 347 / 3595
  • Zaawansowany użytkownik
23-08-2014, 00:17
Dlatego w recenzji można napisać, że jest porównywalna jakość z konkurencją, bo ta stosuje tej samej jakości, albo wręcz te same komponenty :D

Gustaw

  • Gość
23-08-2014, 09:00
Bez przesady. Jeżeli wtyczki są dobrze zbudowane to dlaczego ich nie zastosować? Sam przewodnik się liczy i jego geometria. Wtyczka ma dobrze trzymać przewody i ma się nie rozwalać.

Ale dla mnie przesadą jest zakładanie w tej sprawie konta na facebooku. Pieniactwo.
To to samo co fotki źle zaparkowanych samochodów lub filmiki z naruszania przepisów drogowych.

Zwrócić uwagę można ale bez brandzlowania się tym.
« Ostatnia zmiana: 23-08-2014, 09:05 wysłana przez Gustaw »

lancaster

  • Gość
23-08-2014, 09:31
Po tym wszystkim biore sie za produkcje kabli, mam teraz na tapecie 2 modele hornow i dac dla magusa, ale kabel nie zajmuje tyle fatygi wiec opracuje je podczas przerwy sniadaniowej, tzn, ykhm podczas zlotu Druidow ktory odbywa sie w rownonoc podczas koniunkcji planet i tym sposobem wyprzedze konkurencje o 5 okrazen a nie o 2 jak zwykle :-)

I pytanie bardziej serio (choc o kablach faktycznie pomysle, uprawnienia do 1KV skonczyly mi sie jakis czas temu ale odswiezyc nie problem) : w kablach uzywa sie przemyslowych wtykow, o ile w przypadku kilku firm zamawia sie bajeranckie oprawki to w czym problem uzyc przyzwoitego przemyslowego wtyku dedykowanego ?

Widzicie kabel sieciowy za np. 5Kzl widzicie wtyki za 10 zl i zamiast sie usmiechnac i isc dalej, albo wyprobowac dla jaj bo moze sie spodoba krzyczycie "oszustwo".
Nie rozumiem czegos widocznie.

BOBSAPP

  • Gość
23-08-2014, 11:19
Bez przesady. Jeżeli wtyczki są dobrze zbudowane to dlaczego ich nie zastosować? Sam przewodnik się liczy i jego geometria. Wtyczka ma dobrze trzymać przewody i ma się nie rozwalać.

Ale dla mnie przesadą jest zakładanie w tej sprawie konta na facebooku. Pieniactwo.
To to samo co fotki źle zaparkowanych samochodów lub filmiki z naruszania przepisów drogowych.

Zwrócić uwagę można ale bez brandzlowania się tym.
Ten opis na fejsie + zdjęcia...
Został dodany po tym jak bezpośrednia witryna....(do tych ciekawostek)...

Została uznana za szkodliwą i nie wygodną...

........sami wiecie przez kogo....

« Ostatnia zmiana: 23-08-2014, 11:22 wysłana przez BOBSAPP »

Gustaw

  • Gość
23-08-2014, 11:35
Bez przesady. Jeżeli wtyczki są dobrze zbudowane to dlaczego ich nie zastosować? Sam przewodnik się liczy i jego geometria. Wtyczka ma dobrze trzymać przewody i ma się nie rozwalać.

Ale dla mnie przesadą jest zakładanie w tej sprawie konta na facebooku. Pieniactwo.
To to samo co fotki źle zaparkowanych samochodów lub filmiki z naruszania przepisów drogowych.

Zwrócić uwagę można ale bez brandzlowania się tym.
Ten opis na fejsie + zdjęcia...
Został dodany po tym jak bezpośrednia witryna....(do tych ciekawostek)...

Została uznana za szkodliwą i nie wygodną...

........sami wiecie przez kogo....

Przez Voldemorta?

BOBSAPP

  • Gość
23-08-2014, 11:42
Gustaw...

Czytasz ze mnie jak z książki.....(bez erotycznych podtekstów)..





gutekbull

  • 498 / 5843
  • Zaawansowany użytkownik
23-08-2014, 16:01
W tym wątku jest cała prawda o kablach.  Słyszycie to co chcecie usłyszeć !
Najczęściej powtarza się stara prawda.  ILE TRZEBA WYDAĆ ,ABY USŁYSZEĆ  ;-)
Od dłuższego czasu, od paru lat przestałem się interesować kablami, praktycznie wszystko okablowałem Belkinem za 1.5$ sztuka, jest na tyle dobry ,że cyfrowe Strovoxy leżą w szufladzie.
Ostatnio kupiłem Forza AudioWorks bo potrzebowałem 3m ,firmowy Audeze był trochę za krotki no i przyznam uczciwie irytował mnie jego wygląd ;-)

brodacz

  • 1780 / 3828
  • Ekspert
23-08-2014, 16:40
Przestałeś interesować się kablami,wszędzie stosujesz Belkina a kupiłeś kabel do słuchawek za 2 tys.
Już nic z tego nie rozumiem.

gutekbull

  • 498 / 5843
  • Zaawansowany użytkownik
23-08-2014, 17:09
Jakie 2000zł. ;-)
200zł taki, zamówiłem -najtańszy.
Wprawdzie dostałem inny ,ale to już inny temat.

brodacz

  • 1780 / 3828
  • Ekspert
23-08-2014, 17:18
No to się nie dziwie ,że Cie Forza olała :-)

gutekbull

  • 498 / 5843
  • Zaawansowany użytkownik
23-08-2014, 17:39
brodacz=>
Nigdy nie twierdziłem ,że nie ma ,czy że nie słyszę różnicy w kablach,
ale dawno doszedłem do wniosku ,ze różnica w dźwięku jest na pograniczu percepcji i szkoda pieniędzy na takie fanaberie, można wydaną kasę na kable spożytkować lepiej !
Powiedz komuś postronnemu, że wydałeś 200zł na 3m kabel miedziany lub 500zł na kabel zasilający, to uśmiechnie się z politowaniem  ;-)
A ile przekrętów jest w kablach - sam fakt ,ze 1m kabla za ok.3000zł   ...... ;-)